جمنا، تقریباً هیچ!

میثم مشایخ

وکیل ملت: از زمانی که اصولگرایان در قالب تشکیلات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) خود را احیاء و بازآرایی کردند و رسماً وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شدند، این گمان وجود داشت که با همه‌ی سر و صدایی که این جبهه به راه انداخته است، حتما با تشکیلاتی که برای اداره کشور برنامه‌ای عملی و علمی دارد مواجه خواهیم شد! اما هر چه به فصل نهاییِ انتخابات نزدیک می‌شویم، نادرستیِ چنین تصور و گمانی، بیش از پیش نمایان می‌شود.

تاریخ انتشار: 11فروردين1396|23:50

جمنا، تقریباً هیچ!
| کد خبر: 224308

اگر کانال اطلاع‌رسانی جمنا در تلگرام و نیز مصاحبه‌ها و مکتوبات اعضاء این جبهه را به عنوان مبنایی برای ارزیابی قرار دهیم، با تشکیلاتی مواجه می‌شویم که به جز انتقاد و تخریب دولت و نیز طرحِ شعارها و الفاظِ کلی، تقریباً هیچ برنامه‌ای برای اداره کشور ندارد!

جمنایی‌ها با توجه به محتوایی که تولید می‌کنند و نیز اظهار نظرها، می‌بایست بیان کنند و پاسخ دهند که اگر کشور به زعم ایشان در حوزه‌های مختلف ویران و بدهکار است و دولت یازدهم همه‌ چیز را نابود کرده و به وعده‌هایش عمل نکرده، ایشان دقیقاً چه برنامه‌ای برای حل این معضلات دارند؟

پیشنهاد می‌کنم جمنایی‌ها اگر خود را عملگرا، عملیاتی، برنامه‌ریز، مدیر و متخصص می‌دانند، وارد چالش جدیِ #پرسش_از_جمنا شوند و ذیل هر مطلبی که از معضلات کشور و در انتقاد به دولت در حوزه‌های مختلف و سطوح خُرد و کلان در کانال اطلاع‌رسانیِ خود منتشر می‌نمایند، به مردم پاسخ دهند که دقیقاً چه برنامه عملی و عملیاتی (نه لفظ و شعار) بر حل آن معضل دارند؟!

کلید واژه ها جمنا - تلگرام - تخریب دولت
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top