دوقطبی کردن جامعه کار کدام جناح است؟

سهند ایرانمهر

وکیل ملت: محمد اسماعیلی در روزنامه جوان طی یادداشتی با عنوان :دوقطبي خطرناک «مردم-‌ مردم» به نفع دشمن خارجی ، از آسیب های چنین دوقطبی هایی نوشته و تلویحن دولت فعلی را در دو قطبی سازی به دولت بنی صدر تشبیه کرده است .

تاریخ انتشار: 24خرداد1396|17:34

دوقطبی کردن جامعه کار کدام جناح است؟
| کد خبر: 233078

 نویسنده معتقد است که استفاده از این شیوه توسط:"تجديدنظرطلبان (چپ سابق) منجر به آن شد تا رهبران اين طيف دائم در پي دوقطبي‌سازي جامعه باشند و از سال 76 تاكنون وابستگان به اين جريان نخست با استفاده از ظرفيت‌هاي رسانه‌اي و عمليات رواني، طيفي را سرمنشأ تمام مشكلات داخلي به جامعه معرفي و جريان خودي را نقطه مقابل ترسيم كرده‌اند.

دوگانه خشونت‌طلبان و اصلاح‌طلبان مصداق مشهود از ادبيات به كار رفته توسط عناصر جريان تجديدنظرطلب در طول هشت سال حاكميت اين جريان است كه وقوع قتل‌هاي زنجيره‌اي، كوي دانشگاه و... هم بر اساس همين موضوع ساماندهي و سپس پياده‌سازي شد".


 نویسنده با وجود بررسی برخی دو گانه ها البته دوگانه های دیگری چون انقلابی- ضد انقلاب، خودی -غیر خودی، جبهه علوی- جبهه اموی، تقسیم بندی سیاسیون به جبهه یزید و جبهه امام حسین، با بصیرت- بی بصیرت، رای انگلیسی  - رای انقلابی(انتخابات خبرگان) و رای حلال - رای حرام(انتخابات اخیر) را شایان توجه  و بررسی ندیده و مشخص نکرده است که دشمن خارجی از این دوگانه ها تا چه میزان منتفع گردیده است؟

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

علی
|
24خرداد ماه 1396
0
1
یعنی شما واقعا نمیدانید کار کدام جناح میباشد جناح سیلی خورده از مردم

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top