آغاز ثبت نام طرح آموزشی تربیت وکیل رسمی (اداری و مدنی)

وکیل ملت: ثبت نام طرح آموزشی تربیت وکیل رسمی (اداری و مدنی) برای اولین بار به صورت منسجم و هدفمند در به همت موسسه آموزشی طرح نوین ، موسسه آموزش عالی آزاد عدل و بنیاد "سه یک" برای اولین بار در ایران آغاز شد.

تاریخ انتشار: 24تير1396|18:34

آغاز ثبت نام طرح آموزشی تربیت وکیل رسمی (اداری و مدنی)
| کد خبر: 237036

جهت شرکت در کلاس ها با شماره تماس 22010467 و یا 22010476 تماس حاصل فرمایید.

این دوره در واقع اتصال دوره ی آموزش مهارتی به بازار کار، فرصت جدیدی است که از دغدغه و نگرانی فارغ التحصیلان حقوقی خواهد کاست و می تواند نقطه ی عطفی در حقوق کاربردی ایران باشد.. لازم به ذکر است ، اساتید دوره ی آموزشی مهارتی  از افراد متخصص ، مجرب و فعال در حوزه ی کسب و کار هستند که نیازهای واقعی بازار را به دانشپذیران خود آموزش می دهند.

متقاضیانی که در دوره های آموزشی تربیت وکیل رسمی (اداری و قانونی) شرکت می نمایند پس از اتمام ترم اول (دوره ی مقدماتی) و براساس آموزش های ارائه شده انتخاب های ذیل را خواهند داشت:

الف. به صورت شخصی در برخی حوزه ها وارد بازار کار شوند.

ب. جذب دفاتر حقوقی یا همکار وکلای حرفه ای شوند.

ج.از طریق ما به مراجع یا اشخاص متقاضی معرفی شوند.

د. با موسسات حقوقی منتخب ما ، همکاری نمایند ( بدیهی است، دانشپذیران مستعد و نخبه از طریق مرکز آموزش به موسسه ی حقوقی همکار معرفی خواهند شد).

توجه:عموم دانشپذیران در صورت تمایل می توانند در ترم های دوم و سوم در حوزه های مورد علاقه ی خود از آموزش های تکمیلی و تخصصی مرتبط نیز بهره مند گردند.

مرکز آموزش همزمان با برگزاری دوره های آموزشی ، از طریق دفاتر و موسسات حقوقی همکار به بازاریابی و ایجاد فرصت های شغلی تازه اقدام می نماید. موسسات یا دفاتر حقوقی همکار ، با توجه به سابقه و ارتباط شغلی و حرفه ای خود می توانند دانشپذیران مستعد و ماهر را با قرارداد همکاری به استخدام خود درآورده و ضمن ارائه و پیشنهاد کار، آنها را تحت حمایت و نظارت خود قرار دهند.

البته باید تاکید نمود، محتوای دوره های آموزشی  تربیت وکیل رسمی (اداری و مدنی) نه تنها برای وکلای(( رسمی)) مهم و کاربردی است بلکه ((کارآموزان و وکلای دادگستری)) نیز می توانند از این دوره ها برای تقویت و تکمیل مهارت های شغلی خود استفاده نمایند. ضمنا اگر وکلای رسمی (اداری و مدنی)، درآینده در آزمون شغلی وکالت دادگستری پذیرفته شوند، نسبت به سایر وکلا و کارآموزان فاقد این مهارت ها، وضعیت بسیاربهتری خواهند داشت و سریع تر به کار و درآمد مطلوب خود دست خواهند یافت.

جهت مشاهده لیست کامل کلاس ها به همراه توضیحات کلیک کنید.

جهت شرکت در کلاس ها با شماره تماس 22010467 و یا 22010476 تماس حاصل فرمایید.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top