نگاهی به رویکرد محسن هاشمی در روزهای اخیر"

به رنگ هاشمی، از جنس اعتدال!

وکیل ملت: انصراف هوشمندانه محسن هاشمی در شرایطی که حواشی برخاسته از برخی لابی های عجولانه در شورای پنجم برای انتخاب گزینه های شهرداری، در کنار تمکین او به نظرات منتخبین شورای پنجم در شرایطی که توفیق غالب این لیست مدیون حضور وی بود، از محسن هاشمی چهره ای کاریزماتیک مانند پدر ساخت.

تاریخ انتشار: 30تير1396|23:39

به رنگ هاشمی، از جنس اعتدال!
| کد خبر: 237756

تاکید هاشمی بر استفاده از ظرفیتهای کنونی شهرداری برای گشودن گره ها و اصرار او تکیه بر برنامه ها و راهبردها به جای افراد و سلیقه ها همان مسلک و روش حضرت آیت الله است.روشی که در آن فرصت بروز استعداد ها ایجاد شده و همه کسانی که دغدغه فعالیت و خدمت دارند، مجال عرض اندام پیدا می کنند.


تکیه محسن هاشمی بر پرهیز از مچ گیری و پرونده سازی و حفظ انصاف در واکاوی عملکردهای غیرشفاف نیز از جنس همان برخوردهای صبورانه حضرت آیت الله است که همواره با سعه صدری زاید الوصف، جز بر مصلحت ملت و کشور اصرار نمی کرد و آنجا که خود آماج تخریبها و هجمه ها بود ، لبخند و صبر را چاره ساز می دانست.


محسن هاشمی چون پدر "مردم" را محرم همه اسرار می داند و خواهان شفافیت عملکردها به ویژه اقدامات شورای پنجم تهران است. او می داند که رفع مشکلات تهران تنها با حمایت اهالی تهران میسر است و این حمایت محقق نمی شود جز به جلب اعتماد مردم و تعامل مستمر با تهرانی هاست.


نقشی که امروز محسن هاشمی در اریکه سیاست ایران و مجال شورای پنجم بازی می کند تکرار همان صحنه گردانی پدر در عصر حاضر است.
چون همیشه منطقی و هشیار و بر همان سلوک تدبیر گرا و امید ساز.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top