چند نکته در مورد خانواده ی آتنا و حواشی آن

امین جباری نماینده ی قانونی خانواده ی آتنا اصلانی

وکیل ملت: 1. به پدر آتنا، از دو منبع ، پیشنهاد شغل شده است: نخست از جانب دکتر شکورپورحسین، نماینده ی مغان و به تبع، مهندس ارسلان کاظم پور مدیر عامل شرکت کشت و صنعت پارس. و دوم: از جناب استاندار اردبیل دکتر مجید خدابخش و فرماندار پارساباد مغان دکتر صمدی.

تاریخ انتشار: 1مرداد1396|01:16

چند نکته در مورد خانواده ی آتنا و حواشی آن
| کد خبر: 237924

 اما پدر آتنا فعلا بنا ندارد تا مشخص شدن تکلیف پرونده ی آتنا ی نازنین و مظلوم، سر کاری برود؛ و هر خبری مبنی بر اینکه او سر کار رفته است، کذب محض است.
همچنین هیچ منزلی فعلا در اختیار این خانواده قرار نگرفته است؛ اما بناست در این مورد، از طرف مسئولین، اقداماتی صورت پذیرد که در صورت انجام آن، اطلاع رسانی خواهد شد.

●2. تا کنون هیچ تعرض و تعدی ای از جانب خانواده ی آتنا و همچنین مردم شریف مغان، بر خانواده ی قاتل، نرفته است! فقط در روزهای نخست مشخص شدن قاتل پرونده، مردم باغیرت و دردمند مغان، مقابل محل کسب دو طبقه ی قاتل، تجمع کردند و نه منزل او! و شعارهایی از سر دردمندی و همزادپنداری با خانواده ی آتنا مظلوم، سر دادند. فیلمی که در فضای مجازی در این محتوا پخش شده است -(و سبب ساز نوشتن بسیاری تحلیل های نادرست شده است اعم از اینکه خانواده ی قاتل در آن مکان حضور داشتند؛ که کذب محض است)-، راجع به همین موضوع است. خانواده ی قاتل، در امن و امان و صحت کامل، در شهرستان پارساباد مغان، در محل زندگی خویش که فرسنگ ها از آن مکان محل کسب قاتل به دور است، به زیست خویش ادامه میدهند، و خانواده ی آتنا، حساب قاتل را از حساب این خانواده، کاملا جدا می داند.

●3. آتنای نازنین هیچ رفت و آمدی جهت آب خوری و ... به مغازه ی قاتل -(محل جرم)- نداشته است و هر ادعای قاتل بر این اساس، کذب بود و دارای حجیت و صداقت نیست. قاتل به طرق دیگر، آتنای مظلوم را به مغازه ی خود جلب و ربوده است. امیدواریم مراجع صلاحیت دار قضایی و انتظامی در این مورد توضیحات روشنگری را ارائه دهند تا از تکثیر شایعه های خلاف واقع در این خصوص جلو گیری شود.

●۴. خانوادی آتنا، حق خواهی خود را، به دستگاه های ذی ربط قضائی و امنیتی سپرده اند و آنها را در این مورد، امین خویش می دانند. لذا با پیشه کردن صبوری، علاوه بر خواهان رسیدگی فوری بر این پرونده،خواستارند تا ابعاد تاریک پرونده نیز، روشن گردد و اگر کسان دیگر،پیشتر، مسبب جرم های قاتل این پرونده بوده اند، به سزای اعمال خویش برسند.
خانواده ی اصلانی، در این مورد، اطمینان خاطر دارند که نظام مقدس جمهوری اسلامی، صدای تظلم خواهی آنها را به نیکی شنیده است و  خواهد شنید و در ره احیای حقوق آنها، گام های موثر و قطعی را برخواهد داشت.


▪️این نکات صرفا به اصرار عزیزان جهت روشنگری، نگاشته شد. دیدن شایعه های متعدد، لزوم  نگاشتن این نکات را از سمت و سوی ما، بیشتر هویدا می کرد. این سنخ نوشته های روشنگر،صرفا جهت تنویر افکار عمومی و عدم اشاعه ی شایعه، می تواند ادامه دار باشد...

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ایلیافطم
|
3مرداد ماه 1396
0
0
بارک الله فیکم
خیرخواهی و صداقت جلوه ها و مظاهر رحمانی است

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top