پاسخ انتقادی محمدعلی آهنگران به مهدی کوچک زاده

وکیل ملت: آقای مهدی کوچک زاده در آخرین پست اینستاگرامیشان بنده را با این عنوان که این بیچاره از اصلش عبور کرده نواخته اند. من طبق روال همیشگی که پست های انتقادی و حتی تخریبی را لایک می کنم بی هیچ موضعی از کنار آن عبور کردم اما نکاتی در پاسخ به آقای کوچک زاده به ذهنم رسید که بیانش خالی از لطف نیست.

تاریخ انتشار: 24مرداد1396|12:29

پاسخ انتقادی محمدعلی آهنگران به مهدی کوچک زاده
| کد خبر: 240655

جناب کوچک زاده
مقدمتا لازم است درباره مفهوم واقعی کلمه اصل و از اصل عبور کردن مطلب مهمی به شما تفهیم شود.
 اول آنکه من به پدر بزرگوارم افتخار می کنم و در اصول اصلی و اساسی انقلاب همچون اسلام، امام، قانون اساسی، حقوق مردم، ولایت فقیه و حتی اعتقاد به مصداق ولایت فقیه یعنی رهبری حضرت آیت الله خامنه ای با او کوچکترین اختلاف نظری ندارم. هزینه این اعتقاد را هم پرداخته ام و به رغم هجمه برخی عناصر تندروی مدعی اصلاحات از عقیده ام کوتاه نیامده ام.


دوم آنکه به مرام اصلاح طلبی و منش و روش اعتدالی اعتقاد کامل دارم هیچگاه خط عوض نکرده ام؛  این راه را یگانه راه پیشرفت کشور و جمهوری اسلامی می دانم و معتقدم بزرگان اصلاحات خصوصا آقای خاتمی از اصیل ترین یاران امام و از دلسوزترین خدمتگزاران به نظام جمهوری اسلامی اند و برای اعتلای ایران فداکاری بسیار کرده اند و براستی پرچمدار جریان با اصالت انقلابی و خط امامی اند.


ثالثا آن که از اصالت افتاده جریان متبوع جناب کوچک زاده است که از بزرگان صاحب نظری چون مرحوم آیت الله مهدوی کنی و مرحوم آیت الله مشکینی و مرحوم عسگراولادی و آقایان ناطق نوری و دکتر علی لاریجانی به عناصر مجهول الهویه ای همچون حسن عباسی و رائفی پور و یامین پور و رسایی رسیده است.

آنکه از اصالت افتاده کسانی هستند که ضمن تخریب مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، گول احمدی نژادی را خوردند که تمام سرمایه اصولگرایی را به باد فنا داد و در آخر به تمام آنان پشت کرد. آنانی از اصلشان عبور کرده اند که بخاطر زمین زدن برجام حاضرند در مجلس تابلو بلند کنند به دکتر ظریف نسبت خیانت دهند و به مسئولین دفتر رهبر معظم انقلاب توهین نمایند. آنان از اصل افتاده اند که بخاطر تخریب دولت با هر زمینه ای که ممکن است موجب موفقیت روحانی شود مخالفت می کنند علی رغم شکستهای پیاپی باز هم خود را قیم مردم می دانند و از جانب مردم حرف می زنند.


ما ممکن است چند صباحی بخاطر تخریبهای شما از اسب افتاده باشیم اما از اصل نیفتاده ایم ما بخاطر هیچ کدام از رای هایی که داده ایم  پشیمان نیستیم نه خاتمی نه هاشمی نه موسوی و نه روحانی اما شما بارها از رای هایی که داده اید ابراز تاسف کرده اید.


جریان متبوع شما و خود شما برای اینکه بنده حقیر را تخریب کنید عکس من را کنار دو تن از هنرمندان شریف این مملکت منتشر کرده اید من به این دو تن افتخار می کنم همایون غنی زاده از ستاره های تئاتر این کشور است و درخشش بانو ویشکا آسایش را از سریال فاخر امام علی تا کنون دیده ایم  ما به تمام هنرمندانی که کنار مردم ایستاده اند و ما کنارشان ایستاده ایم افتخار می کنیم اما شما کسی را که سرطان هنر و طاعون موسیقی است را برای کسب چند رای بر صدر نشاندید و قدر دادید. تتلو حاضر نشد برای شمایی که ظاهر آدمها بیشتر از قلب و روحشان ارزش دارد حتی ظاهرش را درست کند.

با همان کلاه کج تاج نشان و دکمه باز و آستین کوتاه و شلوار پاره و تتوهای موهن روی دست بالای سن بیاید و به ریش سوخته اصولگرایی کوچک زاده طور بخندد و شما باز هم دم از اصالت و اصولگرایی بزنید کاش لا اقل حرمت متدینین اصولگرایی همچون آیت الله علم الهدی و برخی حاضرین مقدس آن جلسه که ظواهر دینی برایشان مهم است رعایت می شد. کاش به همان درجه هنری هنرمندان محبوبتان اکتفا می کردید و پایین تر نمی آمدید


سخن درباره اصالت و از اصل عبور کردن بسیار است. بماند برای بعد....
محمدعلی آهنگران

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

علی
|
26مرداد ماه 1396
0
0
جناب آهنگران بنده به عنوان اصولگرا
به آقای خاتمی رای دادم نه به خاطر حزب ایشان
بلکه درآن سال دوردوم
همه ی دیوارها ودرب های عمومی نوشته بودن
به سید رای ندهید
به آن علت بنده به ایشان رای دادم
بنده اصولگرای اصلاح طلب هستم=انقلابی ام ولایی ام ام هرلحظه به دنبال ارتقا و...
نه مثل ....=هم حزبی ام

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top