عملکرد ضعیف فراکسیون امید در رای اعتماد به وزراء قابل توجیه نیست!

آقای عارف کجا بود و چه کرد؟

علی نظری سردبیر روزنامه مستقل

وکیل ملت: ناکارآمدی فراکسیون امید مجلس در حساس ترین آزمون در رای اعتماد به کابینه دوم روحانی نشان داد؛ لشگر بی خاصیت فراکسیون امید به رهبری محمد رضا عارف آنقدر نا کارآمد و غیر موثر است که در چنین آزمونی عملا کسانی که نام امید برخویش نهاده به نماد زدودن امید درفضای سیاسی کشور تبدیل شده اند.

تاریخ انتشار: 29مرداد1396|15:24

  آقای عارف  کجا بود و چه کرد؟
| کد خبر: 241180

عارف رییس فراکسیون امید که  غرق در توهم خدایگانی در فراکسیون امید است بوضوح نشان داد که هیچ گونه درایت و قابلیتی در اداره تشکیلاتی برجسته ترین فراکسیون مجلس دهم را ندارد و عملا با چنین رای اعتمادی به وزراء ، ابهت و اقتدار تشکیلاتی فراکسیون امید هم زیر سئوال رفت.


حبیب ا... بیطرف که نماد سلامت اخلاقی و سمبل پاک دستی است وبه  مراتب از مجلس گذشته به اصلاح طلبان  نزدیک تر بود ، نمی تواند از مجلس دهم،رای اعتماد بگیرد!
اما در آن روی سکه ، علی لاریجانی سیاستمدار کارکشته به گونه ای در بازی شطرنج رای اعتماد ،چنان با مهره ها بازی کرد که توانست برای رحمانی فضلی250 رای مثبت کسب کند.


مقایسه کار آمدی 2 عنصر سیاسی مانند لاریجانی و عارف بیانگر واقعیتی است که همه ما خارج از تعصب و وابستگی جناحی باید در یابیم که عارف عملا کفایت ریاست  و کارگردانی اصلاح طلبان را ندارد.
متاسفانه فراکسیون امید که  از چهره های غیر سیاسی و خام تشکیل شده است،در دام معامله گرفتار شدند وبا این دسته گلی که در جریان رای اعتماد به وزرای دولت دوازدهم به آب دادند،نا خود آگاه ما را به

یاد این ضرب المثل معروف می اندازد:حیف از طلا که خرج مطلا کند کسی"!
ذکر این نکته که حذف چهره اصلاح طلب برجسته ای چون ....  و کاهش معنا دار آرای حجتی دیگراصلاح طلب متخصص و پاکدست حاکی از پیامی معنا دار از سوی مجلس دهم به ملت ایران است!
 در واقع آن همه" امید و تکرار سید محمدخاتمی و پیروزی 30 بر صفر هفتم اسفند94 و دهم اردیبهشت 95" چنین خروجی باید داشته باشد!

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top