او حتی نتوانسته است در روایت ساختگی ی خود، تناقض های روایت مصنوع خویش را حل کند؛ تمثیلا می گوید که آتنا برای آب خوردن آمده بود و بعد گفتم اینجا چه می کنی و بعد دیدم که بیهوش از پله افتاده است! او در این روایت ساختگی خود توجه نمی کند که نخست گفته است که با آتنا حرف زده و او را مخاطب خود قرار داده است لذا نمی تواند ادعا کند که او را بیهوش دیده است که زمین افتاده است!!

-(فارغ از اینکه آتنا به مغازه ی مخوف او که حتی بزرگسالان هم بیم تردد در آن داشتند، قطعا نمی رفته است و قاتل صرفا با بازی روانی و احیانا به بهانه دادن شیشه ی ترشی جهت رساندن به دست پدرش، آتنا را فریفته و به آن قتلگاه تاریک و خوف ناک، کشانده است!)-.


 همه ی اینها مشخص می کند که او به سخیف ترین و در عین حال احمقانه ترین شکل ممکن دروغ می گوید؛ صرفا به نیت مظلوم نمایی و  بازی با روان جریحه دار شده ی مردم شریف ایران و فریب دادن ذهنیت عمومی و همچنین افراد مسئولی که در مراجع ذی صلاح در مورد مجازات عمل حیوانی و سخیف او، تصمیم خواهند گرفت!


از همین رو، جملگی باید مراقب آخرین مکرها و حیله های این ابلیس آدم روی باشیم و مجال ندهیم او با چنین اعمال و گفتارهای شنیع خویش، در پی رهیدن و جستن از چنگال قانون باشد.
و مکروا و مکر الله، والله خیر الماکرین!

 

نماینده حقوقی خانواده ی آتنا_اصلانی

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top