لحظه به لحظه با اعدام قاتل آتنا / تصاویر

وکیل ملت: حکم اعدام قاتل آتنا اصلانی در پارس آباد مغان بامداد امروز در برابر چشمان مردم اجرا شد.

تاریخ انتشار: 29شهريور1396|09:49

لحظه به لحظه با اعدام قاتل آتنا / تصاویر
| کد خبر: 244290

قاتل آتنا اصلانی اعدام شد + اولین فیلم و عکس / لحظه به لحظه اعدام در ملاعام

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

آتنا

 

 

مراسم اعدام execution قاتل آتنا اصلانی، اسماعیل رنگرز، شیطان Evil پارس آباد و قاتل The Murderer آتنا در محله باکری شهرستان پارس آباد ساعت 6 و نیم صبح با به دار آویخته شدن قاتل پایان یافت
در این مراسم جمع گسترده ای از اهالی این شهرستان برای دیدن صحنه اعدام شیطان پارس آباد حضور پیدا کردند.

سرتاسر محله باکری داربست کشی شده است و جمع گسترده ای از مردم در خیابان حضور داردند که خیلی ار آن ها ار شب گذشته راهی محل اعدام قاتل آتنا شده بودند.

ماموران امنیتی محدوده اعدام قاتل آتنا را تحت نظر دارند و مراسم را مدیریت می کنند. هنوز خبری از اسماعیل رنگرز، شیطان پارس آباد نیست اما با این حال مردم شعار بیشرف بیشرف سر می دهند و برای دیدن لحظه اعدام ثانیه شماری می کنند.

از ساعت 4:30 سحرگاه امروز محله باکری پارس آباد مغان پذیرای جمع گسترده ای بود که برای مراسم اعدام قاتل آتنا آمده بودند. 17 دقیقه بعد خانواده آتنا اصلانی برای مشاهده لحظه مرگ قاتل آتنا، دختر دلبندشان به محل اجرای حکم آمدند.

هنوز دقایقی از حضور خانواده آتنا در محل اجرای حکم نگذشته بود که شعار بی شرف بی شرف اعدام اعدام سکوت سحرگاه مغان را شکست.

خشم عمومی به حدی جریحه دار شد که مردم برای ورود به محوطه اعدام قاتل آتنا چند داربست را شکستند اما ماموران امنیتی مانع شدند.

در همین هنگام صدای اذان در فضا طنین انداز شد و بهنام پدر آتنا از همشهریان خود خواست تا نظم را برای اجرای حکم رعایت کنند.

اکنون همه چیز آماده اجرای حکم بود، طناب دار به جرثقیلی که قرار بود جان شیطان پارس آباد را بگیرد آویخته شد و نفس ها برای اجرای حکم قاتل آتنا در سینه حبس شد.

ناگهان قسمتی از محوطه مراسم اعدام قاتل آتنا دچار آتش سوزی شد که احتمالا به دلیل شکسته شدن لوله گاز بود و با اقدام به موقع ماموران آتش نشانی برطرف شد.

عقربه ها ساعت 6 صبح را نشان می داد که شیطان پارس آباد هم به محل آمد. با هویدا شدن اسماعیل رنگرز بار دیگر فریادهای بی شرف بی شرف اعدام اعدام طنین انداز شد.

مامور امنیتی سیاه پوش که صورتش نیز پوشیده است اسماعیل را به سمت چوبه دار هدایت کرد و در همین هنگام اسماعیل برای آخرین بار در جمع خبرنگاران قرار گرفت.

خانواده اصلانی در حالی که در گوشه ای از محوطه ایستاده اند نظاره گر آخرین قدم هایی هستند که توسط قاتل دخترشان برداشته می شود. حکم با بلندگو در محوطه اعدام قرائت شد و طناب دور گردن رنگرز قرار گرفت. ترس از چشمانش جاری بود، ترس از خفه شدن به وسیله طناب اعدام مرگ را برایش دشوار کرده بود.

شاید فقط در آن لحظه توانست بفهمد زمانی که دستان خود را بر گلوی آتنای معصوم می فشرد دختر ایران چه دردی می کشیده است.

جرثقیل به سمت بالا حرکت کرد و فریادهای بی شرف بی شرف بار دیگر طنین انداز شد با این تفاوت که این بار به کف و سوت همراه شد.

صدای کف و سوت و شادمانی از مرگ وی آخرین صدایی بود که اسماعیل رنگرز شنید، شیطان پارس آباد پیش از طلوع خورشید 29 شهریورماه در پارس آباد مغان به جرم قتل و تجاوز به دختربچه هفت ساله اعدام شد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top