مقاله وارده

سلاح هسته ای یکی از بزرگترین دروغهای قدرتهای جهانی

علی سلیمی

وکیل ملت: نوشته را با این سوال آغاز میکنم که چرا هیچکس نمیتواند جامعه را اصلاح کند. توزیع نامتقارن و ناعادلانه ثروت و قدرت در جهان علت بروز رفتارهای خشونت آمیز در جوامع مختلف می باشد.

تاریخ انتشار: 30شهريور1396|22:34

سلاح هسته ای یکی از بزرگترین دروغهای قدرتهای جهانی
| کد خبر: 244456

واقعیت این است که زمانی می توان درجهت اصلاح جامعه گام برداشت که دروغهای ابرقدرتها رو شود تا نشان داده شود که این ابر قدرتها قدرت دروغین و پوشالی دارند و تنها با استفاده ازعدم آگاهی و حتی نادانی جامعه قدرت دروغینشان را به جامعه باور می دهند که اگر دروغهایشان رو شود تضعیف خواهند شد و به دنبال آن قدرت طرفداران و سرسپردگان ابرقدرتها نیز کم خواهد شد.از زمانی که نفت و گاز کشف گردید عده ای این منابع خدادادی را که باید همه از آن بهره می بردند در انحصار خود و گروه های طرفدار خود گرفته و بقیه را سرکوب کرده و دهان آنها را بستند.

اما این رسم دیرینه تاریخ است که اگر دهانها بسته شود، دستها به سوی اسلحه خواهد رفت. بنا به همین رسم قدیمی جنبشهای سیاسی و مسلحانه در نقاط مختلف جهان آغاز شد. اما صاحبان قدرت و صاحبان سرمایه افراد مورد نظر خودشان را به عنوان مبارز و رهبر آزادی‌خواهان به این جنبشها نفوذ داده و نتیجه این جنبشها درگیری داخلی در همان جنبش بود و یا اینکه در راستای منافع سردمداران جهانی عمل میکردند.

آمریکا برای حاکم شدن بر جهان دروغهای زیادی را در راستای قدرت بلامنازع جهان بودن تحویل جهانیان داد و نمایش نامه های زیادی را اجرا کرد و فیلمهای زیادی را ساخت تا به جهانیان وحشت از بمب اتم را القا کند. همچون بحران موشکی کوبا، بحران درگیری بین چین و شوروی و از این نوع بحرانهای ساختگی.

در حالی که شواهد و قرائن زیادی در دست است که بمب اتم وجود خارجی ندارد و فقط برای ترساندن مردم دنیا آن را عنوان می کنند. همانطورکه در کودکی ما را از چیزهایی همچون "”آقا گرگه میاد میخوردت”, "هاپو ","بچه خورک” و این جور چیز ها میترساندند که هیچکدام واقعی نیست و فقط برای کنترل بچه بود ابرقدرتها نیز برای ترساندن و کنترل ملتها دروغهایی همچون بمب اتم، سلاح نوترونی، یوفو، مثلث برمودا و اینجور چیزها را مطرح کردند.

دلایل علمی متعددی برای اثبات دروغ بودن بمب اتم وجود دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد اما ابتدا به تعدادی از دلایل غیر علمی اشاره میکنیم: در جنگ جهانی دوم بین شصت تا صد میلیون انسان فقط بر اثر شرایط جنگی کشته شدند (به غیر از کسانی که در اثر گرسنگی و بیماری درگذشتند و آمار آنها معلوم نیست) اما رسانه های جهانی این موضوع را رها کرده و فقط به دویست هزار کشته هیروشیما و ناکازاکی اشاره میکنند و هر ساله در ژاپن به یاد آنها یک دقیقه سکوت میکنند. و واقعا” مشخص نیست که آنها چگونه کشته شدند.

کسی به معنای واقعی و شهودی چیزی ندیده است و اصلا” چرا امریکا بجای مناطق جنگی و ضربه به نیروهای نظامی و ترساندن نظامیان باید دو شهر گمنام و غیرنظامی ژاپن را بمباران اتمی کند و اطلاعات ما در این مورد و سایر موارد، اطلاعات رسانه ای است. و رسانه ها هر چیزی را که بخواهند به خورد ملتها می دهند و هالیوود هم که استاد صحنه سازی و تاریخ سازی است. و جالب است که هیروهیتو امپراطور ژاپن بعد از این قضایا تا پایان عمرش بر ژاپن حکومت کرد و خود را تازیانه خدا می خواند.

اگر آزمایش های اتمی برای محیط زیست زیان آور است کشورهای مختلف چگونه به خود اجازه می دهند در خشکی و دریا آنها را انجام دهند.آمریکایی ها به قول خودشان اولین آزمایش هسته ای را در سال ۱۹۴۵ انجام دادند و شوروی نیز در سال ۱۹۴۹ یعنی ۴ سال بعد از آزمایش آمریکا. شوروی در جنگ جهانی دوم به کلی نابود شده بود و علاوه بر جنگ با المان دچار جنگ داخلی نیز گردیده بود به طوری که استالین رهبر شوروی از ارسال گندم وسایر مواد غذایی و دارویی به بعضی از استانها خودداری کرد و طبق گفته تاریخ نویسان حدود ۱۰ میلیون نفر فقط در اکراین مردند. چطور چنین کشور گرسنه و ویرانی میتواند ۴ سال بعد از امریکا که در طی جنگ تقریبا” دست نخورده و سالم مانده بود چنین سلاحی که در ان زمان فوق سری بود بسازد.

حقارتهایی که به کشور روسیه در سرنگونی جت جنگی اش توسط کشور ضعیفی مثل ترکیه وارد شد نشان از ان دارد که روسیه ابر قدرت نیست و چیزی به نام سلاح هسته ای در اختیار ندارد. چرا که اگر چنین سلاحی داشت به پشتوانه این سلاح باید کشور ترکیه را گوشمالی مناسبی می داد نه اینکه فقط  واردات گوجه فرنگی را از ترکیه ممنوع کند.

 

روسیه حتی جرات نکرد و یا اینکه توانایی فنی و نظامی لازم را نداشت که مقابله به مثل کند و یک یا چند هواپیمای ترکیه را سرنگون سازد. ترکیه برای تحقیر بیشتر روسیه اعلام کرد که جت جنگی روسیه ۱۷ ثانیه در اسمان ترکیه بوده و به همین دلیل آنرا سرنگون کرده است. بیست سال حضور نظامی امریکا در کشور ویتنام که نه نفت و گاز دارد و نه محصول ارزشمند دیگری که به درد امریکا بخورد و به بهای جان ده ها هزار و شاید هم صدها هزار نفر سرباز آمریکایی تمام شد دلیل دیگری بر رد سلاح هسته ای می باشد.

چرا که اگر سلاح هسته ای داشت بیست سال طول نمی کشید. آمریکا وقتی در توجیه جنگ ویتنام کم آورد به بهانه جلوگیری از نفوذ کمونیسم آنرا چند ملیتی کرد و خروجی اینکار باعث بوجود آمدن گروه های  خطرناکی همچون خمر های سرخ شد که در کشورهای کامبوج, لائوس و خود ویتنام میلیونها نفر را قتل عام کردند. همچنین کودتای سال ۹۱ میلادی شوروی که منجر به فروپاشی این کشور گردید.

دلیل دیگری بر غیر  واقعی بودن ابرقدرتی این کشور بود. کودتایی که به نظر ساختگی می رسید. چرا که در راس این کودتا که معاون رییس جمهور گنادی یانایف، وزیر دفاع دیمتری یازف، وزیر کشور بوریس پوگو و رییس کا گ ب ولادیمیر کوریوچکوف که قدرتمندترین افراد آن زمان بودند قرار داشتند چطور شکست خوردند. حتی بعد از دستگیری هم اعدام نشدند.

در سال ۹۲ یا ۹۳ میلادی میخاییل گورباچف رییس جمهور وقت شوروی که بعد از کودتای ساختگی همکارانش عملا” قدرتی نداشت و یلتسین امور را کنترل می کرد کاسترو را خائن به بشریت خواند و اعلام این موضوع از سوی گورباچف میتواند اشاره ای به همکاری مخفیانه کاسترو با آمریکا در راه انداختن بحران ساختگی وجود ۸۰ موشک اتمی شوروی در خاک کوبا در سال ۱۹۶۲ میلادی باشد که در طی این بحران ساختگی امریکا چند ماه دنیا را در ترس و وحشت نگاه داشت.

بعد از این واقعه نیز جان کندی رییس جمهور امریکا ترور شد. همچنین خروج ذلت بار شوروی از افغانستان و نداشتن هیچ نقشی در معادلات قدرت در طی جنگ خلیج فارس نشان از بی قدرتی شوروی دارد.

فاجعه عراق و سوریه نتیجه اعتماد احمقانه ملتها به ابرقدرتی شوروی بود که فکر میکردند شوروی توان مداخله دارد اما نمی دانستند که شوروی حتی قادر نیست مشکلات داخلی خودش را حل کند و از پس تعدادی چریک چچنی فاقد پشتیبانی هوایی نیز بعد از چند ماه جنگ پر تلفات به سختی برآمد و هنوز هم از ناحیه آنها مورد تهدید است.

آمریکا مدعی است که بیست هزار بمب اتمی دراختیار دارد. آیا این ادعا منطقی است. آیا میتوان به افراد اعتماد کرد و این تعداد بمب اتمی را در صورت وجود در اختیار افراد در پایگاه ها و زیردریایی ها قرار داد. و این خطر وجود ندارد که ممکن است افرادی تعدادی از این سلاح ها را در اختیار گرفته و علیه خود امریکا به کار ببرند و از دولت امریکا اخاذی کنند و خواستار سهیم شدن در قدرت شوند.

همانطور که در یک سریال امریکایی (فصل ۷ سریال ۲۴) عده ای از امریکایی ها در منطقه ای در ۲۰ کیلومتری واشنگتن به نام استارک وود با در اختیار گرفتن تعدادی موشک شیمیایی و تهدید به حمله به شهرهای آمریکا خواستار سهیم شدن در ساختار قدرت و ورود افراد آنها در مراکز تصمیم گیری راهبردی از جمله پنتاگون هستند. که البته همانطور که انتظار می رفت قهرمان سریال موضوع را حل کرد شبیه سازی این موضوع در یک سریال نشان میدهد که اگر چنین سلاح هایی وجود داشته باشد تولید و پخش آنها در مناطق مختلف چقدر خطرناک است و بیشتر از اینکه برای آمریکایی ها امنیت را به ارمغان بیاورد باعث ایجاد احساس نا امنی میشود.

کلیپ هایی از انفجار گاز مایع در اینترنت وجود دارد که نحوه انفجار آنها با انفجارهایی که اتمی وانمود میشوند کاملا” شباهت دارد و چه بسا امریکا چندهزار تن گاز مایع را همراه با هوای فشرده کافی منفجر میکند، انفجار عظیمی رخ میدهد و با استفاده از عدم اگاهی ملتها وانمود میکنند که این انفجار با یک تا سه کیلوگرم اورانیم غنی شده انجام شده است. و متاسفانه مردم دروغهای بزرگ را راحت تر باور میکنند  با یک جستجوی ساده در اینترنت کلیپ انفجار هفت تن گاز مایع در چین را ببینید و با کلیپ انفجار های اتمی مقایسه کنید تا شباهتها را ببینید.

اوایل مرداد ماه امسال (مرداد ۱۳۹۵) نیز یک مخزن گاز در ۲۸کیلومتری بندر گناوه منفجر شد و شدت انفجار به حدی بود که مردم شهر گناوه صدای ان را شنیدند و نیروهای هلال احمر اعلام کردند که به دلیل دما و حرارت بالا امکان نزدیک شدن تا یک کیلومتری محل انفجار وجود ندارد.

در این محل ها به علت حرارت زیاد ناشی از گاز تا شعاع چندین کیلومتر تمامی گونه های گیاهی وریشه انها از بین میرود و دیگر در این منطقه گیاهی سبز نمی شود. عکسهایی که در اینترنت قرار گرفت صحنه های بسیار وحشتناکی را نشان می دهد و مخصوصا” در تعدادی از عکسها صحنه های درخشان با رنگهای متنوع اما ترسناک اسمان همان تصویری را تداعی میکند که به عنوان پرتوها و تشعشعات ناشی از انفجار اتمی وانمود میکنند.

امریکا برای باور بیشتر مردم جهان سریال ها و فیلمهای زیادی در موضوع بمب اتم ساخت که بیشترین مانور آنها بر روی سریال ۲۴ می باشد که حدود یک دهه برای ایجاد ترس بیشتر از بمب اتم با این سریال مردم دنیا را سرگرم کردند. سریالی که تماما” خیالبافی و سوپرمن سازی می باشد. و از لحاظ زمانی امکان انجام این همه کار در ۲۴ ساعت وجود ندارد.

حدود ۵ سال پیش در فوکوشیمای ژاپن یک سونامی مشکوک رخ داد و نیروگاه اتمی ان نیز منفجر شد. اما عملا” هیچ تخریب وحشتناکی توسط این نیروگاه رخ نداد و با آن همه آب و گل روان محیط زیست الوده نشد و تمام تخریبها توسط همان سیل مشکوک ایجاد شد. شهر فوکوشیما یکی از مهمترین شهرهای اقتصادی ژاپن است که دارای کارخانه های تولید لوازم منزل، کامپیوتر، و اتومبیل سازی بود که همه آنها در سونامی مشکوک از بین رفت و عملا” رقیب تجاری اروپا و امریکا حداقل برای چندین سال از صحنه خارج شد.

هم اکنون نیروگاه فوکوشیما بازسازی شده و مردم در همانجا زندگی می کنند.ایجاد مصنوعی سونامی امکان پذیر می باشد. در واقع نیرو گاه هسته ای در کار نیست. موضوع از این قرار است که در هر کجا از زمین اگر چاهی عمیق حفر کنیم (بالای سه کیلومتر) کف چاه داغ است. دو چاه حفر میکنند و بین آنها را به طریقی تخریب می کنند تا U شکل شود از یک چاه آب میریزند و از چاه دیگر بخار آب با فشار بیرون می اید که با ان توربین ها را به حرکت درمیاورند و برق تولید میکنند و برای بازدهی بالا بخار به آب گرم تبدیل شده و مجددا” به چاه بر میگردد و چرخه تکرار میشود. که به ان انرژی زمین گرمایی میگویند. برای راحتی کار و بازده بالا نیروگاه ها را نزدیک مناطق اتش فشانی میسازند تا هم چاه با عمق کمتری حفر کنند و هم به مواد مذاب نزدیکتر است و دمای بیشتری به آب داده میشود و ابر قدرتها در این زمینه اطلاعات غلط میدهند.

اگر نیروگاه های هسته ای خطرناکند و برای محیط زیست زیانبارند چرا در مناطق خطرناکی مثل کوه های آتش فشانی ساخته میشوند. حدود ۶ ماه پیش یک نیروگاه اتمی ژاپن که در نزدیکی کوه آتش فشانی قرار داشت منفجر شد اما هیچ اتفاقی نیفتاد. و همینطور منفجر شدن چند نیروگاه اتمی در امریکا و بلژیک در ماه های اخیر دلالت بر غلط بودن اطلاعات داده شده در مورد این نیروگاه ها میباشد و واقعیت چیز دیگری است و اگر دقت کنید ابر قدرتها به هر کشوری که خودشان بخواهند اجازه استفاده از انرژی زمین گرمایی را میدهند. چرا که اگر همه کشورها بخواهند از این انرژی عظیم و تمام نشدنی استفاده کنند کنترل کشورهای جهان مخصوصا” کشورهای جهان سوم از دست آنها خارج می شود.

 خلاصه میکنم که بمب اتم همان آقا گرگه دوران کودکی ماست. اگر این موضوع لو برود که بمب اتم یک خالی بندی بیشتر نیست و وجود خارجی ندارد آمریکا از درون فرو خواهد پاشید چرا که مردم امریکا تا به حال فکر میکردند که کشورشان یک ابر قدرت است و از اینکه سالها فریب خورده اند باعث میشود که احساس خریت کنند و حس بی اعتمادی به دولت امریکا بوجود می آید و بین آنها اختلاف شکل میگیرد. نوشته طولانی شد و ممکن است باعث خستگی و سر رفتن حوصله شما گردد. امیدوارم این نوشته اولین میخ را بر تابوت دروغ بودن بمب اتم بکوبد و در عین حال بر تابوت سایر دروغهایی از این دست.

برای شروع بحث علمی (درباره دروغ بودن ادعای وجود سلاح هسته ای) ابتدا توضیح مختصری در باره عناصر رادیو اکتیو و ساختار بمب اتمی خیالی داده می شود:

طبق تعاریفی که در کتابها به ما گفته اند عنصر رادیو اکتیو عنصری است که خود بخود واپاشیده میشود و به عناصر کوچکتر تجزیه میشود. ونحوه واپاشی به این صورت است که اگر هرتعداد اتم از عنصر رادیواکتیو داشته باشیم نیمی از انها شروع به تجزیه و واپاشی نموده و بعد از مدت معینی که به ان نیمه عمر میگویند کاملا” تجزیه شده و به عناصر سبکتر تجزیه میشوند. سپس از تعداد اتمهای باقیمانده نیمی از اتمها انتخاب شده و تجزیه میشوند و مجددا” از اتمهای باقیمانده نیمی دیگر انتخاب شده و انقدر این فرایند تکرار میشود تا دیگر اتمی باقی نماند.

عنصر اورانیم دارای ۳ ایزوتوپ طبیعی به شماره های ۲۳۳, ۲۳۵و۲۳۸ میباشد.که شماره های ۲۳۳و ۲۳۵ رادیو اکتیوند. درصد این ایزوتوپها در یک نمونه به ترتیب ۹۹٫۳ درصد شماره ۲۳۸ و ۰٫۷ درصد شماره ۲۳۵ میباشد. مقدار شماره ۲۳۳ انقدر ناچیز است که ان را در محاسبات در نظرنمیگیرند. اورانیم مورد نظر برای نیروگاههاو سلاح هسته ای شماره ۲۳۵میباشد که طی فرایندی به نام غنی سازی جدا میشود.و بسیار وقت گیر و زمانبر میباشد به طوری که برای رسیدن به غلظت بالای ۹۰ درصد که برای بمب اتمی لازم است عمل غنی سازی باید ۴۰۰۰ مرتبه تکرار شود.

اساس عمل سازی قانون گراهام میباشد که یک گاز هرچقدر جرم مولکولی کمتری داشته باشد سریعتر حرکت میکند. فلز اورانیم با گاز فلوئور واکنش داده میشود تا به هگزا فلوراید اورانیم تبدیل شود که جامد است اما اگر ان را به دمای ۵۶ درجه برسانیم تبدیل به گاز میشود. و بعد این گاز از منافذ بسیار ریز عبورداده میشود که هگزا فلوراید مربوط به ایزوتوپ سبکتر یعنی شماره ۲۳۵ به علت جرم کمتر سریعتر از منافذ عبور میکند. از یک منبع حاوی هگزا فلوراید اورانیم نیمی از ان از منافذ عبور داده میشود.به دو قسمت تقسیم میشود که ان مقداری که از گاز که از منافذ عبور کرده دارای مقدار بیشتری از اورانیم شماره ۲۳۵ میباشد که ان را انتخاب نموده و همین عمل مجددا” انجام شده و نصف میشود. و ۴۰۰۰ بار عمل نصف کردن انجام میشود تادر نهایت غلظت اورانیم شماره ۲۳۵ به بالای ۹۰ درصد برسد.

حال به تجزیه و تحلیل موضوع میردازیم: اتمهای یک عنصر کاملا” مشابهند و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی دقیقا” یکسانی دارند. هیچ دلیلی وجود ندارد که تعدادی اتم خودبخود و بدون هیچ مقدمه ای شروع به واپاشی کنند و اتمهای دیگر صبر کنند تا واپاشی ان اتمها تمام شود و بعد تازه اتمهای باقی مانده به دو دسته تقسیم شوند و یک دسته انتخاب شده و شروع به واپاشی کنند و دوباره ان دسته صبر کنند تا نوبت به انها برسد. ضمن اینکه همیشه عمل نصف شدن دقیق نیست, یعنی به عنوان مثال اگر ۳۰ اتم داشته باشیم ۱۵ تای ان شروع به واپاشی میکنند و وقتی نوبت ۱۵ تای دیگر شد نمیتواند دقیقا” دو دسته شود و اگر خوشبینانه به دو دسته ۷تایی و ۸تایی تقسیم شوند چه عاملی تعیین میکند که کدام دسته زودتر شروع به واپاشی نماید تا نوبت دسته دیگر شود. یعنی موضوع نیمه عمر جای سوال دارد چون در اتمها چیزی به عنوان شعور و قدرت تشخیص و انتخاب وجود ندارد. یک مورد دیگر که درباره نیمه عمر قابل درک نیست این است که ادعا میکنند بوسیله نیمه عمر سن خیلی چیزها را تعیین میکنند. مثلا” میگویند یک موجود تا وقتی زنده است نسبت کربن رادیواکتیو به کربن معمولی ان مقدار ثابت و مشخصی است و وقتی می میرد این نسبت تغییر میکند و از روی تغییر نسبت زمان مرگ ان را مشخص می کنند. در صورتی که خاصیت رادیواکتیو موجود زنده و مرده نمیشناسدو مستقل از حیات موجودات عمل میکند.

 در عین حال هیچگاه نمیتوان از روی نسبتها سن چیزی را تعیین کرد, حتما” باید برای بدست اوردن سن باید برای حل معادلات مربوط به نسبتها, جرم اولیه ویا یک معادله جرمی شامل جرم اولیه معلوم باشد. وقتی میخواهند از روی یک تکه استخوان سن موجود زنده را تعیین کنند از کجا مشخص میکنند جرم اولیه ماده رادیواکتیو موجود در استخوان چقدر بوده که حالا این مقدارش باقی مانده و سن ان را اعلام میکنند.پس اعدادی را که اعلام میکنند من در اوردی است. مثل اینکه بگوییم نسبت سن علی به رضا ۲ است, سن هر کدام جقدر است. تا یک رابطه سنی دیگر مشخص نباشد نمیتوان سن انها را مشخص نمود و مسأله بی نهایت جواب دارد.

نیمه عمر اورانیم را حدود ۴٫۵ میلیارد سال بر اورد کرده اند. برای تعیین نیمه عمر یک عنصر رادیواکتیو باید مقدار مشخص از ان را وزن نماییم و در شرایط کاملا” ایزوله در یک بازه زمانی مناسب نگهداری نماییم و پس از طی بازه زمانی مقدار باقی مانده ان را وزن نموده و زمان نیمه عمر را بدست اوریم. ۴٫۵ میلیارد سال عدد بسیار بزرگی است. اگر ما بر روی مقداری از اورانیم عملیات تعیین نیمه عمر را انجام دهیم به علت بالا بودن زمان نیمه عمر عملا” تغییری در وزن ان در بازه های زمانی حتی چند ماهه نخواهیم دید چون با توجه به زمان نیمه عمر بالای اورانیم مقدار واپاشی شده انقدر ناچیز است که ترازوها قادر به نشان دادن این مقادیر نیستندویا دقت مناسبی ندارند.

اصلا” چرا زمان نیمه عمر ها تا این حد متفاوتند که بعضی ها در حد میلیارد سال و بعضی در حد کسری از ثانیه اعلام شده و همیشه در انحصار ابرقدرتهاست و مردم عادی امکان دسترسی وبررسی به این موارد را ندارند تا صحت و سقم این موضوعات معلوم شود.

 در مورد غنی سازی ۴۰۰۰ بار عمل نصف کردن غیر ممکن است. ما حتی اگر یک محموله یک میلیون تنی یعنی یک میلیارد کیلوگرم را ۳۰ دفعه هم نصف کنیم, تقریبا” یک کیلو گرم ان باقی میماند.محاسبه کنید و عدد یک میلیارد را ۳۰بار بر ۲ تقسیم کنید تقریبا” یک خواهد شد.

اگر ۴۰۰۰ مرتبه بر ۲ تقسیم کنید حتی یک اتم هم باقی نمیماند. پس با فرایند نصف کردنهای متوالی نمیتوان به نتیجه رسید و محدودیت داریم. و در ضمن انجام ۴۰۰۰ بار کار متوالی زمان بسیار زیادی را میطلبد که این یکی را دیگر بررسی نمیکنیم. سانتریفوژ ابزاری است که برای جدا سازی ذرات معلق در مایعات بکار می رود. بدین صورت که دارای ظرفهایی است مایعات را درون انها میریزند و با سرعت به دور خود می چرخند و در اثر نیروی گریز از مرکز ذرات جامد در ته ظرف رسوب می کنند و انها را جدا میکنند.

در فرایند غنی سازی اورانیم صحبت از غنی سازی گاز هگزا فلوراید اورانیم توسط سانتریفوژ میباشد و اصلا” در مورد گازها سانتریفوژ معنایی ندارد. سانتریفوژ فقط محتص مایعات می باشد. در جاهایی که چاه زمین گرمایی حفر میکنند باید هزاران تن خاک را از چاه خارج کنند و در اعماق پایین چاه اکثرا” ترکیبات گوگردی و نیتراتی و آمونیاکی است که زرد رنگ هستند و ممکن است همان چیزی را که به عنوان کیک زرد به ما معرفی می کنند همین خاکها باشند و وقتی از چاه بیرون کشیده میشوند نمیتوان این خاکها را بر روی سطح زمین رها کرد چون توسط باد و طوفان در محیط زیست پراکنده میشوند و برای موجودات زنده مضرند و مخصوصا” باعث بروز بیماریهای تنفسی و گوارشی میشوند.

این خاکها باید در یک مکان امن دفن شوند که معمولا” در چاه های نفت خشک شده میریزند و به ما وانمود میکنند که زباله های هسته ای را به دلیل داشتن پرتوها و تشعشعات مضر به داخل این چاه ها میریزند.

حال به بررسی بمب اتم میپردازیم: ساختار بمب اتم به این شکل عنوان شده است که عنصر اورانیم این خاصیت را دارد که هر اتم ان وقتی یک نوترون به ان برخورد میکند شکافته میشود مقداری انرژی و ۲ یا ۳ نوترون ازاد میکند که نوترونهای ازاد شده به اتمهای دیگر برخورد کرده و باز هرکدام مقداری انرژی و ۲ یا ۳ نوترون ازاد میکنند و این واکنشها به صورت زنجیره ای ادامه پیدا میکند و در کسر بسیار کوچکی از ثانیه میلیاردها میلیارد اتم اورانیم انرژی خود را ازاد میکنند که انرژی هسته ای نام دارد.

در واقع مدعی هستند مقدار انرژی را که اورانیم در مدت ۴٫۵ میلیارد سال ازاد میکند در کسری از ثانیه ازاد میکنند. یعنی اگر ۱۰ کیلو گرم اورانیم شماره ۲۳۵ داشته باشیم در طی ۴٫۵ میلیارد سال ۵ کیلو گرم ان به انرژی تبدیل میشود. در بمب اتمی این مقدار انرژی را در کسر بسیار کوچکی از ثانیه ازاد می کنند. طبق معادله مشهور انیشتین یعنی E=MC^2 نوع عنصر نقشی ندارد وفقط مقدار جرم مهم است.

پس اگر ۱۰کیلو گرم عنصری با نیمه عمر کم مثلا” یک ساعت داشته باشیم چون زمان نیمه عمر کوتاه است و طی یک ساعت ۵ کیلو گرم ان به انرژی تبدیل می شود می تواند در حد یک بمب اتمی متوسط ویرانگر باشد و حتی مقادیر کوچک ان نیز ویرانگر است چون طبق معادله تبدیل جرم به انرژی انیشتین مقدار انرژی ناشی از تبدیل یک گرم نیز مقدار بسیار زیادی است. طبق گفته خودشان هر شکافت هسته ای ۲ یا ۳ نوترون ازاد میکند پس اگر توده ای اورانیم موجود باشد باید خودبخود منفجر گردد چون نیمی از اتمها خود بخود در حال شکافتند و همیشه حداقل هزاران میلیارد نوترون در درون توده اورانیم در دسترس میباشد.

هرچند عنوان میکنند که توده اورانیم را به چند قسمت تقسیم میکنندتا از حالت جرم بحرانی خارج شود و سیستمی را طراحی کرده اند که موقع انفجار قطعات به هم می چسبند. اما موضوع این است که چون یک بمب اتم که معمولا” به صورت کلاهک روی موشکها سوارند کاملا” ایزوله بوده ونیمی از اتمهای اورانیم هم مدام در حال تولید گرما و پرتوها و تشعشعات رادیواکتیو هستند که بعد از مدتی درون بمب اتم انقدر داغ میشود که یا بمب را منفجر میکند و یا از کار می اندازد.چون گرما وپرتوها مدارات درون بمب را از بین میبرد. اصلا” اگر این بمبها اینقدر خطرناکند چرا اسرار ساخت ان را فاش کردند و با ذکر تمام جزئیات به بقیه دنیا اعلام کردند هیچ عاقلی این کار را نمی کند مگر اینکه نیرنگ و حیله ای در کار باشد.

در تمام انفجارات به اصطلاح اتمی یک چیز مشترک است و ان اینکه در قسمت قارچی شکل انفجار, ماده ای در حال سوختن است. که همانطور که در اولین مقاله عنوان شد انفجار اتمی چیزی جزیک انفجار گازی در مقیاس بالا نیست. و ان چیزی که در داخل قسمت قارچی شکل در حال سوختن است همان گاز مورد استفاده می باشد.و هرچه مقدار گاز بیشتر باشد تا ارتفاع بالاتری میرود و قارچ بزرگتری تولید میکند.

اگر انفجار را در خشکی انجام دهند صدها تن اهک, گچ, پودر الومینا و موادی از این قبیل با ان مخلوط میکنند تا اتش گاز را بپوشاند و مخفی کند و برای توجیه این پودرهای سفید رنگ اعلام میکنند که اورانیم به عناصر سبکتر تجزیه شده است.

میدانید که گچ و اهک ترکیبات کلسیم هستند.اما کل اورانیمی که مورد استفاده قرار میگیرد طبق گفته خودشان بین شصت تا صد کیلو گرم میباشد و این همه پودر سفید رنگ نمیتواند با این مقدار اورانیم تولید گردد.

ضمنا” انجام ازمایش در خشکی باعث ایجاد طوفان شدید و ایجاد ریزگردها وزلزله شدید می شود. اکثرا” این آزمایشها را در زیر آب انجام میدهند.به دو دلیل:

اول اینکه در زیر اب صدای انفجار تا حدود زیادی خفه میشود و کمتر شک بر انگیز میشود که این صدا ناشی از چیست. چون صدا ی مهیب در انفجارات شیمیایی مثل تی ان تی و سایر مواد منفجره رخ میدهد.

دوم اینکه وقتی چندهزار تن گاز مایع که با هوای فشرده کافی در زیر اب منفجر شود مقدار زیادی اب را بخار میکند که با سرعت بالا امده و بدون نیاز به افزودنی ها مثل گچ یا اهک قارچ سفید رنگ تشکیل میگردد.دلیل تشکیل قارچ این است که در ارتفاع بالا فشار هوا کمتر است و گاز منبسط شده وکروی میشود.

البته انجام ازمایش در زیر اب باعث میشود که موج انفجار تا حدود زیادی توسط اب خنثی شود و از ایجاد زلزله در خشکی جلوگیری کند. و تنها پس لرزه های خفیفی رخ میدهد.

زمانی که چندهزار تن گاز در زیر اب منفجر میشود در ابتدا ده ها هزار تن اب به بالا پرتاب میشود که در این فاصله اب از سمت ساحل به سوی دریا کشیده میشود و بعد دوباره اب با شدت به پایین برمیگردند که باعث میشود موج عظیمی از اب باسرعت سرسام اور و وحشتناکی به سمت ساحل حرکت کند و ایجاد سونامی کند.

در مورد بمب هیدروژنی اشکالات اساسی بیشتری در صحبتهایشان وجود دارد. به این شکل که میگویند بمب اتمی فقط چاشنی بمب هیدروژنی است که باید دما را به سیصد میلیون درجه سانتی گراد برساند تا بمب هیدروژنی منفجر شود ان هم چند ثانیه بعد از انفجار اتمی.

اول اینکه در بمب هیدروژنی نه تنها جرمی به انرژی تبدیل نمیشود بلکه به قول خودشان هسته های سبک به هم می چسبند و جرم بزرگتری ایجاد میشود و به اصطلاح همجوشی صورت می گیرد ودر ظاهر محاسبات نشان میدهد که باید از بمب اتمی قدرت کمتری داشته باشد که برای دلیل قویتر بودن ان توجیه مسخره ای می اورند.

بعد در دمای سیصد میلیون درجه در ان واحد همه چیز به بخار تبدیل می شود و فرصت هیج عملیات دیگری نیست. ظاهرا” بمب هیدروژنی انفجار گازی دیگری است که به جای گاز مایع طبیعی از هیدروژن مایع استفاده می شود وچون گاز هیدروژن نسبت به گاز مایع طبیعی قدرت اتشگیری و انفجاری بیشتری دارد قدرت تخریب بیشتری دارد. در مورد بمب اتمی تزار که ادعا میکنند معادل ۱۰۰ میلیون تن, تی ان تی قدرت داشته است یک سری سؤال پیش می اید.

بمب هیروشیما دارای ۶۰ کیلو گرم اورانیم غنی شده بود که بنا به گفته خودشان ۵ درصد ان یعنی ۳ کیلو گرم ان به انرژی تبدیل شد و قدرت این بمب 15 هزار تن, تی ان تی بود. پس هر ۳ کیلو گرم اورانیم معادل ۱۵هرار تن, تی ان تی می باشد. در بهترین حالت راندمان انفجار ۲۰ درصد می باشد.

پس برای بمب ۱۰۰ مگاتنی باید چیزی حدود ۳۳۰۰۰ کیلو گرم اورانیم به انرژی تبدیل شود. بعد در یکی از کتابهایشان گفته اند جرم بحرانی ۳ کیلو گرم است. یعنی باید اورانیم بمب تزار به ۸۰۰۰ قطعه تبدیل شود تا خودبخود منفجر نشود. و این ۸۰۰۰ قطعه باید در هنگام انفجار به هم بچسبند.

که از هر نظر بررسی شود معقول نیست. چه سیستمی بسازند که ۸۰۰۰ قطعه اورانیم را در کسری از ثانیه در هنگام انقجار به هم بچسباند. و چطور ان را با هواپیما حمل کنند؟

در چند تا از کلیپها این موضوعات سؤال برانگیزی به وضوح قابل مشاهده است.

در کلیپی دیگر تعدادی سرباز و درجه دار با یک توپ جنگی یک گلوله اتمی را پرتاب میکنند که در فاصله نه چندان دوری از انها منفجر میشود که سوال برانگیز است.

در یکی از کلیپها عده ای بدون دغدغه و خیلی خونسرد در حال فیلمبرداری از صحنه انفجار اتمی هستند که این موضوع سوالاتی را ایجاد میکند که پس ان همه خطراتی که عنوان میکردند چه میشود؟ در کلیپ انفجار

هفت تن گاز مایع در چین قارچی شبیه قارج ناشی از بمب اتم ایجاد شده است و خیلی مخوف و وحشتناک به نظر میرسد و حتی نحوه چرخش قسمت قارچی شکل آن شبیه چرخش قارچ به اصطلاح اتمی است.

حال تصور کنید اگر به جای هفت تن, مقدار گاز هزار تن و یا بیشتر باشد چه عظمتی دارد و چقدر ویرانگرتر است.

در این کلیپ در ابتدای انفجار مخرن هفت تنی, اتش تا شعاع دهها متر را میسوزاند سپس جمع شده وهمچون قارچ اتمی بالا میرود و پرتو های نورانی در دهها متر دورتر از اتش در کلیپ به وضوح معلوم است.

اگر در شعاع اتش ایجاد شده افراد تخلیه نشده بودند انتظار دهها هزار کشته میرفت و کسانی که درمعرض پرتوهای نورانی بعد از شعاع اتش قرار بگیرند دچار سوحتگی های وحشتناک میشوند که اگر قرار بر حقه بازی باشد میتوان وانمود کرد که این افراد با اشعه گاما ویا پرتوهای رادیواکتیو دیگر دچار سوختگی شده اند.

اصلا” انرژی چیزی نیست که به صورت مجرد و خالص دیده شود بلکه همراه با ماده ظاهر میشود. اگر راست میگویند به ما توضیح دهند جنس قارچ سفید رنگ از چیست و در اخر چه سرنوشتی پیدا میکند.

ما در واقع سوختن یک ماده را میبینیم و انرژی قابل دیدن نیست. انچه به عنوان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی عنوان میکنند میتواند یک نوع تبانی بین هیروهیتو امپراطور ژاپن و دولت امریکا باشد که چون در پایان جنگ جهانی دوم ارتش ژاپن تسلیم نمیشد و زور هیروهیتو هم به نظامیان ژاپنی نمیرسید مخفیانه و بدور از چشم نظامیان مخزنهای بزرگی از گاز مایع به دو شهر غیر نظامی وارد کردند وباد انفجار انها و کشتار مردم بیگناه ان را ازمایش اتمی جلوه داده وبا ترساندن نظامیان ارتش ژاپن را وادار به تسلیم نمودند و در عوض هیروهیتو امپراطور ژاپن اجازه یافت تا پایان عمرش بر ژاپن حکومت کند و بعد از مرگش نیز پسرش به قدرت رسید.

مورد دیگری که جای سوال دارد انرژی خورشید است.

دانشمندان اعلام کرده اند که در هر ثانیه حدود پنج میلیون تن ماده به انرژی تبدیل میشود که اگر هر پنج کیلوگرم ان را یک بمب اتمی با کارایی صد در صد در نظر بگیریم معنای ان اینست که در هر ثانیه یک میلیارد بمب اتمی بسیار قوی منفجر میشود و اگر در بیست و چهار ساعت در نظر بگیریم تعداد ۸۶۴۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ (هشتادوشش هزارو چهارصد میلیارد) عدد بمب اتمی در شبانه روز در خورشید منفجر میشود. که این تعداد نه تنها باید خورشید را نابود کند بلکه باید تمام منظومه شمسی را اتش بزند.(با فرض مدل خورشید مرکزی)که عملا” چنین اتفاقی نمی افتد. و حتی کوچکترین اخلالی در نظم کار خورشید رخ نمیدهد.

یعنی فرایند تولید انرژی خورشید ان چیزی که میگویند نیست. یا هنوز ناشناخته است و یا اطلاعات نادرست به ما میدهند. و الا بعد از میلیاردها سال که از عمر خورشید می گذرد با این همه انفجار قوی باید خورشید نابود شده باشد.

برای مهم کردن موضوع بمب اتم دهها ادم عجیب و غریب را با اسامی پر ابهت و نسبت دادن کشفیات و معادلاتی به انها به جامعه معرفی کردند, مثل البرت انیشتین با ان موهای ژولیده ویا رابرت اوپنهایمر و ورنر هایزنبرگ وهمچنین اروین شرودینگر. یک معادله معروف در فیزیک اتمی وجود دارد به نام معادله شرودینگر که بدون انکه بگویند از کجا امده و راهی برای اثبات ان ارایه دهند ان را در کتابهایی به نام های فیزیک کوانتوم یا شیمی کوانتوم و یا مکانیک کوانتوم عنوان می کنند وهیچ مفهوم قابل درکی ندارد و خود ارایه دهندگان این معادله به این موضوع اذعان دارند که تابع موج Ψ هیچ مفهوم فیزیکی ندارد ولی می گویند توان دوم ان احتمال حضور الکترون را نشان میدهد که ان هم هیچ معنایی ندارد چون بعد از مدتی این معادله هم با تناقضاتی برخورد می کند و نظریه دیگری به نام نظریه موج-ذره بوجود امد که ان هم اشکالات خاص خودش را دارد.

این معادله شرودینگر هیچ جا به جز در مورد هیدروژن ان هم با صرف نظر از هامیلتونیان هسته قابل حل نیست.و در موارد خاصی با روشهای من دراوردی مثل تابع ازمایشی با ضرایب نامعین ویا روش اختلال جوابهایی بر حسب پارامتر دیگری به نام تابع Φ بدست می اورند که هیچ ارزش محاسباتی نداشته و تماما” سر کاری بوده و باعث اشفتگی و خستگی مغز میشود. فیزیک دانان و شیمی دانان هر جا در توجیه پدیده ها کم بیاورند خیلی سریع به تابع موج و معادله شرودینگر چنگ میزنند و با اینکه هیچکدامشان قادر نیست حتی یکی از معادلات شرودینگر را حل کنند طوری با اب و تاب وحرارت صحبت میکنند که گویا خدای علمند و راه حل در معادله شرودینگر است و انها ان را میدانند.

گفته های آقای alexander p de seversky مخترع و خلبان (آمریکایی-روسی(

درباره هیروشیما و ناکازاکی بعد از حادثه اتمی: 

در هیروشیما من برای صحنه ای متفاوت و کاملا غیر عادی آماده بودم! اما وقتی هیروشیما را بازدید کردم مانند شهر های سوخته دیگری که دیده بودم بود. درختان با تنه و تیر های تلفن و ستون های سوخته ولی تقریبا سالم! پل ها و جاده های سالم بودند!! این کاملا عجیب است، زیرا یک بمب هسته ای با چیزی که به ما درباره آن گفته اند چیزی برای ماندن باقی نمیگذارد و همه چیز را تبدیل به خاکستر میکند! حتی برخی ساختمان ها ساختاری سالم و دست نخورده داشتند اما این چگونه ممکن است؟ این انفجار آنگونه که فکر میکنیم نبوده است شاید اصلا بمب هسته ای در کار نبوده. زیرا بمب هسته ای همه چیز را با خاک یکسان میکند و چیزی باقی نخواهد گذاشت!! هیچ اثری از پدیده های غیر عادی پیدا نکردیم! تقریبا همه جای شهر میشد درختان و ستون ها و ساختمان هایی با ساختار سالم که فقط سوخته بودند پیدا کرد! برخی درختان دارای برگ های سوخته نیز بودند که این نشان میدهد فاجعه هیروشیما ربطی به بمب هسته ای ندارد!

برخی چوب ها هنوز سالم بودند و هیچ اثری از سوختگی بر روی آن ها دیده نمیشد. سایبان ها و برخی شیشه ها سالم بودند و دست نخورده آیا میشود یک بمب هسته ای با آن شدت شیشه و تنه درختی باقی بگذارد ؟ یک بمب هسته ای دارای مواد رادیواکتیوی است که تاثیرات آن تا ۵۰۰ سال باقی خواهد ماند اما بعد از یک ماه پوشش گیاهی در هیروشیما دوباره رشد کرد و مردم دوباره شروع به بازسازی شهر کردند در حالی که چنین چیزی نباید ممکن باشد مهم تر اینکه پل ها و اکثر ساختمان ها سالم بودند و این کاملا عجیب است و من را به شک فرو میبرد.

آیا این میتواند تاثیرات یک بمب هسته ای بر یک شهر باشد؟ قطعا نه! اثرات سوختگی شدید بر مردم و ساختمان ها و درختان نشان میدهد که این بمب نه بمب

 

هسته ای بلکه بمب باران ناپالم بوده است که جهنمی عظیم در هیروشیما و ناکازاکی بر پا کرده بود.

ناپالم چیست؟ ناپالم ماده‌ای آتش‌زا و نوعی بمب محتوی نوعی ترکیب مایع، ترجیحاً بنزین است با اکتان ۸۰ و یکی از پودرهای ام ۱ یا ام ۲ یا ام ۹، که پس از پرتاب و برخورد به هدف، مادهٔ ژلاتینی تولید کند و با شعله و حرارت زیاد بسوزد.

ناپالم از بنزین یا پلی‌استیرن یا نفت، به‌همراه موادی که به آن ویژگی ژله‌ای و چسبندگی می‌دهند، مانند صابون یا یونولیت (مقوای آکاسیف) ساخته می‌شود. این مادهٔ آرام‌سوز و چسبنده، بدنه اجسام و انسان را کم‌کم و به‌شدت می‌سوزاند. چند قطره ناپالم جسمی ۲x۲ متر مکعب رانابود می‌کند.

بدون تماس مستقیم نیز می‌تواند با حرارتی بین ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد اجسام را نابود کند. ناپالم آب‌گریز است. آتش ناپالم به سادگی با آب خاموش نمی‌شود. بمب‌های ناپالم در جنگ جهانی دوم با بنزین و صابون ساخته می‌شد. نخستین نسخهٔ این بمب در سال ۱۹۴۲ در دانشگاه هاروارد طراحی شد؛ و نخستین بار در ژوئن ۱۹۴۴ و اواخر جنگ جهانی دوم در جریان نبرد تینیان توسط نیرهای ایالات متحده آمریکا علیه ژاپن و سپس در نبرد نرماندی بکار گرفته شد.

هیروشیما و ناکازاکی بدون هیچ گونه مشکلی در حال شکوفایی و رشد هستند حتی بدون شواهد سرطان های طولانی مدت اما هنوز ادعا میشود این دو شهر دارای میزان ابتلا به سرطان زیادی هستند که این ادعا اهمیتی ندارد زیرا در کشور هند نیز افراد مشکل دار بسیاری به وجود می آیند آیا میشود نتیجه گرفت هندوستان را بمباران هسته ای کرده اند؟ قطعا نه! اگر بمب هسته ای در ۷۵ سال قبل در هیروشیما برخورد کرده باشد باید سالانه افراد مشکل دار و بیماری زیادی را مشاهده کنیم حتی نباید شاهد رشد گیاهان در مناطق رادیواکتیوی باشیم آب ها باید آلوده شوند اما چنین چیزی هرگز اتفاق نیفتاد.

طی تحقیقاتی که توسط تیم دیل ال پرستون از شرکت بین المللی هیروسوفت در سال ۲۰۰۳ منتشر شد میزان تابش و تشعشعات در هیروشیما و ناکازاکی کمتر از چیزی بوده که انتظار میرود و کاملا طبیعی است و مانند نقاط دیگر در زمین میباشد!

حتی میزان سرطان مشاهده شده در مردم هیروشیما و ناکازاکی بسیار طبیعی بوده است ولی طی چند سالی افزایشی مشاهده شد ولی دوباره کاهش یافت و به حالت اول برگشت.

این نوشته را با سخن وینستون چرچیل نخست وزیر اسبق انگلستان به پایان می برم که:

حقیقت انقدر با ارزش است که باید ان را در حصاری از دروغها پوشاند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 10

میثم
|
1مهر ماه 1396
0
0
جلل الخالق یعنی میفرمایید چیزی به نام انرژی هسته ای وجود ندارد ؟
بنظرم شما توهم توطئه دارید ،
چرا یک دونه منبع برای مطلب خودتون ارائه نمیدید؟
حسين
|
1مهر ماه 1396
0
0
سلام دوست عزيز
مطالبي كه جناب عالي مطرح نموده ايد قابل تامل ميباشند و هيچ يك دور از ذهن نميباشند.
اما مكررا مشاهده گرديده در هنگام آزمايشات هسته اي زلزله نگار هاي كشور هاي ديگر موج هاي قوي زلزله را ثبت كرده اند . براي مثال در سال 2016 زلزله نگار هاي ژاپني پس از آزمايش بمب هيدروژني كره شمالي لرزه هاي در حد چهار و نيم ريشتر را ثبت كرده اند .
اين مقدار موج لرزشي تقريبا معادل انفجار 20 كيلوتن تي ان تي است.
در سال آگوست و سپتامبر 2017 نيز لرزه هايي به بزرگي پنچ و نيم درجه در مقياس ريشتر توسط لرزه نگار هاي ژاپني ثبت شد كه تقريبا معادل انفجار صد كيلو تن تي ان تي ميباشد .
اگر چه اينجانب منكر قدرت بالاي انفجار بمهاي moab يا foab نيستم و قدرت بالاي انفجارات ترموديناميكي را كه توسط بمب هاي غير هسته اي ايجاد ميشوند قبول دارم اما ايجاد يك انفجار با قدر 100 كيلوتن با تكنولوژي فعلي دور از ذهن است .
از سوي ديگر انفجار چرنوبيل كه بر اثر عدم توان كنترل فرايند شكافت براي اورانيم تنها 20 درصد رخ داد مويد آنست كه ساخت بمب فيوژن كاملا عملي است.
با همه اين مسائل باز به ديده شك نگريستن به ادعاهاي دول بزرگ را ميپذيرم و اذعان دارم فرود بر روي ماه حادثه 11 سپتامبر ترور كندي و موارد مشابه همگي مشكوك و قابل تامل ميباشند .
در هر صورت طرح يك تئوري جديد توسط شما براي اينجانب جالب و قابل توجه بود
با تشكر فراوان
حسين
|
1مهر ماه 1396
0
0
موار قابل تا مل ديگر:
مرگ بن لادن سالها قبل از ماني كه آمريكا اعلام كرد
اعدام نشدن صدام و زندگي او در مكاني مخفي
خودكشي نكردن هيتلر و زندگي او تا سال 1988 در يكي از كشورهاي آمريكاي لاتين
و از همه مهمتر هولوكاست و اينكه آيا در لهستان كلا 5 ميليون يهودي وجود داشته كه هيتلر آنها را قتل و عام كند !
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
با سلام خدمت دوست گرامی جناب حسین

به این خبری که در رسانه ا منتشر شد دقت کنیدچین اعلام کرد که لرزش اخیر در کره‌شمالی آزمایش هسته‌ای نبوده و زمین لرزه طبیعی در این کشور بوده است.
چین: لرزش در کره‌شمالی زمین لرزه طبیعی بوده است

به گزارش افکارنیوز، مرکز لرزه نگاری چین روز شنبه اعلام کرد لرزشی که در کره شمالی رخ داده ، آزمایش هسته ای نبوده و از مشخصه های زمین لرزه طبیعی برخوردار بوده است.http://www.afkarnews.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/663739-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D9%87-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
شحصی در جایی این پرسش را مطرح نمود که پرا مقامات کشورمان این دروغ را افشا نمی کنند.

بیان حقایق و واقعیات نیاز به ملزومات و شرایط خاص خود دارد.

زمانی می توان حقیقتی را علنا" و در مقیاس جهانی فاش کرد که فاش کننده انقدر قدرت و توانایی داشته باشد که بتواند هم ان را به جامعه بقبولاند و هم بتواند در برابر تهدیدها و تهاجمات از خود دفاع کند
فاش کردن این مسئله توسط مقامات کشور به این اسانیها نیست .
زیرا باعث فروپاشی نه تنها امریکا بلکه روسیه ، چین و بسیاری از دولتهای جهانی خواهد شدو بی نظمی شدیدی برجهان حاکم خواهد شد. و شاید امریکا سعی می کند با باج دادن به بعضی از کشورها از افشای این دروغ جلوگیری کند.
فاش شدن این دروغ ممکن است موجب انجام رفتار جنون امیز از سوی دولت امریکا و طرفدارانش شود .

اصرار دولت امریکا برای بازرسی از مکانهای نظامی و همچنین درخواست امریکا برای برچیدن پایگاههای موشکی کشورمان نشان می دهد که امریکا درشرایط فعلی توان و قدرت حمله به کشورمان را ندارد و قدرتش پوشالیست.
تا به حال چندین نفر از مسئولان سیاسی و نظامی کشورمان امریکا را ببر کاغذی خوانده اند. و این نشان می دهد که انها واقعی نبودن وجود سلاح اتمی را می دانند.
ترامپ قادر به لغو برجام نیست و مدام مانند احمقها حرفهای ابلهانه و گاها" در تضاد با هم می زند و گاه به نظر می رسد که ترامپ به جای مخ با مخچه فکر می کند.
ترامپ رییس جمهور امریکا یکبار اعلام کرد که پذیرش برجام منجر به فروپاشی اقتصاد امریکا خواهد شد. و همین مسئله نشان می دهد که کشورهایی مثل کره شمالی به دنبال اخاذی از امریکا هستند و با وانمود به انجام ازمایش اتمی سعی می کنند خود را قدرت اتمی جلوه دهند ودولت امریکا هم نمی تواند بگوید که سلاح اتمی وجود ندارد ، چون ابروی دولت امریکا در گرو عدم افشای این دروغ بزرگ است.

نترسیدن کشور گرسنه و بدبختی مثل کره شمالی از یک ابرقدرت مثلا اتمی همچون امریکا معنایش این است که امریکا یک ابرقدرت واقعی نیست و چیزی به عنوان سلاح اتمی در اختیار ندارد و با دروغ و حقه بازی و با کمک کشورها و سازمان های هوچی گر خود را ابرقدرت جا زده است و کره شمالی با استفاده از این نقطه ضعف امریکا و تهدید به افشای این دروغ می خواهد از دولت امریکا اخاذی کند و هر از گاهی وانمود می کند که می خواهد ازمایش اتمی جدیدی انجام دهد .
قبلا طوری از خطرات و ویرانگری بمب اتمی صحبت می کردند که اگر کشوری بتواند به بمب اتمی دست پیدا کند آن کشور به یک قدرت اتمی تبدیل می شود، اما کاخ سفید اعلام کرده که کره شمالی که اخیرا چند ازمایش به اصطلاح اتمی را انجام داده را به عنوان قدرت اتمی به رسمیت نمی شناسد و این نشان دهنده این است که امریکا که خود این قضیه دروغین را بوجود آورده، نمی گذارد کره شمالی با ترفند خود امریکایی ها از انها اخاذی.
امریکا اگر به معنای واقعی ابرقدرت بود دلیلی نداشت که برای حمله به کشورهای ضعیف مثل عراق، سوریه، لیبی و از این به بعد کره شمالی به اتحاد و هماهنگی با کشورهای دیگر محتاج شود.
هیچگاه چیزی به نام جنگ هسته ای صورت نخواهد گرفت، چون به معنای واقعی چیزی به عنوان سلاح هسته ای وجود خارجی ندارد و فقط برای ایجاد رعب و وحشت در دل ملت ها آن را عنوان می کنند و متاسفانه مردم دروغ های بزرگ را راحت تر باور می کنند.
.از سال 2006 تا کنون حدود 12 سال است که کره شمالی مدعی داشتن سلاح اتمیست و مدام امریکا را تهدید می کند اما هیچگاه نه امریکا ، نه روسیه ، نه چین و نه کره شمالی هیچ درگیری حتی جزیی نداشته اند.

مگر می شود 12 سال چندین کشور در حالت تهدید باقی بمانند اما هیج چیز رخ ندهد. جالب است در طی این سالها در رسانه های مختلف عکسهایی از رهبر کره شمالی منتشر می شود که در میان تعداد زیادی زن و دختر قرار دارد و در حال خوشگذرانیست.

جدیدا کشور گرسنه و افریقایی اوگاندا که بیشتر مردمش در زیر درختان و لابلای بوته ها زندگی می کنند مدعیست که به دنبال انرژی هسته ای است. (به دنبال باج گیری و اخاذی از امریکاست تا دروغ بمب اتم را فاش نکنند)


اکثر اطلاعات ما ، اطلاعات رسانه ایست و رسانه ها هر چیزی را که بخواهند به خورد ملتها می دهند و در باور این اطلاعات به ملتها نهایت تلاششان را می کنند.

حقیقت ان چیزی نیست که گفته می شود و یا نوشته می شود بلکه حقیقت همان چیزیست که می خواهند ان را مخفی کنند.

ایا شما می دانید در حال حاضر هیروشیما و ناکازاکی دو شهر پیشرفته کشور ژاپن هستند و میلیونها نفر در این دو شهر زندگی می کنند، در صورتی که به ما گفته بودند اثار بمباران اتمی برای هزاران سال باقی می ماند. برای این موضوع چه توضیحی دارید.همانطور که حدود 80 سال هولوکاست را همه باور داشتند اما سرانجام دکتر احمدی نژاد به عنوان سیاستمداری که به تمامی نیرنگها و ترفندهای صاحبان قدرت اشراف دارند این دروغ بزرگ را افشا نمودند و هولوکاست به یک افسانه کهن تبدیل شد.

در مورد دانشمندان هسته ای واقعیت این است که دولت امریکا افرادی را به عنوان دانشمند اتمی استخدام نموده که کار انها این است که یک ژست عجیب وغریب به خود بگیرند و موضوعاتی از قبیل انرژی هسته ای , کوانتوم و .... را واقعی جلوه دهند و ترس و وحشت از بمب اتم و دیگر موضوعات دروغین را پیوسته در دنیا ایجاد کنند.
بقیه دولتها هم یاد گرفته اند و وانمود می کنند دانشمند اتمی دارند و دولت امریکا مجبور است دندان روی جگر بگزارد و چیزی نگوید
و احتمالا" حق السکوتی هم به انها بدهد.

ضمن اینکه همه افراد قبل از هر موضوعی به منافع شخصیشان فکر می کنند وگاه با اینکه به حقا یق و واقعیاتی پی می برند اما به خاطر منافعشان از ترس یا سکوت می کنند و یا نقابی به چهره می زنند و خود را همسو با دروغگویان می کنند .


چطور انتظار دارید که که یک دانشمند به اصطلاح هسته ای و یا در سطحی پایین تر فارغ التحصیلان رشته های هسته ای این موضوع که بمب اتم دروغ است را قبول کنند و شروع به افشاگری کنند. این افراد سالها درس خوانده و درست یا غلط این موضوع را پذیرفته و منافع و معیشت زندگیشان با این مسائل گره خورده و اگر معلوم شود که این موضوع دروغ است ان افراد بدبخت خواهند شد. پس به نفعشان است که با دروغگویان این قضایا همسو باشد تا از نان خوردن نیفتند.

مثل اینکه شما بروید پیش یک دعا نویس وفالگیر و از وی بخواهید که در مورد دروغ بودن دعانویسی و فالگیری صحبت کنید و در نهایت قبول کند که دعا نویسی و فالگیری خرافه است. اگر عده ای ساده لوح دعانویسان را باور نکنند این دعانویسان و فالگیران از نان خوردن می افتند . پس سعی میکنند بیشتر در باور این اراجیف و موهومات تلاش کنند.

.


به این موضوع هم اشاره می کنم که استاد دانشگاه تهران اقای دکتر حسن عباسی گفته اند که شهید احمدی روشن دانشمند
هسته ای نبوده اندوشهادت بقیه ترور کور بوده است و شهدای به اصطلاح هسته ای همه از همکاران دکتر عباسی بوده اند.خودتان در اینترنت در این باره جستجو کنید.

به موضوعات دیگری هم اشاره می کنم که در ظاهر با این موضوع بی ربط است اما می تواند به روشن شدن ذهن شما و نزدیک شدن به حقیقت کمک کند:
چند سال پیش دکتر احمدی نژاد در یک مصاحبه زنده تلویزیونی بانکها را عامل مشکلات اقتصادی کشور دانستند و مدتی پیش نیز در یک نشست مسئولان بانکها که صدا و سیما قسمتی از ان را پخش نمود اقای روحانی رییس جمهور کشورمان که صحبت خودشان پخش شد فرمودند که بانکها خودشان را به کوچه علی چپ زده اند.
این نشان می دهد که با وجود اینکه رییس جمهور دومین مقام عالی کشور می باشد اما اختیارات زیادی در مورد بانکها ندارند و خودشان دل پر از دردی از بانکها دارند و در عمل قدرت بانکها از رییس جمهور بیشتر است. و الا اگر رییس جمهور در مورد بانکها اختیاراتی داشتند به رسانه ها متوسل نمی شدند.

در مناظره های تلویزیونی اقای مهندس جهانگیری گفتند که گاهی می خواهیم کاری را انجام دهیم اما در این میان فرد قدرتمندی پیدا می شود و اجازه نمی دهد.

یک زمان از پایه گذار دانشگاه تهران اقای حسابی به عنوان پرفسور در رسانه ها یاد می شد و تا می توانستند برای این فرد داستان سازی نموده و بزرگشان می کردند اما یکبار هفته نامه امید جوان موارد مطرح شده در باره ایشان را خالی بندی خوانده و گفته شد که ایشان شاگرد انیشتین نبوده اند و هیچ توانایی علمی قابل ملاحظه ای نیز نداشته اند.

همچنین ایرج حسابی فرزند پرفسور حسابی یکی از اعضای قدرتمند اتاق بازرگانی می باشد که تمام تصمیمات اصلی اقتصادی و بازرگانی در این اتاق گرفته می شود. و تقریبا" ترکیب ان ثابت است و به هیچ جایی هم پاسخگو نیستند و زور دولت هم به انها نمی رسد.

.اصغر فرهادى، انوشه انصاری و پروفسور فیروز نادری را به نمایندگى از خود و فیلم «فروشنده» براى شرکت در مراسم اسکار به آکادمى معرفى کرد.

همین موضوع نشان می دهد که یک جایی تمامی این افراد را کنترل می کند

و الا یک کارگردان سینما مثل اقای فرهادی چه قدرت و امکاناتی دارد که بتواند این افراد را به مراسم دریافت جایزه اسکار ببرد.

معلوم است که خانم انصاری و اقای نادری هنرپیشه هایی هستند که نقششان را در سازمان فضایی ناسا انجام می دهند.اگر اقای نادری توانایی ساخت مریخ نورد را دارد چرا از ایشان در صنایع موشکی و نظامی استفاده نمی کنند.

اصلا" اقای فرهادی و هنرپیشگان با کدام پول و با کدام حمایت به امریکا و کشورهای اروپایی می روند و انها هم تحویلشان می گیرند و با انها همکاری می کنند.


به ما گفته شده که طلا پشتوانه پول است و معادل با میزان موجودی طلا

پول در بانکها و بازار است . کل پول ایران 1200 تا 1300 تریلیون تومان می باشد که اگر به طور متوسط قیمت هر کیلو طلا را 130 میلیون تومان در نظر بگیریم باید معادل با ان حدود 10000 تن طلا در کشور موجود باشد .

اما حتی در امریکا با بودجه 4 تا 5 هزار میلیارد دلاری که حدود 15 برابر بودجه کشور ماست کل طلای موجود در این کشور به 10000 تن نمی رسد.

کل طلای موجود در تمام کشورهای جهان چیزی بین 150 تا 170 هزار تن می باشد اما پولهای چاپ شده از لحاظ ارزش چند برابر این طلا است.

پس فقط اعداد و ارقام الکی و گمراه کننده ارائه می دهند و ذهن افراد را با حساب و کتاب غیر واقعی پر می کنند و دست می اندازند.

در دهه 90 میلادی امپراطوری شوروی از هم پاشید و بنا به گزارش رسانه ها
بیش از صد هزار نفر از دانشمندان به اصطلاح اتمی این کشور به کشورهای
دیگر پناهنده شدند.
چرا دولتهای روسیه و امریکا مانع از فرارشان نشدند. اگر به معنای واقعی
سلاح هسته ای وجود داشت ،دولت امریکا از فرار این دانشمندان نگران می شد
و با هر هزینه ای که لازم می شد انها را نابود می کرد تا دشمنان امریکا
نتوانند به سلاح اتمی دست یابند.
اگر این موضوع هسته ای واقعیت داشته باشد باید کشورهایی که این دانشمندان
را جذب نمودند موفق به ساخت سلاح هسته ای و یا حداقل نیروگاه هسته ای می
شدند. 72 سال از انفجار اتمی ادعا شده می گذرد و در این مدت با توجه به
پیشرفت تکنولوژی و نرم افزارها باید طراحی و ساخت این نیروگاهها و سلاحها
اسانتر شده باشد و نیازی نباشد که سالها افراد جهان سومی در دانشگاه
موضوعات سنگین و خسته کننده را حفظ کنند و بعد از فارغ التحصیلی هیچ
توانایی عملی نداشته باشند و شغلی برایشان وجود نداشته باشد و برای لقمه
نانی به هر جایی که بشود التماس کنند و تحقیر شوند.
اگر سلاح هسته ای وجود داشت باید فقط عده کمی اسرار ساخت ان را بدانند نه
صدهزار نفر فقط فراری از روسیه باشند و چند برابر ان در کشورهای اروپایی
و امریکا و چین و هند و..... ول بگردند.

اگر قرار بود این موضوع فرار صد هزار دانشمند اتمی صحت داشته باشد

لزومی نداشت موضوع فرار انها به عرض همه دنیا برسد. می توانستند همانطور
که ده ها سال سکرت و محرمانه بود بی سروصدا انها را به کشورهای دیگر
منتقل کنند و کنترل رسانه ها هم که در دست خودشان است و لزومی نداشت در
رسانه ها جار و جنجال به پا کنند.

ضمنا" اگر ده ها هزار بمب اتمی ساخته شده ، پس به اندازه کافی تولید شده
و وجود صدها هزار دانشمند اتمی در سیستمهایشان چه ضرورتی دارد و ایا عقل
و منطق قبول می کند که دولتهای امریکا و اروپایی به صدها هزار نفری که
دیگر هیچ استفاده ای ندارند حقوق و مزایا و امکانات بدهند و کلی هم
هزینه صرف مسائل امنیتی انها شود. می دانید چه هزینه ای دارد. میدانید
اگر انها واقعا" دانشمند اتمی باشند بیکار بودن انها چه خطر بزرگی برای
جهان است .ممکن است به ذهنتان خطور کند که همه که بمب نمی سازند ،خیلی از
انها در نیروگاهها کار می کنند. جواب این است که برای کار در هر جایی فقط
کافیست تعدادمحدودی متخصص وجود داشته باشد و اکثریت افراد فقط اپراتور و
کارگر هستند که به صورت روتین و مشخص اموری را طبق برنامه انجام می دهند
و دانشمند اتمی نه انرژی و توان و نه اعصاب و حوصله امور کارگری را
دارد.حتی متخصصین (در هر اموری) تحمل حضور در کنار یکدیگر را ندارند و
سعی در حذف و نابودی یکدیگر دارند و این موضوع بسیار مهم است و همیشه
کارفرمایان برای کنترل متخصصین مشکلات زیادی دارند و با شیوه های
روانشناسی این موضوع را کنترل می کنند و در اکثر موارد با سرکوب و تحقیر
افراد عمل می کنند.
تصور کنید یک یا چند دانشمند اتمی ( در صورت وجود داشتن بمب اتم و واقعی بودن این دانشمندان ) تحقیر شوند و در صدد انتقامجویی برایند خودتان تصور کنید چه انتقام وحشتناکی خواهند گرفت .


سیاستمداران در عین حال که با هم کار می کنند اما شدیدا" از هم نفرت
دارند و کاملا " به هم بی اعتمادند و در دلشان به هم فحش و ناسزا می
گویند و از هر فرصتی برای تحقیر یکدیگر استفاده می کنند.(مثل مناظره های
تلویزیونی)

سیاستمداران با وجود اینکه افراد زیادی در اطرافشان می گردند اما شدیدا"
احساس تنهایی می کنند.

به نظر شما چطور سیاستمداران بدبین امریکایی و یا هر کشور دیگری در چنین
فضای نفرت و بی اعتمادی می توانند به افرادی اعتماد کنند و ده ها هزار
بمب اتمی را در صورت وجود در پایگاههای زمینی و در زیر دریاییها در
اختیار افراد قرار دهند و از این موضوع نترسند که یک زمان تعدادی از این
سلاحها در دست رقیبان و دشمنانشان افتاده و با ان سلاحها انها را تهدید
کنند .

به نظر شما ایا سازندگان این سلاحهای ادعا شده کودن و احمق بودند که
اسرار ساخت ان را فاش نمایند.
اینها فقط ابزارهایی برای ترساندن ملتها و ایجاد رعب و وحشت در دل
ملتهاست و مطلقا" وجود خارجی ندارند.

یک مطلب دیگر اینکه در کشور ما مجلاتی مثل دانستنیها و دانشمند خیلی به
مسائلی همچون بمب اتم ،هارپ ،مثلث برمودا ، سفر به ماه و اینجور موضوعات
پرو بال دادند و مطلب نوشتند و همزمان با ان در دیگر کشورها نیز مجلاتی
با اسامی مشابه و یا مترادف این موضوعات را منتشر می کردند، حتی در
کشورهای فقیر و گرسنه افریقایی.
حتی در دانشگاهها نیز مطالبی که تدریس می شود اکثرا" هیچ ارزش علمی و
عملی ندارند وبیشتر فارغ التحصیلان دانشگاهها در عمل هیچ کار آیی ندارند
و با هزار ناله و التماس به دنبال کار می گردند و همه جا تحقیر می شوند و
اکثرا" در کاری نامرتبط با تحصیلاتشان مشغول به کار می شوندبرای دو سوال زیر پاسخی بیابید :

1-اگر سلاحهای اتمی خیلی خطرناک و ویرانگرند چرا فوق سری باقی نماند و
اسرار ان را فاش کردند وحتی در کتابها و مجلات و سایتهای اینترنتی نوشته
شده است. . ایا به نظر شما این کار عاقلانه است . ایا هیچ حیله و کلکی در
کار نیست و در پی نخود سیاه فرستادن نیست.

2- اگر به فرض چنین سلاحهایی وجود داشته باشد ایا می توان به افراد
اعتماد کرد و هزاران عدد از این سلاحها را در دست افراد مختلف در
پایگاههای زمینی و زیردریاییها گذاشت تا مثلا" امنیت امریکا و روسیه و
یا کشورهای مدعی داشتن این سلاحها را تامین کنند
در سال 2015 جت جنگی روسیه توسط ترکیه سرنگون شد و در این مسئله نهایت تحقیر به دولت روسیه وارد شد و روسیه تنوانست هیچ اقدام متقابلی انجام دهد و حالا در سال 2017 روسیه حاضر است پیشرفته ترین سامانه ضد هواییش را به کشور ترکیه بفروشد.این موضوع ابرقدرتی روسیه را زیر سوال می برد و نشان می دهد قضایا و حقایق ان چیزی نیست که در ظاهر مشاهده می کنیم و بیشتر چیزهایی که می بینیم نمایشنامه هاییست که از قبل برنامه ریزی شده و سناریو ان نوشته شده است.


همچنین سایت بسیج کرمان و سایت بسیج کل کشور که یک سازمان نظامی هستند و از خیلی مسائل خبر دارند این مقاله را منتشر نمودند

yon.ir/G6gqg

بی تردید فریبکاری قویترین سلاح در زرادخانه قدرتمندان است و در هر زمانی
صاحبان قدرت و مقام برای تسلط بیشتر بر جامعه به انواع ترفندها و نیرنگها
متوسل می شوند
در پایان این را به عنوان یک واقعیت می گویم که رهبر انقلاب محور وحدت و یکپارچگی می باشند و اگر افراد جامعه چه مردم عادی و چه بعضی از مسئولان نادان از این محور فاصله بگیرند دشمنان ،کشورمان را به جولانگاه تروریستهایی خطرناکتر از طالبان و داعش تبدیل خواهند کرد.


انتظار ندارم کسی مجاب شود . اکثر انسانها هنگام مباحثه بدون اعتنا به حقیقت به دنبال پیروزیند.

نوشته را با ابیاتی از ایرج میرزا به پایان می برم


سیاست پیشه مردم حیله سازند
نه مانند من و تو پاک بازند
تماما حقه باز و شارلاتانند
به هر جا پاش افتد مثل آنند
به هر تغییر شکلی مستعدند
گهی مشروطه، گاهی مستبدند
سیاست پیشگان در هر لباسند
بخوبی همدگر را می شناسند
همه دانند زین فن سودشان چیست
به باطن مقصد و مقصودشان چیست

اگر داخل شوند اندر سیاست
برای شغل و کار است و ریاست
از آن گویند گاهی لفظ قانون
که حرف آخر قانون بود "نون"


در پناه حق باشید.
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
سلام دوست گرامی جناب میثم

بنده توهم توطئه ندارم. مطالب را با حوصله و بدون تعصب بخوانید.

یک مثال برایتان می زنم :

در دهه 60 شمسی فردی به نام دیوید کاپر فیلد در حضور دوربینهای تلویزیونی و چند هزار انسان از دیوار چین
عبور نمود و کلی سروصدا در دنیا به پا کرد.دکاپریو اعلام کرد که هنکام عبور از دیوار چین در درون دیوار اسقفی را دیده است که نتوانسته از دیوار عبور کند و همانجا گیر کرده و مرده است. (به نظر شما ایا نباید با حجمی که اسقف داشت بعد از مردن و برگشتن به حالت جرمی دیوار بشکافد). و حتی در تلویزیون ایران در مورد ان افرادی صحبت کردند و موقع صحبت هم ژستهای عجیب و غریبی به خود می گرفتند وخود را فردی خبره و مطلع در این امور نشان می دادند و حتی در بعضی دانشگاه های کشور
سمینارهایی تحت عنوان "نقض قوانین فیزیک" و از این دست عنوانها برگزار کردند. اما سالها بعد رسانه هایی ازاد حقه بازیهای انها را فاش نمودند و اعلام کردند که تمامی افرادی که به عنوان شاهد انجا بودند هنرپیشه های هالیوود بوده اند تا قضیه را واقعی جلوه دهند.بعدا" چندین نمایش دیگر هم از دکاپریو سر زد اما اینبار به تمسخر گرفته شد.
این مثال ها را زدم تا بدانید که ساختار قدرت چقدر برای فریب ملتها هزینه می کندو نقش خیلی از رسانه ها باور دادن ترفندهای انهاست.
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
اگر کلیپ زیر را ببینید می بینید که در حادثه 11 سپتامبر هیچ هواپیمایی به برجهای دو قلو برخورد نکرده است و چگونه ابرقدرتها با تکنولوژی هولوگرام 3 بعدی ملتها را فریب می دهند


http://www.aparat.com/v/gXtkc/%D8%A8%D8%A7_%D8%A7%DB%8C%D9%86_%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85_%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87_%D8%B3%D9%BE%D8%AA%D8%A7%D9%85%D8%A8%D8%B1_%D8%B2%DB%8C%D8%B1_%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84_%D8%B1%D9%81%D8%AA_1
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
دوستان کلیپ زیر را ببینید تا در مورد 11 سپتامبر ثابت شود که هواپیمایی در کار نبوده است و از هولوگرام 3 بعدی استفاده شده است و ان را به سایر دروغها تعمیم دهیدپخش خودکار بعدی:
؟
اثبات مجازی بودن هواپیما های یازده سپتامبر


http://www.aparat.com/v/aFeru

کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
همچنین دولت چین ابروی ره شمالی را بردچین اعلام کرد که لرزش اخیر در کره‌شمالی آزمایش هسته‌ای نبوده و زمین لرزه طبیعی در این کشور بوده است.
چین: لرزش در کره‌شمالی زمین لرزه طبیعی بوده است

به گزارش افکارنیوز، مرکز لرزه نگاری چین روز شنبه اعلام کرد لرزشی که در کره شمالی رخ داده ، آزمایش هسته ای نبوده و از مشخصه های زمین لرزه طبیعی برخوردار بوده است.http://www.afkarnews.ir/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C-3/663739-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%84%D8%B1%D8%B2%D9%87-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
کرامت سلیمی
|
2مهر ماه 1396
0
0
80 نفر

از دانشمندان هسته ای امریکا در نامه ای به ترامپ رییس جمهور امریکا
خواستار ان شدند که توافق هسته ای با ایران را حفظ کند.

چه عاملی باعث شد که تعدادی دانشمند اتمی چنین درخواستی از دولت امریکا
بکنند.این عامل چیزی نیست جز اینکه منافع این به اصطلاح دانشمندان درخطر
است. در واقع همه انسانها وقتی منافعشان در خطر قرار بگیرد واکنش نشان
میدهند. مثلا" کارگران در تغییرات کارخانه ها و تعدیل نیرو , کشاورزان در
کاهش بارندگی و بروز خشکسالی و تجار در رکود بازار و کاهش قدرت خرید مردم
.

اصولا" سیاستمداران و دولتمردان به دانشمندان به عنوان ابزاری نگاه
میکنند که باید در راستای منافع انها عمل کنند و هیچ نقشی در سیاستها و
تصمیم گیریها ندارند.سیاستمداران انقدر مغرور و از خود راضی هستند که
به کسی اجازه اظهار نظر نمیدهند و جز نظر و دیدگاه خودشان نظر و دیدگاه
هیچ شخص یا گروه دیگری را قبول ندارند و اصلا" دانشمند هسته ای امریکا از
کجا میداند ایران کجاست و در صنعت هسته ای چه وضعیتی دارد؟

در هر اداره , سازمان یا شرکتهای صنعتی کارفرمایان و مدیران از اینکه
کارکنانشان یکدست و متحد باشند نه تنها خوششان نمی اید بلکه از این موضوع
واهمه دارند چون یکدستی نیروها میتواند به روند کار لطمه بزند و با تحت
فشار قرار دادن کارفرما تقاضای حقوق بیشتر نمایند. بنا بر این همیشه
کلی هزینه میکنند تا بین نیروها تفرقه بیندازند و حتی هنگام استخدام
نیروها افرادی را نیز استخدام میکنند تا بتوانند جو خفقان و ترس ایجاد
کنند.

این افراد در سازمانی که کار میکنند به گونه ای عمل میکنند که همیشه یک
جو بی اعتمادی بین نیروهای ان سازمان حاکم شود و کارفرمایان و مدیران
هوای این افراد را دارند و حقوق و مزایای خوبی به انها می دهند و تا
زمانی که بتوانند جو خفقان و بی اعتمادی را در سیستم حفظ کنند از حمایت
کارفرمایان و مدیران و حقوق و مزایای عالی برخوردارند واگر زمانی نتوانند
این فضا را حفظ کنند بی ارزش میشوند ودیگر به انها حقوق و مزایای عالی
نمی دهند.

در مورد دانشمندان هسته ای موضوع مشابهی بر قرار است. دولت امریکا
افرادی را به عنوان دانشمند اتمی استخدام نموده که کار انها این است که
یک ژست عجیب وغریب به خود بگیرند و موضوعاتی از قبیل انرژی هسته ای ,
کوانتوم و .... را واقعی جلوه دهند و ترس و وحشت از بمب اتم و دیگر
موضوعات دروغین را پیوسته در دنیا ایجاد کنند. یکی ابروی پرپشت میگذارد و
هنگام مطالعه با دست ابروهایش را بالا می اورد. یکی جلوی تخته سیاه می
ایستد و در پشت سرش بر روی تخته سیاه چند عبارت و معادله ریاضی نوشته
وبجای نمادهای متداول ریاضی از حروف پیچ و خم دار یونانی استفاده میکند
تا موضوع را پیچیده تر و با ابهت تر نشان دهد.دیگری با یک قیافه کج و
معوج و با حالت عصبی حود را در حال مطالعه و انجام محاسبات پیچیده نشان
میدهد.عده ای هم قیافه متفکرانه ای به خود گرفته اند و خود را مشغول کار
با دستگاه های عجیب و غریب نشان میدهند.

این دانشمندان عجیب و غریب از زندگی و امکانات خوبی برخوردار هستند. حال
اگر دروغ بودن سلاح هسته ای فاش شود این افراد بی ارزش می شوند و دولت
امریکا دیگر به انها بهایی نمیدهد و از زندگی و مزایای عالی محروم می
شوند و چون هیچ کاری بلد نیستند باید بروند در مکانهای عمومی مثل بازار و
ترمینالها کفش مردم را واکس بزنند تا لقمه نانی گیرشان بیاید.

پس دانشمندان هسته ای امریکا نگران منافع خود و زندگی راحت و مفت خوریشان
هستند نه نگران امنیت جهان.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top