تاریخ انتشار: 31شهريور1396|03:22

| کد خبر: 244486

وقتی پدرم زندان بود دوستش به سراغم آمد و آن بلای کثیف را سرم آورد!

وکیل ملت: مرد جوان که پسر همسایه را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار داده بود، هنگام اجرای نقشه ربودن دوباره وی با تیزهوشی پلیس ناکام ماند.

هفته گذشته زنی همراه پسرخوانده 11 ساله‌اش برای شکایت از مردی آزارگر به کلانتری 106 نامجو رفته بود که هنگام ورود به کلانتری در خیابان متوجه متهم فراری شد که همان حوالی پرسه می‌زد. زن با فریاد از ماموران کمک خواست و آنها با دیدن مرد جوان او را بازداشت کردند و مانع فرار Escape او شدند.

متهم بازداشت شده برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد و به افسر تحقیق گفت: مدتی این پسر 11 ساله و پدرش در خانه‌ای اجاره‌ای با من هم خانه بودند زمانی که به وی اعتراض کردم که زودتر خانه را ترک کنند، قبول نکردند. بعد از آن با دروغ‌پردازی وانمود کردند من گوشی تلفن همراه آنها را دزدیده‌ام که حتی از من شکایت کرده و مرا به دردسر انداختند. آنها دوباره با دروغ‌پردازی می‌خواهند مرا به دردسر بیندازند. من این پسر را مورد آزارو اذیت قرار نداده‌ام.

با توجه به انکار متهم، پرونده‌ای در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران تشکیل و متهم از سوی بازپرس جنایی مورد تحقیق قرار گرفت.

ابتدا پسر 11 ساله به قاضی Judge پرونده گفت: من و پدرم با متهم هم خانه بودیم که او یک روز گوشی تلفن همراهم را دزدید و آن را پس نداد. از وی شکایت کردیم. مدتی بعد پدرم به‌دلیل مشکلاتی به زندان Prison افتاد. همسر موقت او پیگیر کارهای پدرم و شرایط زندگی‌ام بود. دو هفته پیش مرد همسایه که با سپردن وثیقه در دادسرا از بازداشتگاه بیرون آمده بود، سراغم آمد و مدعی شد اشتباه کرده و می‌خواهد برای جبران آن در نبود پدرم مرا به سفر ببرد.

وی افزود: آن مرد فریبم داد و مرا به یکی از شهرهای شمالی تهران برد و در آنجا مورد آزارو اذیت قرارداد. چند روزی مرا در آن خانه حبس کرد و بعد به تهران بازگرداند و تهدید کرد اگر از این ماجرا به کسی حرف بزنم بلایی برسرم می‌آورد. از ترس سکوت کردم اما او دوباره سراغم آمد و این‌بار می‌خواست به زور مرا به نهاوند ببرد که از دستش فرار کردم و همراه مادرخوانده‌ام برای شکایت از او به کلانتری رفتیم که به‌طور اتفاقی متهم را در همان حوالی دیدم. موضوع را به مادرخوانده‌ام گفتم که او پلیس Police را خبرکرد و متهم پیش از این که فرار کند، بازداشت شد . در ادامه متهم پرونده مورد تحقیقات قرار گرفت و اظهاراتی ضد و نقیض در ارتباط با ربودن پسر 11 ساله و آزارو اذیت وی اعلام کرد. این در حالی بود که شواهد و قرائن نشان می‌داد همین مرد او را ربوده و مورد آزارو اذیت قرارداده و در صدد ربودن و آزارو اذیت دوباره او بوده است.

متهم برای ادامه تحقیقات و رازگشایی از دیگر جرایم سیاه وی به پلیس آگاهی منتقل شد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top