تاریخ انتشار: 31شهريور1396|03:28

| کد خبر: 244489

می خواستم دختر جوان را نصیحت کنم ولی وسوسه شدم / مهسا به این مرد اعتماد کرد ولی!!

وکیل ملت: مردی که دختری جوان را به بهانه برخورد با بدحجابی ربوده و مورد آزار قرار داده بود، به شلاق و 10 سال حبس محکوم شد.

اوایل سال 95، دختری به نام مهسا با مراجعه به کلانتری 108 نواب از مردی به اتهام آدم‌ربایی و آزار و اذیت شکایت کرد و گفت: «روز گذشته در حاشیه بزرگراه نواب در حال پیاده‌روی بودم که مرد میانسالی با خودرو‌اش سد راهم شد. او به پوششی که داشتم، ایراد گرفت و شروع به نصیحت کرد. سپس دستبندی نشانم داد و خواست تا سوار خودرو‌اش شوم تا مرا به پایگاه تحویل دهد.‌»

شاکی در ادامه گفت: «آن مرد ظاهر موجهی داشت و با کت و شلوار بود، به همین دلیل اعتماد کردم و سوار شدم، اما بین راه رفتارش تغییر کرد و با تهدید شروع به آزار و اذیتم کرد که مقاومت کردم.

خیلی ترسیده بودم و شروع به گریه و التماس کردم. به این ترتیب دلش به رحم آمد و مرا حاشیه شهر رها کرد. آنقدر ترسیده بودم که پاهایم قدرت پیاده‌شدن نداشت و به سختی خودم را به خانه رساندم.»

به دنبال طرح شکایت، پلیس با ثبت اطلاعات و مشخصات مرد 45 ساله به نام محمد، وی را شناسایی و بازداشت کرد. متهم که دارای سه بار سابقه اعمال منافی عفت بود در بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد، اما در مواجهه حضوری با دختر جوان به جرمش اقرار کرد و روانه زندان Prison شد. پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و روز گذشته اولین جلسه رسیدگی به پرونده به ریاست قاضی بابایی و مستشار تولیت تشکیل شد. در جلسه شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و متهم در آخرین دفاعش گفت: قصد داشتم دختر جوان را نصیحت کنم، اما وقتی سوار خودرو‌ام شد، وسوسه شدم. حالا از رفتارم پشیمانم. در پایان متهم با حکم هیئت قضایی به اتهام آدم‌ربایی به 10 سال حبس، به خاطر رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق Whip محکوم شد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top