تاریخ انتشار: 31شهريور1396|03:31

| کد خبر: 244490

مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر

وکیل ملت: مرد روانی روس پس از خروج از بیمارستان روانی با چاقو به همسرش حمله ور شد و با دزدیدن فرزندشان سرش را در خیابان برید.

متهم « میخائیل الیینسکی » 42 ساله در بیمارستان روانی تحت نظر پزشکان قرار داشته و آنها تائید کرده بودند که وی می تواند از بیمارستان روانی ترخیص شود.

بنا بر گزارش های پلیس میخائیل در حرکتی دیوانه وار پس از فرو کردن چاقوی آشپرخانه به شکم همسرش فرزندشان را ربوده و در خیابان به قتل رسانده است.

ماموران پلس پدر قاتل روانی را محاصره کرده و با شلیک گلول وی را متوقف کرده و به بیمارستان آستاراخان روسیه منتقل کرده اند اما وی از شدت جراحات جان سپرده است.

گزارش های پلیس نشان می دهد متهم به بیماری اسکیزوفرنی و پارانوئید مبتلا بوده و در روز حادثه تحت تاثیر الکل نیز قرار داشته است.

همسر مجروح وی به پلیس گفته است که از 2 روز قبل از جنایت هولکناک این مرد با فرزندش رفتار وی تغییر کرده بود.

مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر مرد روانی سر فرزندش 18 ماهه ای را در خیابان برید+تصاویر

کلید واژه ها قتل نوزاد - پدر
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top