تاریخ انتشار: 3مهر1396|01:35

| کد خبر: 244811

زنم طوری بیرون می رفت که چشم های ناپاک را دنبال خودش می کشید!

وکیل ملت: آشنایی ما خیلی اتفاقی هم نبود. گاهی همراه مادرش به مغازه‌ام می‌آمد و این‌طوری بود که خاطر‌خواه همدیگر شدیم.

به خواستگاری‌اش رفتیم. مادرم، که پیر روزگار است و پخته‌، می‌گفت خانوادۀ این دختر نمی‌توانند با ما در یک کاسه آبگوشت بخورند و منظورش این بود که از نظر فرهنگی با هم جور در‌نمی‌آییم ولی من دلباخته شده بودم و عقلم آن موقع درست و حسابی کار نمی‌کرد. شاید باورتان نشود یکی از معیارهای انتخاب این دختر‌ آرایش غلیظ و تیپ متفاوتش بود.

بالأخره به خواستۀ دلم رسیدم و ازدواج کردیم. دوران عقد شیرینی داشتیم. بعد از دو سال‌، زندگی مشترک خود را آغاز کردیم. همسرم در همان ماه‌های اول زندگی‌مان چند‌ بار مزاحم خیابانی پیدا کرد. از او خواستم کمی بیشتر رعایت کند و حتی می‌گفتم «حالا که متأهل شده‌ای، باید متعهد هم بشوی.» فایده‌ای نداشت.

نیمی از حقوق ماهیانه‌ام خرج مواد آرایشی و آرایشگاه رفتن و لباس خریدنش می‌شد. دو سال گذشت. در میهمانی فامیلی و خانوادگی طوری ظاهر می‌شد که چشم‌های ناپاک را دنبال خودش می‌کشید و این مسئله عذابم می‌داد.

اختلاف‌های ما هر‌روز بیشتر می‌شد. دیگر با او به بازار Store و خیابان نمی‌رفتم. با کسی هم رفت‌و‌آمد نمی‌کردم چون از خودنمایی‌های همسرم خسته شده بودم. آن‌قدر خودش را غرق در آرایش می‌کرد که دلم برای قیافۀ واقعی‌اش تنگ می‌شد. آخرین درگیری‌مان به خاطر قهقهه‌های عجیبش در خیابان بود و دعوای مفصلی کردیم.

می‌گفت نمی‌تواند خو‌دش را تغییر دهد. مادرش هم از او حمایت می‌کرد. کارمان به دادگاه و طلاق توافقی انجامید. بعد از طلاق، خیلی عذاب کشیدم و به پیشنهاد یکی از مشتریان مغازه‌ام، به مرکز مشاورۀ آرامش پلیس Police مراجعه کردم. یک اشتباه در انتخاب شریک زندگی باعث شد هم خودم شکست بخورم هم مادر پیرم دچار بیماری و ناراحتی زیاد بشود. حالا می‌خواهم همه‌چیز را از نو شروع کنم.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top