تاریخ انتشار: 4مهر1396|14:02

| کد خبر: 244946
مربی بزرگ اروپایی با دستیاران ایرانی روی نیمکت

خبر خوشی که افتخاری به هواداران استقلال داد

وکیل ملت: در پی اوج گیری شایعات پیرامون حذف استقلال ار رقابت‌های آسیایی مدیران باشگاه این اخبار را تکذیب و مدعی شدند مدارک لازم را ارائه کرده اند.

در روزهای بحرانی باشگاه استقلال خبرهایی نقل محافل شد مبنی بر این که با اتمام ضرب الاجل کنفدراسیون آسیا برای تسویه حساب بدهی ها مجوز حضور آبی های پایتخت از رقابت های آسیا لغو خواهد شد. خبری که جنجال های بسیار زیادی در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت تا واکنش باشگاه را در پی داشته باشد.

سیدرضا افتخارى مدیر عامل باشگاه با تکذیب این اخبار گفت:«این روزهاعده اى با انتشار اخبار کذب و شایعات درصدد هستند روحیه تیم استقلال را تخریب نمایند. خبر محرومیت تیم استقلال ازطرف AFC کاملا نادرست است . مدارک مورد نیاز AFC تحویل فدراسیون فوتبال گردید و هیچ گونه محرومیتی باشگاه استقلال را تهدید نمی کند. در جلسه روز دوشنبه با حضور اینجانب و رئیس فدراسیون فوتبال و نمایندگان AFC در ایران، مدارک مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون تحویل شد که مورد تایید نمایندگان AFC هم قرار گرفت».


مدیرعامل استقلال در ادامه به روند سرو سامان دادن به نیمکت آبی ها اشاره و افزود:« مذاکره با مربیان داخلی و خارجی مراحل پایانی خود را طی می کند و انشاا.. تا دو سه  روز آینده کادر فن  استقلال متشکل از سرمرب  خارج  و کادر داخل  و خارج  معرفی خواهند شد».


با این تفاسیر می توان گفت اگر سرمربی خارجی انتخاب شود نه تنها یک دستیار ایرانی در کنار او قرار خواهد گرفت بلکه میک درموت نیز همچنان به همکاری خود بر اساس قراردادی که با باشگاه استقلال دارد ادامه خواهد داد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top