متن کامل این نامه بدین شرح است:

آقای ترامپ! تو که از تاریخ صحبت می کنی و از آن درست نمی دانی، برو حداقل تاریخ دو دهه ی اخیر خودتان را ولو فهرست وار ورق بزن. به سخنرانی روسای جمهور پیشین امریکا گوش کن تا پرشن گلف را بشنوی و آن را با نام مجعول بیان نکنی، من تصویر مدالی را که در سال 1992 به سربازان خسته و درمانده از جنگ و درگیری امریکا در خلیج فارس داده اند را، مثال می آورم، تا به آن نگاهی بیفکن. روی این مدال نوشته است:

Dedicted to the men and women of the U.S. armed forces who served their country in the persian gulf conflict.

OBVERSE: 1992 Persian Gulf War Veterans medal

REVERSE: 1992 Persian Gulf War Veterans medal

1992 Persian Gulf War Veterans

As inscribed, this medal is "dedicated to the men and women of the U.S. armed forces who served their country in the Persian Gulf conflict.

آقای ترامپ! حرف های دیروز شما را مستقیم گوش کردم. من معلم برنامه ریزی استراتژیک در دانشگاه هستم. استراتژی های جدید شما در قبال ایران، همه استراتژی های شکست بود. شما در جمع آوری اطلاعات و تحلیل موقعیتی و محیطی خود و نیز شناخت حریف و همچنین بررسی شرایط گوناگون پیش رو، اشتباهات فاحشی مرتکب شده اید که اینطوری استراتژی تدوین کرده اید. فعلا به همین اندازه اکتفا می کنم و این بحث را می گذارم و می گذرم.

شما در سخنرانی خود که بیشتر جیغ و داد از روی اضطرار و اضطراب بود، همه اش نق زدید، پریشان گویی کردید و گلو پاره نمودید. البته ظاهرا قرار بود، برجام را پاره کنید! صحبت های شما تکرار اظهارات وقیحانه ی قبلی بود و تقریبا دیگر هیچ نبود. بی شک شما با دروغ ها و تهمت های ناروای خویش که کاملا در وصف حال خودتان و همراهان تان بود، به حقانیت و محبوبیت رهبر عزیزمان و سپاه قهرمان و راهی که ایران و آزادگان جهان در تسلیم ناپذیری در برابر شما در پیش گرفته اند، افزودید.

آری ملت ما، ملت بزرگ و کهنی است. ولی شما نه ایران را می شناسید و نه اسلام را و نه ملت ما را، این ملت را از خویش توخالی خود نترسانید. شما همواره در مقابل ما بودید نه در کنارمان، ما بر راه حق خود در دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم، استواریم و تا آخر ایستاده ایم.

یک بیت از حافظ برای شما می نویسم و گمانم اگر تنها به معنی و مفهوم ساده ی آن که پیشینیان شما، آن را بارها در مورد ایران آزموده اند، بسنده کنید، در باتلاق فرو نخواهید رفت.

   ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست      عرض خود می بری و زحمت ما می داری

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top