اگر پرسپولیسی هستید لابد تیتری را که لابه‌لای حرفهای برانکو می‌درخشید، تکرار می‌کردید: «کسی نمی‌تواند امید را از ما بگیرد» این امید در دقیقه ۱۷ با ضربه سر گادوین منشا جان گرفت. در ضربه منشا شتاب پیدا بود، همان‌چه پرسپولیس در تمام بازی می‌خواست. اما ۱۲ دقیقه بعد فهمیدیم احمد ابوبکر فقط یک داور نیست، بلکه می‌تواند با شعبده‌بازی از یک خطای بیرون محوطه جریمه، یک پنالتی برای الهلال بسازد. خطای بیهوده را بنویسیم به حساب انصاری که ارتکابش بیرون محوطه هم لازم نبود. ضربه پنالتی را همان بازیکنی زد که اداهایش را با یک شلاق در کاریکاتور مسخره‌ای که دایی و بیرانوند هم در آن وحشت‌زده بودند، به خاطر داشتیم. عمر خریبین با یک ضربه چیپ شعبده داور را کامل کرد.
از اینجا قصه پرسپولیس عوض شد. کسی نمی‌توانست امید را از پرسپولیس بگیرد اما گذشت زمان همیشه در هر کار سختی، امید را کمرنگ می‌کند. عقربه‌ها به زیان پرسپولیس می‌چرخیدند تا لباس‌های برانکو در همان نیمه اول به هم بریزد و تکه‌هایی از پیراهنش از شلوار بیرون بزند.
نیمه دوم پرسپولیس دوباره باید مرتب می‌شد، گاهی راهی نیست جز امیدواری و پرسپولیس در چنین مخمصه‌ای می‌جنگید و در امیدواری بی‌چاره بود.
برسیم به یورش منشا. او دقیقه ۶۱ از میان دو مدافع فرار کرد، توپی را که داشت سرگردان می‌شد، دزدید و در حالی‌که تعادل نداشت ضربه‌ای زد که از منشا برمی‌آید. اما کار پرسپولیس سخت‌تر از این‌ حرف‌ه‍ا بود، و نمایشی معجزه‌آسا می‌توانست به صعود منجر شود. امیدها وقتی از دست رفت که دقیقه ۷۳ خط دفاع پرسپولیس را آشفته و بی‌‌اصول دیدیم، گل دوم الهلال چیزی از سوت پایان بازی و خبر حذف پرسپولیس کم نداشت. بعد از ۲-۲ دیگر می‌توانستید به امید نیشخند بزنید.
پرسپولیس حذف شد اما چگونه می‌توانیم شکوه تیمی که برانکو ساخته را با حذف مقابل الهلال فراموش کنیم؟ از پرسپولیس امروز توقع بزرگتری شاید نبود، اشتباه بزرگ در بازی رفت رخ داده بود و جبران اشتباهات بزرگ همیشه جانکاه است.

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top