انتقال پردردسر طارمی به ریزه اسپور که گفته می‌شد رامین رضاییان هم در آن نقش داشته، در نهایت سرانجامی جز محرومیت 4 ماهه مهاجم پرسپولیس، محرومیت باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالاتی و محکومیت به پرداخت جریمه‌ای در حدود 800 هزار یورو نداشت.

 

ابراهیمی در این میان نقش هدایتی و اظهارات وی در رسانه‌ها را پر رنگ عنوان می‌کند. او در مطلبی توضیحات زیر را ارایه کرد:

 

چرا پرسپوليس در پرونده ريزه اسپور محكوم شد؟

در اين دو ماه كه از صدور راي فيفا در مورد شكايت ريزه اسپور مي گذرد با وجود همه هجمه ها سعي كردم سكوت كنم تا باشگاه از شانس خود در CAS  استفاده كند و شايد بتواند ورق را برگرداند و پنجره هاي مسدود نقل و انتقالات باز شوند اما حالا كه همان اتفاقات مرحله بدوي دارد تكرار مي شود ناچارم برخي مطالب را بنويسم.


روند دفاعيات پرسپوليس در فيفا مطلوب بود. اين باشگاه متهم بود كه طارمي را براي فسخ قرارداد با ريزه اسپور تحريك و وسوسه كرده و وكلاي باشگاه هم مكرر دفاع مي كردند كه چگونه ممكن است او را تحريك كرده باشيم در حالي كه رقم قرارداد او با پرسپوليس كمتر از رقم قرارداد با ريزه اسپور است؟


اين دفاعيه اي منطقي بود اما به ناگاه انتشار يك سند مالي استيل آذين توسط اسپانسر وقت باشگاه در رسانه ها همه چيز را به هم ريخت.


در اين سند مبلغ يك ميليارد و ١٥٠ ميليون تومان به نام  "باشگاه پرسپوليس" بابت مهدي طارمي منظور شده بود. دقيقا به نام پرسپوليس و نه به نام طارمي. وكلاي ريزه اسپور اين سند كه با سربرگ استيل آذين در رسانه هاي رسمي منتشر شده بود را در كنار عكس هاي تيم پرسپوليس كه نام استيل آذين پشت لباس ها وجود داشت را به فيفا دادند و گفتند پرسپوليس از طريق اسپانسر خود (استيل آذين) هم به طارمي پول داده پس قرارداد آنها با طارمي كمتر از قرارداد با ريزه نبوده. اين سند دردسر زيادي ايجاد كرد.


حالا هم در مرحله CAS ترجمه مصاحبه حسين هدايتي را ارائه داده اند و مي گويند اگر پرسپوليس دخالتي در موضوع نداشته چگونه اسپانسر باشگاه مدعي است براي فسخ با ريزه اسپور به طارمي پول داده؟


بدون تعارف با اين خودزني ها شانس باشگاه در CAS زياد نيست. اينكه واقعا فايل صوتي مورد ادعاي هدايتي وجود دارد يا خير را بي خبرم چون در جلسات آنها نبودم ولي يك سوال هميشه ذهن مرا مشغول كرده كه وقتي ريزه اسپور شكايت كرد همه ايران از آن باخبر شدند. چرا همان زمان جناب هدايتي به باشگاه يا رسانه ها نگفت كه بابت فسخ با ريزه پول داده و يكسال و نيم اين موضوع مسكوت ماند؟


در هر حال لازم بود اين مسائل بيان شود تا بدانيم گاهي اوقات يك حرف و مصاحبه تا چه اندازه تبعات دارد. در مرحله بدوي وكلاي ريزه گفتند هدايتي پول را به پرسپوليس داده و حالا هم مي گويند پول را به طارمي داده.

 

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top