تاریخ انتشار: 26آذر1396|11:04

| کد خبر: 252147
كريمی:

من و استقلال از هم جداشدنی نيستيم

وکیل ملت: يكي ديگر از بازيكنان استقلال هم از دنياي مجردي خداحافظي كرد تا گام به دنياي تأهل بگذارد، تصميمي كه يعقوب كريمي را اميدوار كرده تا دوباره به روزهاي اوج بازگردد بلكه به جايگاه ثابتي در تركيب اصلي وينفرد شفر برسد.

طرفداران استقلال با ديدن نمايش‌هاي خوب اين بازيكن كه دست‌پرورده آكادمي اين باشگاه بود، در تيم نفت اميدوار بودند صاحب يكي از استعدادهاي ناب فوتبال ايران شوند اما روند پر‌فراز و نشيب يعقوب در اين سال‌ها ادامه پيدا كرد تا درست در روزهايي كه زمزمه‌هاي كنار رفتن او به عنوان بازيكن مازاد از استقلال به گوش مي‌رسيد، خبر ازدواج او سر و صداي زيادي به راه بيندازد به خصوص كه همسر كريمي هم چهره‌اي شناخته شده در دنياي هنر و سينما قلمداد مي‌شود.

*سرانجام وقت خداحافظي از دنياي مجردي رسيد؟

بالاخره بايد يك روز از دنياي مجردي خداحافظي مي‌كردم، اتفاقاً براي فرارسيدن اين روز خيلي هيجان داشتم چون مدت‌ها بود در فكر ازدواج و تشكيل خانواده بودم اما قسمت نمي‌شد تا اينكه لطف خدا شامل حالم شد و اين روز براي من از راه رسيد.

*خيلي هم سر و صدا كرد.

دوستان به من لطف دارند كه جا دارد همين جا از اظهار لطف آنها تشكر كنم. همچنين يك تشكر از خانواده‌ام به خصوص مادرم دارم كه هميشه دعاي خير او و اعضاي خانواده‌ام پشت‌سرم بوده و زمينه رسيدن به اين جايگاه را فراهم كرده است. خداوند خيلي من را دوست دارد چون كنار اين خانواده خوب حالا يك همسر مهربان هم دارم كه جا دارد از او و خانواده‌‌اش نيز تشكر كنم.

*دوست نداريم به حريم خصوصي تو وارد شويم اما اگر دوست داري مي‌تواني راجع به حاشيه‌هاي رقم خورده در فضاي مجازي صحبت كني.

نه، صحبت خاصي ندارم، تنها خواسته‌ام اين است كه در فضاي مجازي دوستان و مردم به حريم خصوصي هر فردي احترام بگذارند. گفتم نمي‌خواهم اوقات خوشم را با فكر كردن به اين مسائل خراب كنم.

*يعقوب در روزهايی خبر ازدواج تو به گوش رسيد كه احتمال كنار رفتن تو از استقلال به عنوان بازيكن مازاد زياد بود.

جدايي از استقلال؟! بشنويد و باور نكنيد (باخنده).

*چطور؟

من و استقلال از هم جداشدني نيستيم چون من به راحتي پيراهن استقلال را به دست نياوردم كه حالا بخواهم به سادگي آن را از دست بدهم.

*اما در نيم‌فصل اول اصلاً شرايط خوبي نداشتي.

تيم ما شرايط خوبي نداشت كه بازيكنان بخواهند شرايط خوبي داشته باشند. همه مي‌دانند منظور من چيست و لزومي هم ندارد كه پرونده‌گشايي داشته باشيم چون تنها قدم زدن روي اعصاب طرفداراني است كه زندگي‌شان استقلال بوده و هست. در حال حاضر براي من جدايي از استقلال اصلاً مفهومي ندارد چون كسي هم در اين خصوص حرفي به من نزده است.

*با وينفرد شفر در اين مدت صحبتي نداشتي؟

نه، من تنها به عنوان بازيكن حرفه‌اي و طرف قرارداد باشگاه در تمرينات بهترين تلاشم را انجام دادم تا رضايت كادر فني را جلب كنم و تا آنجايي هم كه شنيدم سرمربي آلماني از عملكردم رضايت داشته و به همين خاطر هم بود كه جلوي سپاهان بازي كردم.

*استقلال به روزهاي خوب گذشته برمي‌گردد؟

شك نداشته باشيد استقلال خيلي زودتر از آن چيزي كه تصور مي‌كنيد به روزهاي خوب برمي‌گردد و اميدوارم در راه اين بازگشت در نيم‌فصل دوم، من هم بتوانم نقش كوچكي ايفا كنم. در اين چند هفته اتفاقات بسيار خوبي در زندگي‌ام رخ داده كه انگيزه‌ام را دو چندان كرده است و حالا مي‌خواهم نقشي پررنگ‌تر در استقلال داشته باشم و در اين راه دو برابر هميشه تلاش مي‌كنم.

 

کلید واژه ها یعقوب كريمی - استقلال
منبع خبر خبرورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top