سرگرد ضرغام آذین، رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک دراین باره گفت: عوامل تجسس کلانتری هنگام گشت زنی در خیابان دولت خیابان یخچال به یک موتور سیکلت پلاک مخدوش تیزرو با یک نفر راکب جوان مشکوک شدند که در حال پرسه زنی در اطراف شهروندان بودند.
رئیس کلانتری 124 قلهک ادامه داد: پس از متوقف کردن از وی یک قبضه چاقو و چهار گوشی تلفن همراه که طور حرفه ای جاسازی کرده بود کشف کردند. با توجه به تناقض گویی در خصوص علت حضورش در محل دستگیری و کشف چاقو و گوشی به کلانتری دلالت شد. 
وی بیان کرد: در بررسی گوشی های مکشوفه دو نفر از مالکان که جوان ۲۰ ساله بودند که با حضور در کلانتری با مشاهده متهم دستگیر شده و گوشی موبایلشان اقدام به شناسایی وی کردند.
آذین در ادامه اظهار کرد: روز گذشته در خیابان اختیاریه در حال تردد بودند که متهم مذکور به همراه چهار نفر از همدستانش با موتور سیکلت به وی نزدیک شدند و با تهدید چاقو و ضرب و شتم اقدام به سرقت Stealing گوشی موبایل ساعت مچی و مبلغ ۲۵۰ هزار تومان وجه نقد کردند و از محل متواری شدند. 
رئیس کلانتری 124 در ادامه متهم با مشاهده مستندات و شنیدن اظهارات شاکیان به سرقت به عنف اموال شان با تهدید و ضرب و شتم اعتراف کرد و اظهار کرد: با همدستی ۳ نفر دیگر از همدستانش با موتور سیکلت در مناطق بالا شهر پرسه زنی دور نقاط خلوت با شناسایی شهروندان با تهدید چاقو اقدام به زور گیری و سرقت اموالشان می کردند و در صورت مقاومت مالباختگان اقدام به ضرب و شتم آن ها می کردند.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top