تاریخ انتشار: 30آذر1396|00:15

| کد خبر: 252527
ستار همدانی:

قائدی از عمر عبدالرحمان بهتر است

وکیل ملت: استقلال روند کم‌نوسانی را شروع کرده و کم‌کم دارد شکل می‌گیرد اما هنوز با استقلال واقعی فاصله زیادی دارد. ستار همدانی با بیان این موضوع از امید به آینده استقلال می‌گوید.

همدانی در همین راستا به حضور استقلال در رقابت‌های آسیایی اشاره می‌کند: «واقعیت این است که سال‌هاست باشگاه‌های ما در آسیا حرفی برای گفتن ندارند. بهترین تیم‌های ما که استقلال و پرسپولیس هستند به بدترین شکل ممکن اسیر تیم‌های عربی حاشیه خلیج فارس شدند. وقتی استقلال و پرسپولیس مقابل این تیم‌ها اینطور کم بیاورند از دیگر تیم‌ها چه انتظاری می‌رود؟»  او نبودن برنامه‌ای مدون برای حضور در آسیا را عمده مشکل نمایندگان ایران می‌داند و در همین رابطه می‌گوید: «عمده مشکل فوتبال ایران این است که برنامه‌ریزی ندارد. ما برای حضور در آسیا هیچ برنامه مدونی نداریم و هدف باشگاه‌های ما فقط و فقط کسب سهمیه و حضور در این مسابقات است. مدیران ما حاشیه امنیت ندارند و ضمانتی برای حضور بلند‌مدت بر کرسی مدیریتی ندارند. به‌عنوان مثال همین آقای افتخاری اگر می‌دانست ۱۰ سال مدیر این باشگاه است و نتیجه‌گیری هم خللی در این مدیریت وارد نمی‌کند قطعا خیلی اصولی‌تر و بهتر برنامه‌ریزی می‌کرد.»

کاپیتان پیشین آبی‌ها معتقد است سرمایه انسانی باشگاه‌های ایرانی بخصوص استقلال از تیم‌های ثروتمند عربی بهتر است: «شاید خیلی‌ها بگویند تیم‌های ثروتمند عربی با پول بازیکنانی مثل خریبین، عبدالرحمان، سومه و... را دارند و باشگاه‌های ما نمی‌توانند چنین بازیکنانی بخرند. ولی من می‌گویم با برنامه‌ریزی بهتر می‌شود از همین داشته‌ها خیلی بهتر استفاده کرد. مثلا مگر همین استقلال بازیکنان کوچکی دارد؟ آیا بازیکنانی  مثل سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، جباروف و دیگران کم کیفیت هستند؟ کدام تیم درجه یک آسیایی را سراغ دارید که آرزوی داشتن بازیکنی مثل جباروف را نداشته باشد؟ مثلا به همین مهدی قائدی نگاه کنید، آیا اگر این بازیکن مدیریت شده و خوب از او استفاده شود بهتر از خیلی از ستاره‌های آسیایی نیست؟ به نظر من که حتی از عبدالرحمان هم بهتر است اما متاسفانه فوتبال ما به دلیل همین سوء مدیریت‌ها حتی استفاده از داشته‌های خود را هم بلد نیست.»

 

منبع خبر ایران ورزشی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top