با نگاهی به کامنت هایی که زیر پست های افراد سرشناسی که به هر دلیلی با آنها مخالف هستند بیندازیم با حجمی از وقاحت و دریده گی مواجه می شویم رکیک ترین فحش ها و توهین به شخصی که صرفا بازیکن فلان تیمی است که ایشان دوست ندارند ، یا رکیک ترین فحش ها و نثار کردن چیزم به ... به بازیگری که مثلا پوشش او مورد پسند او نیستیا کمی قیافه معمولی و چاقی دارد.

یا تبلیغ علنی فاحشگی، و تن فروشی با گذاشتن شماره و... وجه دیگر این دریده گی در خیابان ها خود را نشان می دهد با کوچکترین نزاع و بحثی در خیابان هر دو منازعه چشم ها را بسته و دهان را تا بناگوش باز کرده  و الفاظ رکیک و کثافت درونشان را بیرون می ریرند بدون اینکه کوچکترین توجهی داشته باشند که اینجا مکانی عمومی است و ممکن است شنیدن این کلمات باعث آزار عده ای سود.

جامعه دریده جامعه ای است که در مترو و بی آر تی ، نوجوان و جوان ( که هدفن در گوشش فرو کرده و صدای آن را طوری بلند کرده که باعث آزار دیگران می شود ) هنگام سوار شدن فرد پیر یا معلولی در چشم او خیره شده و از جایشان تکان نمی خورند.

جامعه دریده جامعه ای است که در آن پدر و مادر جرات نمی کند به بچه نوجوان خود بگوید که تا ساعت سه صبح در فضای مجازی و تلگرام چه میکند و چرا درست روز به روز ضعیف تر شده. جامعه دریده جامعه ای است که در آن به ریش سفید، خرفت و پیری گفته می شود.

جامعه دریده ، جامعه ای است که در آن کلاه برداری ، دو رویی و شارلاتانیسم زرنگی و موفق بودن به شمار می رود.

کلید واژه ها جامعه ی دریده
دسته بندی یادداشت , اخبار داغ , اخبار ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top