تاریخ انتشار: 28دي1396|01:16

| کد خبر: 254749
سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد اجرا شد

اعدام 2 پسر جوان بی رحم در زندان مشهد / مراسم عقدکنان دروغی بود و !

وکیل ملت: دو جوان که مرد محضردار را به طرز وحشتناکی به قتل رسانده و جسد او را به آتش کشیده بودند، سپیده دم روز گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

ماجرای این جنایت Crime هولناک در آذر سال 1392 هنگامی رخ داد که دو جوان با طرح یک نقشه قبلی، مرد 45 ساله محضردار را به بهانه جاری کردن خطبه عقد در یک مراسم عقدکنان، سوار بر خودرو کردند اما آن ها ناگهان تغییر مسیر دادند و وی را به داخل پارکی در منطقه سنگان از توابع شهرستان خواف بردند. دو جوان بی رحم که قصد داشتند با شکنجه Torture و تهدید اسناد مالی را تصاحب کنند، مرد محضردار را با طناب بستند و با ضربات چاقو به قتل Murder رساندند. آن ها سپس برای آن که آثار جرم Crime را از بین ببرند، جسد مرد بی گناه را به آتش کشیدند و از محل فرار Escape کردند.

 مدتی بعد متهمان این پرونده با تلاش گسترده نیروهای انتظامی و صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شدند و به جرم خود اقرار کردند.

بنابراین گزارش، پرونده این جنایت هولناک پس از صدور کیفرخواست به شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شد و دو متهم 20 و 19 ساله پای میز محاکمه ایستادند. قضات دادگاه کیفری پس از چند جلسه محاکمه که با حضور وکلای مدافع متهمان برگزار شد با توجه به اقاریر متهمان و همچنین محتویات پرونده، رای به قصاص نفس هر دو متهم دادند اما رای مذکور با اعتراض وکلای مدافع روبه رو شد و این پرونده جنایی در شعبه 28 دیوان عالی کشور مورد رسیدگی دقیق تر قرار گرفت.

 در عین حال قضات با تجربه دیوان عالی نیز با توجه به اسناد و مدارک و دلایل انکارناپذیر، قصاص نفس دو مجرم را تایید کردند و بدین ترتیب این پرونده برای اجرای حکم به یکی از شعبه های اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارسال شد تا این که روز گذشته با فراهم شدن مقدمات، دو محکوم به قصاص در حالی پای چوبه دار رفتند که قضات اجرای احکام مشهد ناظر بر اجرای حکم بودند و این گونه پرونده جنایتی هولناک با مجازات عاملان آن (دو جوان 24 و 23 ساله) بسته شد.

کلید واژه ها قتل - اعدام - مجازات
منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top