ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

تاریخ انتشار: 14بهمن1396|19:10

| کد خبر: 256693

بخشش قاتل چوپان جوان با وساطتت ریش سفیدان در دزفول

وکیل ملت: 2 طایفه در بخش شهیون دزفول که در پی قتل یک چوپان جوان با هم درگیری داشتند با وساطت سادات و بزرگان به صلح و سازش رسیدند و قاتل محکوم به مرگ به زندگی لبخند دوباره زد.

29 مهرماه امسال به علت نامشخصی یک چوپان جوان در دهستان احمدفداله هنگام چرای دام با شلیک گلوله جان باخت که در این رابطه دو نفر دستگیر شدند.
محمدحسین خجسته کیا،بخشدار شهیون دزفول روز شنبه گفت: در نشستی که با حضور سادات احمدفداله و بزرگان طایفه دره کایدی در شهر حمزه دزفول برگزار شد خانواده مقتول با گذشت از قصاص ، بخشش خود را اعلام کردند که این بخشش به سازش بین دو طایفه انجامید.
نائب رئیس شورای اسلامی بخش شهیون دزفول و رئیس شورای اسلامی روستای برد شمشیر از توابع بخش شهیون دزفول نیز در این خصوص گفت:با قتل Murder شبه عمدی که در دهستان احمدفداله صورت گرفت بین طایفه های سادات احمدفداله تیره جافروند با حدود چهار هزار نفر جمعیت با طایفه چشمانی مشکل بوجود آمد و دو نفر با سنین حدود 30 ساله به زندان Prison افتادند.
سید حاجی حسینی افزود:در نشستی که با حضور سادات احمدفداله و بزرگان طایفه دره کایدی در شهر حمزه دزفول برگزار شد این خصومت و دشمنی برطرف و خانواده مقتول The Murderer رضایت خود را اعلام و از قصاص صرفنظر کردند.

کلید واژه ها قتل - چوپان
منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top