پنجم مردادماه سال 92‌ بود که مأموران پلیس پایتخت با کشف جسد مرد میانسالی در صندوق عقب خودرویی در یکی از نمایندگی‌های مجاز، پسر مقتول که سامان نام داشت را به عنوان مظنون بازداشت کردند. او در بازجویی‌ها با اقرار به قتل Murder گفت: «پدرم بعد از فوت مادرم با زنی به نام پروین ازدواج کرد. پدرم در حالی که از پروین صاحب دو فرزند شده بود فهمید که پروین اعتیاد دارد.

این بهانه‌ای برای اختلاف آنها شد تا اینکه پروین برای انتقام از پدرم مرا وسوسه کرد و نقشه قتل او را کشید. او می‌گفت با قتل پدرم با گرفتن ارثیه زندگی خوبی خواهیم داشت و اگر بازداشت شوم رضایت اولیای‌دم را هم جلب می‌کند.‌‌» متهم در خصوص قتل گفت: «پروین سه‌بار چند بسته قرص خرید و من آنها را در آبمیوه ریختم و به پدرم خوراندم، اما اتفاقی نیفتاد. برای بار چهارم چند بسته از آن قرص‌ها را در خورشت قیمه‌ای که درست کرده بودم، ریختم و پدرم و بچه‌ها آن را خوردند.

نیمه‌های شب با گاز اشک‌آور به صورت پدرم زدم و او می‌خواست حمله کند، اما نتوانست. آنجا بود که با میله آهنی چند ضربه زدم و با طناب او را خفه کردم. سپس جسدش را داخل صندوق عقب خودروی پدرم گذاشتم و در خیابان می‌چرخیدم که یکباره ماشین خراب شد. به همین دلیل به تعمیرگاه رفته بودم که کارگران با دیدن قطره‌های خون با پلیس تماس گرفتند.‌‌»

بعد از اقرارهای متهم پروین 37‌ساله نیز بازداشت شد، اما جرمش را انکار کرد. متهمان روانه زندان Prison شدند و در اولین جلسه رسیدگی به پرونده در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران سامان به قصاص و پروین به اتهام معاونت در قتل به 15‌سال حبس محکوم و هر دو متهم به اتهام رابطه نامشروع به 99 ضربه شلاق Whip نیز محکوم شدند. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد، اما از سوی قضات شعبه 37‌دیوان نقض و به شعبه همعرض فرستاده شد. 
بنابراین پرونده بار دیگر در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی روی میز هیئت قضایی قرار گرفت. در آن جلسه سامان بعد از شرح ماجرا از خودش دفاع کرد. سپس پروین بار دیگر جرمش را انکار کرد و گفت حرف‌های سامان دروغ و ساختگی است. در پایان هیئت قضایی پسر نوجوان را برای دومین بار به قصاص محکوم کرد و زن جوان از معاونت در قتل تبرئه شد.

منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top