تاریخ انتشار: 7اسفند1396|00:25

| کد خبر: 259340

یادتان هست از دست تماشاگران پرسپولیس عصبانی شده بودید؟

وکیل ملت: با شكست سنگين سياه‌جامگان مقابل سپاهان، به نظر مي‌رسد نسخه اولين تيم سقوط كرده از ليگ شانزدهم كم‌كم پيچيده شده و مشهدي‌ها به تدريج بايد با سطح اول فوتبال باشگاهي كشور خداحافظي كنند.

باخت اخير براي مشهدي‌ها آنقدر دردناك بود كه بلافاصله بعد از بازگرداندن رضا عنايتي، دوباره او را بركنار كردند. سياه‌جامگان در اين مسابقه مطلقا حرفي براي گفتن نداشت. آنها در ثانيه بيستم بازي اولين موقعيت گل را به حريف دادند و در دقيقه دوم اولين گل را دريافت كردند! به اين ترتيب هيچ حرفي براي گفتن باقي نمي‌ماند، جز طرح اين سوال كه چرا بازي به اين مهمي در ورزشگاه لوكس امام رضا(ع) بدون حضور چشمگير هواداران برگزار شد؟

زماني كه سياه‌جامگان در ورزشگاه ثامن يك بر صفر به پرسپوليس باخت، همه عوامل اين باشگاه مدعي شدند مهم‌ترين عامل شكست تيم مشهدي حمايت گسترده تماشاگران از تيم ميهمان بوده. در آن بازي پرسپوليسي‌ها تقريبا همه سكوهاي ورزشگاه را تسخير كردند و در نهايت با گل دقيقه نود عليپور بازي را بردند. به اين ترتيب مديران و مربيان سياه‌جامگان بهانه گرفتند كه اگر حضور هواداران پرسپوليس نبود، حداقل يك امتياز كسب مي‌كردند. حالا بايد از آنها پرسيد چرا خودتان در مسابقه به اين مهمي نتوانستيد حداقل نيمي از ورزشگاه بسيار مدرن امام رضا(ع) را كه وضعيت به مراتب بهتري نسبت به ثامن دارد، پر كنيد؟ اين بازي را حداكثر هفت هزار تماشاگر از نزديك ديدند كه تعدادي از آنها هم هوادار سپاهان بودند. اين در حالي است كه ورزشگاه امام رضا(ع) 25هزار نفر گنجايش دارد. رضا عنايتي بعد از بازي با پرسپوليس مي‌گفت از اين به بعد جلوي سرخابي‌ها در ورزشگاه خالي بازي خواهند كرد؛ بفرماييد اين هم ورزشگاه خالي، پس چرا پنج تا خورديد؟

برعكس غرولند سياه‌جامگاني‌ها، اتفاقا بهترين نمايش‌هاي اين فصل آنها در زمين خودشان جلوي سرخابي‌هاي پايتخت و هواداران پرشمار آنها بوده است؛ جايي كه تيم مشهدي از استقلال يك مساوي گرفت و به سختي به پرسپوليس باخت. حضور آن همه هوادار، حداقل يك عامل انگيزشي پررنگ است، وگرنه در ورزشگاه خالي كه بازيكنان چپ و راست گل مي‌خورند و كك‌شان هم نمي‌گزد.

منبع خبر بانک ورزش
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top