بازیکنی که تک گل امیدبخش تیمش در بازی با العین را از نقطه پنالتی به ثمر رساند تا استقلال مهیای کسب بردی دیگر در آسیا شود که البته این اتفاق نیفتاد و بازی مالکانه العین در نیمه دوم موجب از دست رفتن اندوخته‌های استقلال شد. تیام در جریان بازی با العین گرچه نمایش آنچنان درخشانی نداشت و به جز زدن یک گل کار دیگری نکرد اما بی‌شک وجودش در بازی‌های آتی وزن هجومی استقلال را همچون بازی‌های اخیر بیشتر خواهد کرد و تردیدی نیست که اگر این بازیکن نتواند استقلال را در بازی فوق حساس با الریان همراهی کند، شانس آبی‌ها برای عبور از این تیم خوب قطری کاهش خواهد یافت.

تیام که در بازی رفت با العین زننده دو گل تیمش بود و با کمک مدافع الهلال یک گل دیگر هم برای استقلال ساخته بود در بازی با العین دچار مصدومیت شده و پزشکان استقلال درباره زمان بازگشت این بازیکن تاریخ دقیقی را اعلام نکرده‌اند. گفته می‌شود اگر روند درمانی این بازیکن به خوبی طی شود، احتمال رسیدنش به بازی با الریان وجود دارد اما هیچ تضمینی در این راستا داده نشده و اینطور که به نظر می‌رسد بابا مامه تیام را باید یکی از غایبان بزرگ آن بازی دانست.
 استقلال برای صعود ازگروه d لیگ قهرمانان آسیا همچنان به کسب امتیاز نیازمند است و این 6 امتیازی که تا کنون به دست آورده، نمی‌تواند متضمن صعودش از گروه باشد. بنابراین تیم وینفرید شفر باید همچنان به روند امتیازگیری در بازی‌های مقدماتی ادامه دهد تا صعودش از این گروه را قطعی کند. وضعیت امتیازی دیگر تیم‌ها در گروه استقلال به گونه‌ای است که هر تیمی چنانچه 9 امتیاز کسب کند صعودش قطعی خواهد شد و استقلال برای رسیدن به این مهم دو بازی فرصت دارد که مهم‌ترینش همین بازی با الریان است که 13 فروردین ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. بدون شک اگر تیام برسد استقلال با آرامش ذهنی و فنی بیشتری رخ در رخ حریفش قرار خواهد گرفت اما غیبت این مهاجم تاثیرگذار استقلال را با مشکلات بزرگی مواجه خواهد کرد. شاید اگر محسن کریمی در شرایط بازی قرار داشت، غیبت تیام آنچنان بر تاکتیک‌های هجومی استقلال تاثیر منفی نمی‌گذاشت اما محسن کریمی هم مصدوم است و طبق نظر پزشکان قرار است در روزهای آتی که احتمالا در ایام عید خواهد بود، پایش را به تیغ جراحان بسپارد.
 استقلال در غیاب تیام و محسن کریمی ناچار است که دوباره عرصه را برای علی قربانی باز بگذارد. مهاجم بلند قامتی که سطح توانایی‌هایش با استقلال امروز جور نیست. البته بهنام برزای هم یکی دیگر از مهاجمان استقلال محسوب می‌شود که او نیز با مصدومیت جزیی مواجه است اما گفته می‌شود احتمالا در روزهای آتی آماده‌تر خواهد شد. وضعیت موجود کاملا گویای واقعیت‌ها درباره خط حمله استقلال است. خطی که با انبوهی مصدوم مواجه است. آیا در این شرایط استقلال می‌تواند به بازی با الریان امیدوار باشد؟

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top