ترقی: بازداشت مشایی قطعا می‌تواند هشداری به احمدی‌نژاد باشد که حواسش را جمع کند/ احمدی‌نژاد کاره‌ای نیست که بخواهد خط قرمز تعیین کند

وکیل ملت: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: احمدی نژاد و جریان او معضلی برای کشور به حساب نمی آیند. نظام اسلامی قوی تر از این حرف ها هستند که اینها بخواهند کاری انجام دهند.

تاریخ انتشار: 28اسفند1396|02:02

ترقی: بازداشت مشایی قطعا می‌تواند هشداری به احمدی‌نژاد باشد که حواسش را جمع کند/ احمدی‌نژاد کاره‌ای نیست که بخواهد خط قرمز تعیین کند
| کد خبر: 261190

وی افزود: دستگاه قضا کار خودش را می‌کند و هرکسی خلاف کند با او برخورد می شود، استثنا هم ندارد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه احمدی‌نژاد همواره از مشایی بعنوان خط قرمز خود یاد می‌کرده، گفت: او چکاره است که خط قرمز تعیین کند. نظام خط قرمز دارد اما خط قرمز برای افراد معنا ندارد.

ترقی اظهار کرد: به نظرم احمدی‌نژاد پس از بازداشت مشایی دست به هنجارشکنی نخواهد زد، این‌ها اخرین زورهایشان را برای مقاومت می‌زنند اما فایده‌ای ندارد.

وی با اشاره به بازداشت مشایی گفت: این اقدامی که صورت گرفته، به نفع احمدی نژاد است چراکه تاثیرگذاری روی او کاهش پیدا می کند و می‌تواند در نهایت رافع مشکلاتش باشد.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: تا وقتی مشایی بود، تحریک می کرد و اثر می گذاشت، حالا که نیست، اوضاع فرق می‌کند.

ترقی خاطرنشان کرد: البته این بازداشت قطعا می‌تواند هشداری به احمدی‌نژاد باشد که حواسش جمع باشد/ انتخاب

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top