به گزارش وکیل ملت محمدحسین یزدی، با اشاره به رسیدگی به پرونده میلیاردر نفتی عنوان کرد: تاکنون در حد لازم با موکلم دیدار کردم و از این بابت گله‌ای نداریم. در ملاقات‌ها هم در حدی که قانون به ما اجازه می‌داد٬ آزاد بودیم و امکانات خوبی در اختیارمان قرار داده شد.

وی افزود: خوشبختانه جلسات دادگاه تا الان به خوبی اداره شده و قاضی اجازه اتلاف وقت در جلسات رسیدگی نداده است. برخی تلاش کردند روند قرائت کیفرخواست به تاخیر بیفتد که قاضی اجازه این کار را نداد و این جای تقدیر دارد.

وکیل مدافع «م. ش» در مورد تقاضای استمهال از دادگاه تاکید کرد: پرونده حواشی و تنوع اتهامات زیادی دارد که باعث شده به وقت بیشتری برای بررسی آنها نیاز باشد. متن پرونده فقط یک موضوع است و آن هم LC‌ها و پول‌هایی است که بابک زنجانی بابت فروش نفت دریافت کرده است و بخشی هم پولی است که بابت پیمانکاران گرفته٬ اما صرف هزینه‌های شخصی خود کرده است.

وی ادامه داد: برخی رفع برخی ابهام‌ها لازم است دوباره به پرونده مراجعه کرده و با مطالعه دقیق‌تر موضوع را مورد بررسی قرار دهیم برای همین درخواست استمهال را به اتفاق به دادگاه ارائه کردیم که خوشبختانه مورد پذیرش قاضی قرار گرفت. لازم است تاکید کنم این درخواست نه برای اطاله دادرسی بلکه برای بررسی ابعاد مختلف پرونده بود و طبق اعلام قاضی از روز شنبه آینده می‌توانیم برای مطالعه پرونده به دادگاه برویم.

یزدی تاکید کرد: چارچوب‌های دفاعیه ما آماده است و جزئیات آن مطابق روند دادگاه مطرح می‌شود.

وی در مورد وضعیت جسمی و روحی موکل خود گفت: به هر حال زندان تاثیرات سویی برای هر فردی دارد اما از نظر جسمی موکلم وضعیت خوبی دارد.

وکیل مدافع «م. ش» عنوان کرد: برادر موکلم در اغلب جلسات دادگاه حضور دارد؛ البته دیگر اعضای خانواده هم اجازه حضور در دادگاه را داند و شنیدن برخی مطالب برایشان سخت است ولی دادگاه ممانعتی برای حضور آنها ندارد.

ایلنا

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top