علی قلی زاده ستاره ملی پوش که قراردادش با باشگاه سایپا به اتمام خواهد رسید قصد دارد شانس خود را در تیم دیگری دنبال کند و شاید مهمترین هدف او ادامه درخشش در یک تیم خارجی است. مقصدی که او را به اهداف ملی اش نزدیکتر خواهد کرد.

علی قلی زاده درباره اینکه شنیده می‌شود که با پایان گرفتن فصل به استقلال خواهد رفت گفت:

بله من هم چنین اخباری را شنیده ام. اما همه آنها در حد حرف‌وحدیث‌ است و هنوز به شخصه نه پیشنهادی به دستم رسیده و نه صحبتی با باشگاه سایپا در این خصوص صورت گرفته است. اما با این وجود از هواداران استقلال که دائم پیگیر حضور یا عدم حضورم در این باشگاه هستند و کامنت‌ها و پست‌هایی در این رابطه می‌گذارند تشکر می‌کنم.

علی قلی زاده گفت:

با احترام به هر دو تیم باید بگویم که از بچگی فوتبالم را در سایپا شروع کردم و نه استقلالی‌ام و نه پرسپولیسی، فعلا بازیکن سایپا و طرفدار این تیم هستم. خیلی ها تا من را می بینند می گویند امکان ندارد طرفدار یکی از این دو تیم نباشید و باید یا طرفدار استقلال باشی یا پرسپولیس؛ به نظرم بایدی وجود ندارد. از بچگی هم نه جایی بیان کردم و نه دنبال این صحبت ها بودم که کسی پشت سرم بگوید علی قلی زاده پرسپولیسی است یا استقلالی تا یکسری طرفدار را بخواهم دور خودم جمع کنم. از طرفداران هر دو تیم تشکر می کنم و این لطفشان را می رساند که از من می خواهند به تیم های تحت حمایتشان بروم.

کلید واژه ها علی قلی زاده - استقلال
منبع خبر پارس فوتبال
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top