حرف زشت نماینده ی مجلس حاصل کدام اشتباه ؟

مهدی مرزبان

وکیل ملت: حرف نماینده ی مجلس از دختر خوشگل و دست به دست شدنش در فضای مجازی دارای نکاتی است که تبدیل به موضوع مهم در عرصه ی سیاسی می شود این جمله از این جهت دارای اهمیت می شود که که از زبان چه کسی و در چه جایگاهی شنیده می شود ؟

تاریخ انتشار: 30فروردين1397|11:37

حرف زشت نماینده ی مجلس حاصل کدام اشتباه ؟
| کد خبر: 263441

 و با کمی تامل می توان این موضوع را  از چند زاویه مورد بررسی قرار داد .گرچه هیچگاه نمی شود به همه ی نمایندگان این رفتار زشت را نسبت داد و همه را جمع بست اما می توان دلایل وجود چنین رفتاری را بررسی کرد ..

یک : این نمایندگان چگونه می توانند حامی زنان باشند و از حقوقشان دفاع کنند ؟ وقتی عده ای در  مجلس  اعتقاد به تبعیض جنسیتی دارند آیا می توانند حقوق زنان را مورد توجه قرار دهد ؟

دو : این مجلس حاصل چیست ؟ آیا وقتی رد صلاحیت های گسترده به هر دلیلی توسط نهاد های نظارتی اتفاق می افتد  عامل ورود افراد غیر شایسته به مجلس نمی شود ؟ آیا نتیجه ی این مجلس باعث تدوین  تصمیمات بی ارزش نمی شود ؟  ورود افراد ناتوان به مجلس  نه تنها گره ای از مشکل های مردم باز نمی کند بلکه باعث بدتر شدن اوضاع می شود ...

سه : عده ای از نمایندگان  مجلس در بورس و ارز و .. فعالیت می کنند و منافع خودشان مهمتر از همه چیز است فردی هم دنبال دختران خوشگل و زیبا است.براستی چگونه این مجلس با این نمایندگان می خواهد از حقوق مردم دفاع کند ؟ایا ورود افراد نالایق باعث نمی شود   کشور هر روز فقیر تر  شود و زنانش هر روز بی ارزش تر ؟  

چهار :  آیا وقتش نرسیده که انتخاب را به عهده ی خود مردم بگذاریم و افراد شایسته را روانه ی مجلس کنیم ؟
آیا به این فکر نکرده ایم مجلس ضعیف باعث دور ریختن میلیارد ها دلار  با تصمیم های اشتباهشان می شود ؟
آیا نباید به این نکته های کوچک اما با حرف های بزرگ  کمی تامل کنیم ؟

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top