محمد انصاری مدافع تیم فوتبال پرسپولیس یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارد، اما امکان ترک تیم برای او با برخی شرایط وجود دارد.

پیش از این سایت نود خبر داده بود انصاری در پایان فصل جزو بازیکنان آزاد پرسپولیس است، اما برخی‌ها با اشاره به مدت قرارداد او تاکید کردند انصاری بازیکن آزاد نیست بدون این که به یکی از بند‌های قرارداد او توجه داشته باشند.

در یکی از بند‌های قرارداد انصاری آمده در صورتی که این بازیکن پیشنهاد خارجی داشته باشد می‌تواند پرسپولیس را ترک کند. با این شرایط او اگر پیشنهادی از تیم‌های داخلی داشته باشد نمی‌تواند از پرسپولیس برود، هرچند که بعید است انصاری در ایران تیمی را به پرسپولیس ترجیح دهد.

این بازیکن در جلساتی که با گرشاسبی داشته به وی اطمینان داده در صورت بسته بودن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را ترک نمی‌کند. انصاری به باشگاه اعلام کرده اگر پنجره بسته باشد من نمی‌توانم به تیم پشت کنم و تمدید خواهم کرد و امیدوارم باشگاه هم برخی مسائل را در نظر بگیرد.

انصاری از چند تیم خارجی پیشنهاد دارد. نماینده این بازیکن اعلام کرده انصاری از یونان، چین، بلژیک، پرتغال و کرواسی پیشنهاداتی دریافت کرده که برخی از آن‌ها جدی است.

با این حال انصاری به باشگاه اعلام کرده اگر پنجره نقل و انتقالات بسته باشد می‌ماند، در غیر این صورت با بررسی شرایط تصمیم خواهد گرفت.

منبع خبر وبسایت نود
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top