‍آقای حق شناس فرمودند محمدعلی افشانی، محسن هاشمی، حبیب الله بی طرف، الهه کولایی و سمیع الله حسینی مکارم گزینه های مطرح برای شهرداری هستند که شانس افشانی و کولایی از بقیه بیشتر است.
حقیقتا که برخی مصداق "فی قلوبهم مرض" هستند و برای دیده شدن نه تنها بر سر خود کلاه کج می گذارند بلکه به دنبال کلاه گشادی برای تهران اند.
بهره مندان هشت ساله دولت اصلاحات که انواع و اقسام پست ها و میزها را تجربه کرده اند و یک شبه از روزنامه نگاری به ریاست و مقام رسیده اند و اینک در سراشیبی کهنسالی قرار دارند، بر صندلی بهشت تکیه زده اند و گهگاه با افاضه ای نمکین این نکته را یادآور می شوند که حاضرند.


ای کاش امکان داشت تا یکبار لیست شورای پنجم تهران بدون نام هاشمی در عرصه رقابت حاضر می شد تا معلوم شود عیار "حق ناشناس" ها چه قدر است!
کسانی که روزگاری در زیر چتر دولت خاتمی در اوج ناجوانمردی پروژه "هاشمی ستیزی" را اجرا می کردند و در اتاق فکر انحصارطلبان پی در پی برای حذف نام "هاشمی" تلاش می کردند و سد بزرگ هاشمی را تنها مانع برای دست یازیدن به همه مناصب و مصادر می دانستند و البته به تدبیر "آیت الله" هر چه بافتند پنبه شد و یک شبه صاحبان ریش های یک وجبی با "اصلاحی" دقیق به سمت و سوی محاسن "مهندسی" و کلاه های "کج" روی آوردند.


این جماعت که لکنت صدایشان را با شیطنت تلخ کلامشان جبران می کنند برای مخالفت با شهردار شدن "محسن هاشمی" حاضر به خودکشی هم هستند و مست از رسیدن به یک میز و صندلی، عملا به دنبال انتحار با جهل خود اند.


قطعا سیاست زدگی کوتوله های سیاسی ساکن خیابان بهشت که خود را همه عمر پشت نام هایی مانند هاشمی و خاتمی پنهان کردند، دریافته اند که به پایان عمر بی برکت سیاسی خود رسیده اند برای مقابله با رای و نظر مردم از هیچ بداخلاقی و حیله ای ابا ندارند.


امید که سایر عقلای شورای پنجم به توصیه صاحبان دغدغه و تدبیر عمل کنند و با انتخاب "محسن هاشمی" امید را به تهران و اهالی اش باز گردانند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ایرانی
|
10ارديبهشت ماه 1397
0
0
ماشالله به این همه ادبت "وکیل ملت"! مشکل ما شما ها و همونهایی هستن که دغدغه دارن به قول شما، خدا مردم این مملکت رو از دست شما ها نجات بده، آمین

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top