چرا که او خود سالها متهمین را به تحمل کیفر واداشته است و بیش از هر کسی باید پای بند به قانون باشد و برای پاسداشت همان قانونی که هزاران نفر را به زندان فرستاده احترام بگذارد.
مرگ فقط برای همسایه خوب نیست!!!!


تاریخ هرگز فراموش نمیکند عمل سقراط را که به حکم جهل مقدس و ظالمانه مردمان زمانه خود تسلیم شد و برای احترام به قانونی که جاهلان گذاشته بودند تسلیم اجرای قانون شد و جام شوکران را نوشید و به احترام قانون به حیات خود خاتمه داد.اکنون نبود مدعی العموم معماها و سوالات زیادی به ذهن متبادر میکند.ایا به قانون اعتقاد ندارد؟؟؟


پس سالها بسان واعظ عیر متعظ،قانون را علیه دیگران اجرا نموده و اکنون که نوبت خود اوست،قانون و دستگاه قضا را ظالمانه می پندارد!!وجود اینگونه مسولین برای اداره جامعه خطرناک است.


حکومت باید انان که قانون را دور میزنند از سیستم خود حذف کند.اینان بزرگترین خطر برای حکومت هستند.اینان فردا چو نوبت تبعیت از قانون به خودشان برسد قانون ستیز خواهند یود.
شان دادستانی پایتخت اقتضا میکرد خود را تسلیم مقامات اجرای احکام نموده و اگر حقی برای خود قایل است توسط وکیل یا از طریق زندان پیگیری می نمود.


قرینه دادستان سابق تهران،عبدالفتاح سلطانی وکیل دادگستری  بود.علیرغم اینکه حکم محکومیت خود را غیر عادلانه میدانست تسلیم زندان شد و هنوز در حال تحمل کیفر است ولی دادستان سایق متواری است.
این است فرق وکیل قانونمدار و قاضی قانون گریز.
عسکری راد

کلید واژه ها قانونمداری - مرتضوی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top