شاید تصور می‌شد بعد از گل بدی که بیرانوند از ذوب آهن خورد برانکو بخواهد در این بازی از رادوشوویچ استفاده کند اما هم رادو مصدوم است هم اینکه کلا تا بیرانوند دچار چند اشتباه سریالی و وحشتناک نشود برانکو او را کنار نخواهد گذاشت.

در ترکیب خط دفاعی هم بعید است تغییر خاصی رخ دهد و با اینکه شاید بهتر بود سیدجلال در این بازی استراحت می‌کرد اما قرار است کنار شجاع در قلب خط دفاع بازی کند و مثل بازی‌های قبل انصاری و محرمی چپ و راست او باشند.
 البته انصاری هم مقابل ذوب آهن نمایش خوبی نداشت و اگر قرار بر کنار گذاشتن او در این بازی بود شانس مصلح دوست صمیمی‌اش برای جایگزینی او بالا می‌رفت اما این اتفاق هم ظاهرا نخواهد افتاد و شماره 15 سرخ‌ها در دفاع چپ بازی می‌کند. البته برخلاف دو بازی قبلی انصاری زوج اصلی‌اش را کنار خود خواهد دید و وحید امیری به احتمال فراوان سرجای خودش در پست هافبک چپ بازی می‌کند که این برای انصاری بهتر است چون امیری به او در فاع کمک می‌کند. در جناح راست بازگشت فرشاد احمدزاده بعد از دو بازی سکونشینی و حضور روی نیمکت جالب خواهد بود و باید دید زوج او و محرمی چگونه کار خواهند کرد.
 در مرکز زمین هم به احتمال فراوان ماهینی کنار کامیابی‌نیا بازی می‌کند و نوراللهی نزدیک‌ترین فرد به ترکیب است و احتمالا تعویضی اول خواهد بود. در خط حمله هم احتمال بازی نعمتی – منشا وجود دارد اما برخی نیز می‌گویند شاید نوراللهی در هافبک چپ ثابت باشد و امیری کنار منشا یا نعمتی بازی کند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top