ساعت 6 عصر سوم اردیبهشت مرد میانسالی با حضور در کلانتری 11 محله «کاووسیه» شهر قدس از اعتراف عجیب پسرش به یک جنایت Crime خبر داد. او به مأموران گفت: «ظهرامروز همسرم وحشتزده و گریان با من تماس گرفت و گفت پسرمان شب گذشته به او گفته که با مهدی- برادر عروس‌مان- در یک باغ درگیر شده و او را با چاقو زده و به جای آنکه مهدی را به بیمارستان برساند از ترس پا به فرار Escapeگذاشته است.

پسرم آدرس باغ را به مادرش داده و از او خواسته تا به آنجا برویم و شرایط را بررسی کنیم. بعد از تماس همسرم من بلافاصله به آنجا رفتم اما مورد مشکوکی ندیدم و هیچ جسد یا فرد مجروحی آنجا نبود به همین خاطر برای درخواست کمک نزد پلیس Police آمدم.»

با این اظهارات ماموران بلافاصله به محلی که مرد میانسال آدرسش را داده بود رفتند و پس از تحقیقات تخصصی از محل، جسد پسر جوانی را که شلوار لی و لباس چهارخانه به تن داشت پیدا کردند. با وجودی که هیچ مدرک هویتی در کنار جسد پیدا نشد، اما از آنجا که مشخصات جسد با مهدی یکسان بود، با دستور بازپرس برای تعیین هویت به پزشکی قانونی انتقال یافت. بررسی های مقدماتی روی جسد نشان می داد پسر جوان با شیء نوک تیزی شبیه چاقو از ناحیه سینه و آرنج سمت چپ مجروح شده و به دلیل شدت خونریزی جان باخته است. از طرفی با تأیید هویت مقتول 34 ساله از سوی خانواده‌اش، ساعتی بعد پسر جوان بازداشت شد.
انگیزه مبهم جنایت
سرهنگ مهدی سرپناه، معاونت اجتماعی غرب استان تهران گفت: «متهم 32 ساله معتاد Addicted بوده و سابقه سه مورد شرارت وکلاهبرداری Fraud نیز دارد. وی پس از دستگیری، در همه جلسات بازجویی به درگیری و چاقو زدن به مهدی اعتراف کرده اما هنوز درباره علت این جنایت صحبتی نکرده است. البته برادر مهدی-مقتول- مدعی شده قاتل The Murderer گاهی در کارهای خدماتی مانند جوشکاری با برادرش همکاری داشته اما هیچ کس از جزییات روابط آنها اطلاعی ندارد. با توجه به این اظهارات تحقیقات تخصصی برای روشن شدن زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.»

کلید واژه ها قتل - اعتراف
منبع خبر رکنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top