ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

ناصر ملک مطیعی بر خلاف برخی هنرمندان هم عصر خود از ايران نرفت او دوست داشت در وطن خويش بماند ميخواست خط قرمزها و قواعد را رعايت كند ميخواست اجازه بگيرد و با اجازه فعالیت کند. اما تا آخرين روز حياتش رخصت اين را نيافت كه آغوش نظام جمهوري اسلامي را به روي خويش گشوده ببيند و مشمول شعار جذب حداكثري شود و اي كاش اينچنين مي شد.


من به عنوان يك علاقمند به هنر برخي از آثار او را دیده بودم از برخی نقشها و کارکترهای او لذت برده بودم و هر چند که برخی فیلمهایش را نمی پسندیدم. اما صرف نظر از نظر و سلیقه من مردم عموما او را بسیار دوست داشتند و گرامی میداشتند. او را یک بار در حاشیه اجرای یک نمایش دیدم. پیرمرد در حلقه ازدحام جمعیت مشتاق و علاقمند که عموما جوان بودند احاطه شده بود و با حوصله و علاقه و روی گشاده با همه برخورد می کرد. مثل بسیاری از هنرمندان هم نسل خود مردمدار و مردمی بود و مردم هم مشتاق بودند او را روی صحنه سینما و تئاتر و تلویزیون ببینند. اما نشد که نشد و کسانی که برایشان مهم نبود مردم چه دوست دارند و چه می خواهند مانع حضورش شدند.


خدایش بیامرزد که شریک لحظه های تلخ و شیرین مردمان نسل خود بود و با آن که چهل سال جلوی چشم مردم نبود اما مردم بخاطر مردانگی و غیرت و مروتی که در نقشهایش موج می زد او را در قلبها و خاطرهایشان ثبت و ضبط کردند.  امیدوارم این محرومیت ها برای هنرمندان‌هم عصر ناصر خان ملک مطیعی که هنوز در قید حیاتند برداشته شود
محمدعلی آهنگران

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

ertert
|
10خرداد ماه 1397
2
1
شیر را بچه همی ماند بدو .....تو به پیغمبر چه می مانی بگو!!!!

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top