ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سراسر کشور اجرا شد

وکیل ملت: با تصویب هیأت وزیران قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب توسط واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اجرا شد. کارفرمایان تا دهم تیر برای مراجعه به شعب و پرداخت یا تعیین تکلیف بدهی خود مهلت دارند.

تاریخ انتشار: 12خرداد1397|11:50

قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سراسر کشور اجرا شد
| کد خبر: 267672

با تصویب هیأت وزیران قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب توسط واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اجرا شد

بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سال جاری به منظور همراهی و مساعدت بیشتر با تولید‌کنندگان و حمایت از کالای ایرانی در سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده است.

در سال جاری اجرای این قانون با استقبال قابل توجه کارفرمایان مواجه شده و پیش‌بینی می‌شود که در مهلت باقی مانده برای استفاده از مزایای مقرر در این قانون تعداد بیشتری از کارفرمایان برای تعیین تکلیف و پرداخت بدهی‌های خود اقدام کنند.

در آخرین نوبت از اجرای قانون بخشودگی جرائم که توسط سازمان تأمین اجتماعی به اجرا درآمده بود، بالغ بر ١٠٠٠ میلیارد تومان از جرائم کارفرمایان مشمول بخشودگی قرار گرفت و پیش بینی می‌شود که در سال جاری نیز با پرداخت و یا تعیین تکلیف اصل بدهی‌های بیمه‌ای؛ بخش قابل توجهی از جرائم مشمول بخشودگی قرار گیرد.

سازمان تأمین اجتماعی به کارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی توصیه می‌کند که در مهلت باقی مانده به شعب محل بیمه‌پردازی خود مراجعه کنند و از ظرفیت‌های قانونی ایجاد شده برای تعیین تکلیف بدهی‌های بیمه‌ای خود استفاده کنند.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top