تربیتِ تباهِ جنسی!

یاسر عرب

وکیل ملت: بدبختی فقط این نیست که درکشور ما کودکان توانایی و مهارت و رشد لازم را برای حفظ حریم خصوصی خود پیدا نمی کنند! بلکه این است که بعد از موارد حادی چون تجاوزات جنسی هیچ کلینیک تخصصی در کشور ما نیست که به صورت گروهی بتواند آسیبهای مختلف جسمی، روانی، ذهنی و ... را در اولین فرصت به حداقل برساند!

تاریخ انتشار: 19خرداد1397|11:04

تربیتِ تباهِ جنسی!
| کد خبر: 268070

حالا شما ببینید کودکی که در یک رخداد شوم و نفرت انگیز بدترین خاطره ها را از در آغوش گرفته شدن، توسط مردی غریبه داشته و احتمالا چندش ترین احساسات را از بوسیده شدن بدون رضایت و  بدترین تجربه ی قفل شدن در ارتباط نزدیک بدنی، حالا باید تقاص رفتار کاملا غیرحرفه ای گزارش گری محترم را نیز بدهد!

واقعا راست گفت ؛ درد این است که نمی شود درد را به کسی حالی کرد!
 

اساسا یکی از اشکال عمده در همین جاست که در مملکت اسلامی ما متاسفانه برای کودکان همه ی دوستان پدر، عمو  و دایی هستند و همه آشنایانِ مادر، عمه و خاله! در بلاد کفر البته در عرف عمومی شما اجازه ندارید به حریم خصوصی کودک نزدیک شوید ولو با نگاه خیره و مستقیم! چه رسد به کودکی که به تازگی مورد تجاوز قرار گرفته!

 اینجا البته ما نگرانی زیادی نداریم چون می توان از کودک به عنوان میل باستانی استفاده کرده و اسمش را شوخی گذاشت یا او را برای بوسیدن و لیسیدن (اکثر بدون اجازه از کودک) مثل بستنی آبِ دهنی کرده و نام اش را گذاشت محبت!

اشاره به رفتار مهربانانه و ناشیانه ی این گزارشگر را بهانه قرار دادم تا بگویم ظاهرا آنقدر در حوزه زیست جنسی بی تربیت، بی مبالات، بی مهارت و تباه هستیم که وقتی می خواهیم راجع به نتایج فاجعه بار آسیبهای زیست جنسی جامعه مان "کنش گری" هم کنیم نادانسته یک خرابکاری روانی در حوزه فردی و یک بازتولید رفتار اشتباه آموزشی در حوزه ی اجتماعی از خود به یادگار می گذاریم!

کلید واژه ها تربیتِ جنسی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top