البته در عمل شاید بیست درصد کامیون داران در این اعتصاب شرکت کرده باشند  ولی خوب همین خبر هم برای دلالان همه جا حاضر اقتصاد ایران کافیست تا حداکثر استفاده را نموده و سود کلانی از این آشفته بازاری که هر روز به بهانه خاصی ایجاد می شود، به جیب بزنند.

قسمت عجیب ماجرا آنجاست که مردم همیشه شاکی از گرانی از اعتصاب کامیون داران حمایت می کنند و با شور و شعف خاصی از آن سخن می گویند. بسیاری از آنها تحت تاثیر برخی کانال های تلگرامی فکر می کنند که اعتصاب کامیون داران قرار است آزادی و رفاه را برایشان به ارمغان بیاورد.
فارغ از هیاهوی رسانه ای باید در نظر داشت ناراحتی و اعتصاب کامیون داران به علت خواست های صنفی مانند قیمت لاستیک، بیمه و کرایه هاست که برخی از آنها به حق و برخی از آنها هم نابجاست.

دولت افزایش حقوق کارمندان خود را بین شش تا دوازده درصد اعلام کرد و طبیعیست قیمت همه کالاها و خدمات اعمم از حق بیمه و لاستیک و کرایه و ..هم باید بر اساس این میزان درصد افزایش یابد و خواستی بیشتر از آن تحمیل فشار به اقشار دیگر جامعه است، اما ظاهرا این بزرگواران با افزایش بیست درصدی کرایه ها هم موافقت نکرده و خواهان افزایش بیشتر هستند (البته در کشور بی در و پیکر ما که هر کس هر گونه که دلش خواست کالا و خدمات خود را می فروشد طبیعی است هیچکس به شرایط خود راضی نباشد)

نکته آخر اینکه ( با احترام به همه راننده گان) هیچ کشوری توسط کامیون داران و نیسان داران و راننده تاکسی ها به آزادی و دموکراسی نرسیده است و نخواهد رسید. برای رسیدن به جامعه آزاد و برابر یا باید کتاب خواند و  اندیشید یا به حرف کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند گوش داد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top