تاریخ انتشار: 29خرداد1397|00:28

| کد خبر: 268681
خریدهای جدید پرسپولیس به صورت قرضی می‌روند

به نام پرسپولیس به کام تیم‌های دیگر

وکیل ملت: پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالات محروم است. به اینکه چه کسی در این ماجرا مقصر بود و چطور شد که حال پرسپولیس به این روز افتاد، کاری نداریم چرا که باز کردن پرونده‌ای که ماه‌ها است فوتبالی‌ها را در‌گیر خود کرده فقط دوباره‌گویی است و شاید خاطر هوادارانی را مکدر کند که این روزها انگشت حیرت به دهان گرفته و نمی‌دانند سرنوشت تیم قهرمان‌شان چه می‌شود.

مدتی هم بود که دل خوش کرده بودند به تغییر حکم که آن هم میسر نشد. وقتی گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید از باز شدن پنجره نقل و انتقالات نا‌امید شدیم یعنی آب پاکی را روی دست هواداران می‌ریزد و در یک کلام می‌گوید امیدی نیست. در این میان اما سود را رقبایی می‌برند که فصول گذشته در این تاریخ باید با پرسپولیس می‌جنگیدند و برق کاپ قهرمانی این تیم هم چشم بازیکنانی را می‌گرفت که جویای نام بودند و می‌خواستند در این هیاهوی فوتبال شهرتی کسب کنند. این بازیکنان ترجیح می‌دادند با پرسپولیس قرارداد ببندند و رقبا را دور می‌زدند اما در فصلی که پرسپولیس از داشته‌های خود محروم است یعنی رقبا یک قدم جلوتر هستند‌. نکته اینجا است که بازیکنان تازه‌وارد پرسپولیس هم نمی‌توانند برای این تیم بازی کنند و نیم فصل اول باید به صورت قرضی به تیم دیگری بروند. مهدی شریفی از تیم سپاهان و شیری از تیم پیکان به تازگی با تیم پرسپولیس قرارداد بسته‌اند اما چون پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته است، این بازیکنان باید نیم فصل اول را به تیم دیگری بروند. باشگاه پرسپولیس هم باید این شرایط را برای بازیکنان تازه‌وارد مهیا کند.
حال و روز امروز پرسپولیس شبیه حال و روز استقلال در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم است. زمانی که این تیم جباروف را خرید و با آندو تیموریان هم به توافق رسید، خبر محرومیت این تیم منتشر شد و این بازیکنان باید به تیم دیگری می‌رفتند. جباروف هم به تیم سپاهان رفت، حضور این بازیکن در تیم سپاهان شروع مشکلات استقلال را برای فصل هفدهم رقم زد و در حالی که استقلال خود را مالک جباروف می‌دانست، باشگاه سپاهان مدعی بود که این بازیکن باید در اصفهان بماند. به همین دلیل هم بود که دو تیم استقلال و سپاهان ابتدای فصل هفدهم بر سر جذب جباروف با هم درگیر شدند و مسائل حاشیه‌ای زیادی به وجود آمد.
پرسپولیس هم با شروع فصل هجدهم باید به داشته‌هایش اکتفا کند و حتی سه بازیکن خود (محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و صادق محرمی‌) را از دست داد تا بعد از دو فصل قهرمانی با بحرانی جدید فصلی را آغاز کند که حواشی‌اش می‌تواند این تیم را به سختی بیندازد. برانکو نشان داده مربی کاربلدی است و از داشته‌هایش به خوبی استفاده می‌کند اما همین مربی هم به دلیل محرومیت پرسپولیس کار خود را برای رقابت با تیم‌های دیگر سخت می‌داند.
در فصلی که پرسپولیس نمی‌تواند وارد بازار داغ نقل و انتقالات شود و این میدان را در اختیار رقبا قرار داده است (خصوصا تیم استقلال) باید اندک اندوخته‌های خود را هم به تیم‌های دیگر بفرستد. نکته دیگری هم که می‌تواند این تیم را آزار دهد تعلل بازیکنانی است که نمی‌خواهند خودشان را درگیر این محرومیت کنند و در روزهایی که پرسپولیس به سراغ آنها می‌رود ترجیح می‌دهند به پیشنهادهای دیگر خود توجه کنند. سد بزرگی که این روزها مقابل پرسپولیس قرار دارد همین محرومیت است و باعث شده تا این تیم روزهای خلوتی را از لحاظ بازیکن سپری کند. برانکو اما سعی می‌کند خودش را امیدوار نشان دهد و با پستی که روز یکشنبه گذاشت نشان داد برای رقابت با رقبا حتی یک قدم هم پا پس نکشیده است.

 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top