ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

ما نباختیم ؛ ما یاد گرفتیم!!!

قاسم یزدان پناه

وکیل ملت: در بازی با اسپانیا اگر چه نتیجه را باختیم اما:اگر خوب بررسی کنیم ما نباختیم ؛ ما یاد گرفتیم ؛ ما هنوز برای یاد گیری خیلی باید تلاش کنیم، چگونه یاد گرفتیم و یاد بگیریم؟ چند مورد را برمی شمارم: _ما یاد گرفتیم که در بازی با بزرگان درس های زیادی برای یادگیری وجود دارد،می شود با بزرگان بازی و رشد کرد.

تاریخ انتشار: 31خرداد1397|01:07

ما نباختیم ؛  ما یاد گرفتیم!!!
| کد خبر: 268889

 _ ما یاد گرفتیم که در بازی بزرگان تنها شانس و شعار و غیرت و.....کارساز نیست،بازی با بزرگان تدارک خوب؛تمرین مناسب،امکانات لازم،و مسابقات تدارکاتی همتراز می خواهد.
_ ما یاد گرفتیم که برای استفاده از دانش فنی دیگران می توانیم با حفظ اصول از کارشناسان و خبرگان دیگر کشورها استفاده کنیم،کی روش معلم و مربی خوبی ست،در اقتصاد و سیاست و آموزش و.....هم می توانیم از دانش و تخصص دیگران استفاده کنیم.


_ما یاد گرفتیم که بچه های ایرانی بزرگ شده در کشورهای دیگر حتی دورگه ها ایرانی هستند نه فقط در فوتبال که در خیلی از امور دیگر به بچه های ایرانی اصیل اعتماد کنیم آنها در همه ی زمینه ها می توانند به کشورشان کمک کنند.


_ما یاد گرفتیم در بازی بزرگان؛ به بزرگان هم می شود لایی زد،برای لایی زدن باید با آنها بازی کنی بیرون از گود لایی معنایی ندارد.
_ما یاد گرفتیم که حریف هر چه هم که بزرگ باشد در مقابل تلاشت تو را تحسین خواهد کرد.پس از بازی با بزرگان نباید واهمه داشت حتی اگر باختی لطیف باختی ، باختی آموزشی!!!!


_ما باید یاد بگیریم اگر زنان را از رفتن به استادیوم فوتبال منع کنیم ، آنها راهش را برای ورود پیدا می کنند،یا با لباس مردانه و چسباندن ریش و سبیل و یا با رفتن به روسیه و دبی و ترکیه!!!!
-ما باید یاد بگیریم که برای بزرگ شدن باید زجر بکشیم،تمرین کنیم؛مسابقه بدهیم، شکست بخوریم،پیروز شویم،مساوی کنیم، بخندیم ،بگرییم،تا آبدیده شویم.
_ و.........ما باید یاد بگیریم که یاد بگیریم که یاد بگیریم و یاد بگیریم!!!!

        به احترام تیم ملی و مربی فهیمش از اینکه هرگز شکست نمی خورند؛یا پیروز می شوند و یا یاد می گیرند قیام کنیم

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 1

حیدر
|
31خرداد ماه 1397
0
0
انسان فهیم انسان افتاده انسان دانا به این مرد میگن .ما یاد گرفتیم .ایا قشنگتر واصولی تر از این جواب داریم؟

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top