براساس این برنامه، قرمزپوشان دیروز در نوبت صبح تمرین بدنسازی پرفشاری را انجام دادند. این تیم بنا به برنامه ریزی برانکو امروز در دو نوبت تمرین خواهد داشت و روز جمعه طعم نخستین استراحت را از آغاز تمرینات، خواهد چشید. تمرینات طی روزهای شنبه و یکشنبه (دوم و سوم تیر ماه) در دو جلسه برگزار خواهد شد. تمرین دوشنبه در نوبت صبح برگزار می‌شود و سرخپوشان روز سه‌شنبه تمرین صبحگاهی خود را برای نخستین دیدار تدارکاتی بعدازظهر انجام می‌دهند. چهارشنبه ششم تیر ماه نیز تمرینات در دو نوبت برگزار و آخرین تمرین پیش از سفر به خارج از کشور نیز روز پنج‌شنبه در نوبت صبح انجام خواهد شد.
پرسپولیس روز جمعه جهت برپایی اردو در فاز دوم، از کشور خارج می‌شود و شنبه نهم تیر ماه در نوبت بعدازظهر به تمرین خواهد پرداخت. سرخپوشان روزهای یکشنبه و دوشنبه (دهم و یازدهم تیر ماه) نیز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند و روز سه‌شنبه تنها در نوبت صبح به تمرین خواهند پرداخت. تیم پرسپولیس روز 13 تیر ماه در نوبت صبح تمرین و در نوبت بعدازظهر دومین بازی تدارکاتی خود و نخستین دیدار دوستانه در خارج از کشور را برگزار می‌کند و روز پنج‌شنبه 14 تیر هم دو نوبت تمرین خواهند داشت و جمعه را نیز به استراحت می‌پردازند.
پرسپولیس در دومین هفته از اردوی خارج از کشور، با سه بازی تدارکاتی روبه‌رو خواهد بود. سرخپوشان شنبه 16 تیر در نوبت صبح تمرین و در نوبت بعدازظهر بازی دوستانه‌ای را انجام می‌دهند. روز یکشنبه نیز در نوبت صبح تمرین و بعدازظهر نیز دیدار تدارکاتی برگزار می‌کنند. تیم پرسپولیس دوشنبه هجدهم تیر ماه هم تنها در نوبت صبح تمرین خواهد داشت و روز سه‌شنبه، صبح تمرین و بعدازظهر در دیداری دوستانه به مصاف حریف خارجی خود خواهد رفت. سرخپوشان در آخرین روز از اردوی خارجی خود که روز چهارشنبه بیستم تیر ماه خواهد بود، دو جلسه تمرینی را برگزار و به اردوی خود پایان می‌دهند.
پرسپولیس پنج‌شنبه 21 تیر ماه به تهران باز می‌گردد و بازیکنان در روزهای جمعه و شنبه به استراحت خواهند پرداخت. برخلاف تیم استقلال که گفته می‌شود بنا به خواسته شفر قصد شرکت در سوپرجام را ندارد اما به نظر می‌رسد از همین حالا برای این بازی نقشه کشیده تا بتواند با شکست استقلال در این جام ناکامی شهرآورد قبلی را جبران کند. برانکو در سکوت خبری شاگردان خود را این روزها برای لیگ هجدهم آماده می‌کند و هیچ اعتراضی به بازی سوپر جام ندارد. نکته اینجا است که برانکو نه تنها اعتراضی به این بازی نداشته بلکه در مصاحبه‌ای اعلام کرده که ما تا شروع لیگ برتر چندین بازی تدارکاتی داریم که یکی از این بازی‌ها سوپرجام است. سرمربی پرسپولیس بازی با استقلال را در حد یک بازی تدارکاتی می‌داند، این در حالی است که همتای او در تیم رقیب به این نکته اشاره می‌کند که به دلیل حضور در بازی‌های آسیایی اصلا صلاح نیست بازی سوپرجام برگزار شود.
یک بازی، دو دیدگاه. سرمربی‌های خارجی دو تیم استقلال و پرسپولیس دیدگاه متفاوتی به بازی شهرآورد قبل از شروع لیگ دارند که این تفاوت دیدگاه می‌تواند جذابیت این بازی را زیادتر کند. استقلال هنوز تمرینات خود را آغاز نکرده اما پرسپولیس چند روزی است که برای فصل هجدهم استارت زده و سرمربی این تیم برنامه خود را تقدیم باشگاه کرده که همین مساله تا حدود زیادی قرمزها را جلو انداخته است. به نظر می‌رسد با روزهای داغ تیرماه تمرین رقبای سرسخت پایتخت هم داغ‌تر شود و با آمدن شفر معلوم خواهد شد که چه اتفاقی برای سوپرجام می‌افتد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top