آقای روحانی، مثل بچه های تیم ملی جنگنده باشید!

محمدعلی آهنگران

وکیل ملت: تیم ملی ما دیشب مقابل تیم ملی اسپانیا در جام جهانی یک بر صفر بازی را واگذار کرد. در قاعده فوتبال کسی که با یک گل خورده بازی را به پایان می برد بازنده محسوب شده و شکست خورده به شمار می آید.

تاریخ انتشار: 31خرداد1397|14:56

آقای روحانی، مثل بچه های تیم ملی جنگنده باشید!
| کد خبر: 268994

آقای روحانی!
سلام

مردم اما پس از بازی مثل یک تیم شکست خورده با تیم ملی رفتار نکردند. آنها به واقع خود و تیم ملی خود را پیروز می دانستند. مثل شبی که مراکش را بردند به خیابان‌ها آمدند و شادی کردند و دست افشانی نمودند و‌ احساس غرور داشتند هر چند به اسپانیا بازی را باخته بودند.


براستی چرا؟ برای مردم ایران چیزی که اهمیت داشت تلاش حداکثری و خسته نشدن و غیرتمندانه در زمین ماندن و از فرصتها تمام استفاده را کردن بود. برای مردم ما این مهم بود که با حریف قدری چون اسپانیا که قهرمان جهان و قهرمان فوتبال اروپا بود با اعتماد به نفس بالا بازی کردند منفعل نشدند خود را نباختند به بهترین مدافع جهان لایی زدند حتی یک بار به رغم عدم پذیرش  داور توپ را با قدرت وارد دروازه حریف کردند. مردم هم بدون آنکه به باخت توجه کنند قدر این غیرتمندی و عزت را فهمیدند و آن را ارج قدر نهادند.


آقای روحانی!
ملت ایران ملت منصف و فهیمی هستند. اگر تلاش شما و غیرتمندی شما و دولتتان را ببینند؛ ببینند که منفعل نیستید؛ ببینند که دارید با چنگ و دندان می جنگید و دفاع می کنید؛ ببینند که از همه فرصتها برای موفقیت استفاده می کنید؛ ببینند که وزرایتان بجای چرت و خماری و انفعال در وسط صحنه ایستاده اند و کار می کنند و تعصب دارند، حتی اگر در پایان دوره مسئولیت به آن نتیجه مطلوب هم نرسیده باشید باز قدردان و قدرشناس خواهند بود. باز هم به خاطر کوششهای صادقانه از شما تقدیر خواهند کرد.
بازی دیشب نشان داد مردم ایران همان مردم صبور و فهیم و قدرشناس دوران دفاع مقدسند. همان مردمی که پشت دولت آن زمان با همه مضیقه ها و مضایقه ها ایستادند و کمبودها را به جان خریدند و نا امید نشدند و آن دولت را با تمام وجود پشتیبانی کردند


آقای روحانی عزیز!
برای آن که مردم از شما ناامید نشوند مثل بچه های تیم ملی فوتبال ایران غیرتمندانه و با چنگ و دندان بجنگید. حتی اگر به هدفهای عالی نرسید مردم شما را عزیز خواهند داشت
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top