ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

متن این نامه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم

برادرم اسفندیار
دلم برایت تنگ شده است
دلم برای اندیشه های بلند و آسمانی، قلب سرشار از عشق به انسانها، طنین پر صلابت ودلنشین کلامت و ایمان پولادینت به پیروزی انسان بر شیطان و روح عظیم بهاریت تنگ شده است.

جسم تو امروز مظلومانه در اسارت کسانی است که مناصب خود را ابدی، و قانون را نه برای احقاق حقوق مردم، بلکه ابزار تحمیل تمایلات خود و بی عدالتی برمردم، به ویژه آزادیخواهان و عدالت طلبان می پندارند.

خداوند چشم ها و گوشهایشان را بسته است اما افکار تو مانند نسیمی روح نواز، دل ها و اندیشه های مردم و جوانان بهاری ایران زمین را سرشار می کند و به سرعت به مطالبات عمومی تبدیل می شود.

طلوع صبح حقیقت بسیار نزدیک است و آینده از آن آرمان بهار و بهاریان است.

محمود احمدی نژاد

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 3

احمد
|
18تير ماه 1397
0
0
خوب چرا فقط مدیران احمدی نژاد و چرا رسیدگی علنی نمی کنند اصلا هم توهینی در کار نیست مگه سخنان احمدی نژاد و دوستدارانش فقط توهین حساب میشه پنج ساله دهها تهمت توهین و افترا به او زدند هیچ کس چیزی نمیگه مگه غیر از عدالت خواهی چی میخواد
ایربابا
|
18تير ماه 1397
0
0
خخخخخخخخخخخ
احمد
|
18تير ماه 1397
0
0
شماها خودتان دشنام می دهید اونوقت اونکه حرف دلش زده و حرف منطقی دارد و نمی گذارند بزنه میگید به نظام توهین کرده نخیر مگه کسی که انتقاد داشته باشه و کسی هم گوش به حرفش نده ت هین به نظام میشه اون تنها خودش یه پایه نظامه شاید بیشتر راست میگید امتحان کنید یه حد اقل نظر سنجی بگذارید اگه طاقت نتیجه ان را دارید ولی بذارید یه ساعت اون بیاد حرف بزه ۲۴ ساعت همه تان ا نوقت ببینین کی راست میگه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top