قر کمر دخترک و اثر پروانه ای !!!

قاسم یزدان پناه

وکیل ملت: در دنیای پیچیده و ملتهب و دائما متحول کنونی نظریه ای مطرح شده به نام " اثر پروانه ای " این نظریه چه می گوید؟: (بال زدن یک پروانه در نقطه‌ای از جهان، می‌تواند طوفانی را در نقطه‌ی دیگری بیافریند! )

تاریخ انتشار: 22تير1397|12:18

قر کمر دخترک و اثر پروانه ای !!!
| کد خبر: 270574

ممکنه با توجه به تیتر نوشته سوال کنید اثر پروانه ای چه ربطی دارد به " قر کمر "؟! ربطشو میگم؛
در چند روز گذشته رقص دختری در فضای مجازی و بازداشتش و پخش اقرارش در صدا و سیما موجی عجیب در داخل و خارج راه انداخت!!! موضوع را همه میدانید و بیشتر از این توضیح نمیدم نکته ای که برایم جالب بود تاثیر یک قر کمر بر جامعه است !!! واقعا چرا جامعه ی ما با یک  "قر کمر " دستخوش طوفانی از التهاب و تحلیل و موافق و مخالف می شود؟!

این را حتما جامعه شناسان حرفه ای پاسخ می دهند اما به نظر من روابط بین مردم و حکومت به نقطه ی حساسی رسیده است،بی تدبیری صدا و سیما مثل همیشه باعث طوفان شد؛قوه قضائیه اعلام برائت کرد،برخی از دولتیان و مجلسیان این نوع رفتار را سرزنش کردند! مخالفین و موافقین خارج نشین بیانیه دادند! حتی دیدم شخص تحصیل کرده ای در حوزه و دانشگاه روایتی از برخورد مثبت پیامبر رحمت(ص)با زنی خواننده را منتشر کرد!!! دوستی برایم فایلی صوتی اندر فواید "رقص و تاثیر آن در روان آدمی "فرستاد! شخص دیگری "رقص و سماع"را در عرفان نوشت !

دیگری به ربط رقص دخترکی با فساد مالی و دزدی های مسئولین و غیر مسئولین پرداخت! در جلسه ای شنیدم مسئولین تراز اول در خلوت بر خلاف جلوت برخورد صداو سیما و ... را سرزنش می کنند! عده ای از زن و مرد به حمایت از "شاپرک قصه ی ما" "کمپین رقص" را در دنیای مجازی راه انداختند!!! یکی آمد و مقابل مسجد کشف حجاب کرد و رقصید! یکی می گفت: شاپرک میره پناهنده میشه و نونش توی روغنه!!! دیگری از اندر فواید رقص زن برای همسرش گفت!!! شخصی از رقص زنان و مردان ایلات و عشایر مثال زد،دیگری بیانیه ی سیاسی داد!!! نوشتند:چرا اون....کار قاری قرآن را نیاوردید اقرار کند!!! و........هزاران نگاه و مطلب دیگر!!!

 )با هدف تداوم خبررسانی به شما مخاطبان عزیز،لطفا تبلیغات اطراف خبر را کلیک کنید.(


     باید از صدا و سیما و......سوال کرد آیا این کار ارزش این همه جنجال و طوفان را داشت؟!
      و.........شاپرک ها بیشتر از قبل شروع به رقصیدن کردند؟؟؟!!!

 )با هدف تداوم خبررسانی به شما مخاطبان عزیز،لطفا تبلیغات اطراف خبر را کلیک کنید.(

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top