شکلات مقدس

وکیل ملت: سپیده شافعی- خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی وکیل مردم/ برخی پرونده ها و اخبار حقوقی ارزش بررسی در دادگاه ها را ندارند. شکایت هایی که همه روزه به دادگاه ها یا مراکز پلیس در سراسر جهان ارائه می شوند اما ضررهای احتمالی که به شاکیان وارد آورده اند، آنقدر حاد و وسیع نیست که توجه و برخورد شدید قضایی را در پی داشته باشند.

تاریخ انتشار: 18مهر1394|02:19

شکلات مقدس
| کد خبر: 27245

در ماه فوریه سال 2015 ، یک راهبه از کلیسای مسیحی متحد از بورین شمالی در حالیکه در کلیسا تنها بود حضور فردی را احساس کرد. در آن ساعت براساس برنامه ریزی های قبلی کسی در کلیسا  نبود. اما شنیدن صدای پا و دیدن فردی در محیط کلیسا او را نگران کرد و فرد با شنیدن صدای راهبه که می پرسید کسی آنجا است، به سرعت فرار کرد.
زن قورا با پلیس تماس گرفت و موضوع را به آنها اطلاع داد. پس از سپری شدن مدت کوتاهی، پلیس به محل کلیسا رسید. با بررسی های انجام شده فردی که وارد کلیسا شده بود، پیدا نشد و مشخص شد پیش از رسیدن پلیس از محل گریخته است.
اما نکته جالب این بود که براساس مستندات و مشاهدات، نه تخریبی در کلیسا رخ داده بود و نه اشیا با ارزش به سرقت رفته بود. تنها شی به سرقت رفته یک شکلات به ارزش تقریبی 5 دلار بود. شکلاتی که ارزش حضور دزد در کلیسا، ایجاد وحشت، شکایت راهبه، کشاندن نیروهای پلیس، تحقیقات و بررسی تیم پلیس و... را داشته است.دادستان و رییس پلیس منطقه نام شکلات دزدیده شده را شکلات مقدس گذاشتند.

کلید واژه ها شکلات مقدس - دزد پلیش - شافعی
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top