تاریخ انتشار: 6شهريور1397|10:39

| کد خبر: 275184
مشاور رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام:

استخری که آیت الله هاشمی در آن فوت کرد، چه زمانی ساخته شده بود؟

وکیل ملت: مشاور رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتشار عکسی از استخر محل درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی توضیحاتی پیرامون شایعات اخیر منتشر کرد.

«غلامعلی رجایی»، مشاور رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتشار عکسی از استخر محل درگذشت آیت الله هاشمی نوشت:

این روزها بادسته گل به آب دادن با آن نوشته کنایه دار ابلغ از هر تصریح!درباره محل مرگ آیت الله هاشمی دوباره این بحث نقل هرمجلس ومحفل شده است وجالب اینکه به نوعی در دعای عرفه تهران هم با همان رویکرد که سرانجام  روحانی همان سرانجام هاشمی است، بدان پرداخته شدا!!

نکته ای که برای اولین بارمن برای  رسوایی دروغگویان مدعی اصولگرایی امروز باانتشاراین عکس افشامی کنم اینکه اساسا این استخر کوچک درگوشه ای از کاخ سعدآباد که هاشمی هفته ای دوبار به آن مراجعه داشته اساسا در زمان طاغوت وجودخارجی نداشته چه برسدبه اینکه استخراختصاصی فرح باشد!

اما ماجرای این محوطه تبدیل به استخر شده  هم شنیدنی است که من از قول دکترغلامرضاجوادی که اجراکننده این طرح بوده نقل می کنم ایشان درهمان روزهای درگذشت هاشمی به من می گفت  آقای هاشمی  از استخری که در ریاست جمهوری درست کرده بود استفاده می کرد بعد ازاینکه احمدی نژاد رییس جمهور شد عملا دسترسی آقای هاشمی به آنجا مشکل شد و ما این محوطه کوچک رابرای ایشان در سعدآباد آماده کردیم .

عمادنوه آقای هاشمی هم می گفت مردم از پشت این محوطه استخر شده !رد می شدند ونمی دانستندحاج آقا پشت این دیوار مشغول شناست. عماد می گفت اگر کسی از پشت دیوار سنگی پرت می کرد به سقف این محوطه می افتاد!

امروز در مصاحبه با خبرنگار روزنامه آرمان ضمن این توضیحات گفتم اینقدر جاعلان این خبر دروغ کوتاه عقلند که با ساخت این خبر دروغ و پخش آن فکر می کنند استخر فرح از استخر شاه جدا بوده !! و لابد فرح اینقدر زور ش به شاه نمی رسیده که بتواند در استخر او شنا کند و لذا در گوشه ای از کاخ سعدآباد دستور داده برایش استخر، اختصاصی بسازند!! و بناچار در این منقطه نسبتا پرت از کاخ و نشیمنش با شاه شنا می کرده است!

خدایا به هرکس عقل ندادی چه دادی!!

 

دسته بندی اخبار داغ , ایران ,
منبع خبر برنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top