احمدی نژاد بار دیگر خواستار برگزاری تجمع اعتراضی شد

وکیل ملت: در حالیکه کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند آرامش و اتحاد در مقابل مشکلات داخلی و خارجی است محمود احمدی نژاد با ارسال نامه ای خطاب به وزیر کشور بار دیگر درخواست کرد تا مجوز تجمع اعتراضی صادر گردد.

تاریخ انتشار: 15مهر1397|22:30

احمدی نژاد بار دیگر خواستار برگزاری تجمع اعتراضی شد
| کد خبر: 279669

وی در این درخواست هدف از برگزاری این تجمع را اعتراض به شرایط نابسامان اقتصادی، سوءتدبیرها، ضعف‌های آشکار مدیریتی و اشتباهات مکرر در تصمیمات کلان، بویژه در حوزه اقتصاد و همچنین اعتراض به اقدامات و تهدیدهای دولت آمریکا و تحریم‌های ظالمانه و دخالت‌های پیدا و پنهان انگلیس در امور داخلی ایران و روشنگری پیرامون فریبکاری و اجحافات تاریخی آنان علیه ملت ایران، اعلام کرده است.

به گزارش دولت بهار متن این درخواست که به وزارت کشور و استانداری تهران ارائه شده، به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای رحمانی فضلی

وزیر محترم کشور

سلام علیکم

امروز شرایط کشور خطیر و مستلزم حفظ هوشمندی، وحدت و حضور در صحنه همگانی است.

از یک سو دشمنان ملت به بهانه فشار بر دولت و کنترل رفتار او و بر خلاف موازین بین‌المللی و اخلاق انسانی همه توان خود را برای توسعه و تشدید فشار اقتصادی بر ملت بزرگ و عزیز کشورمان به کار گرفته‌اند و از سوی دیگر مدیران ارشد کشور فاقد برنامه موثر اقتصادی برای عبور از این شرایط و کاهش مشکلات و راهگشایی برای تداوم پیشرفت میهن عزیزمان هستند. وضعیت به گونه‌ای است که این باور عمومی ایجاد شده است که گویی کشور رها شده و مدیریتی بر آن اعمال نمی‌شود.

بسیاری از مردم به لحاظ معیشتی دچار مشکلات کمرشکن شده‌اند و مناسبات اقتصادی آسیب های جدی دیده و امکان و انگیزه برای فعالیت سازنده اقتصادی به افول گراییده است.

اینک به استناد اصل 27 قانون اساسی و دستور العمل تفویض اختیارات وزارت کشور به استانداران در خصوص صدور مجوز برگزاری تجمعات و با هدف اعتراض به شرایط نابسامان اقتصادی، سوءتدبیرها، ضعف‌های آشکار مدیریتی و اشتباهات مکرر در تصمیمات کلان به ویژه در حوزه اقتصاد و همچنین اعتراض به اقدامات و تهدیدات دولت آمریکا و تحریم‌های ظالمانه و دخالت‌های پیدا و پنهان انگلیس در امور داخلی ایران و روشنگری پیرامون فریبکاری و اجحافات تاریخی آنان علیه ملت ایران، درخواست مجوز تجمع اعتراضی مردمی و آرام دارد.

آقای مهران عبدالله‌پور به نمایندگی جهت پیگیری معرفی می‌شود.

زمان پیشنهادی: یکشنبه 29 مهر 1397 ساعت 3 بعد از ظهر

مکان پیشنهادی: میدان انقلاب

محموداحمدی نژاد

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 3

احمد
|
15مهر ماه 1397
1
0
خوب مگه میخواد چه کار کنه یه بار مجووز بدهید و امنیتش بر فرار کنید اژ چی می ترسید شماها هم اگه جوابی داشتید بعدا بدهید یا بزارید بیاد حرفش بزوه مگه حرف منطقی هم ترس دارد
اهورا
|
16مهر ماه 1397
0
0
مشکل احمدی نژاد قدرت طلبی است و بس. .....
ایرانی
|
16مهر ماه 1397
0
0
خائنین به مملکت و کشور و اختلاسگرا حالا معترض شدند.خخخخخ هههههه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top