ده نکته راهبردی درباره سیل

دکتر علی دارابی عضو هیات علمی تهران مرکز

"امید به ناامیدى"

پدرام سلطانی

نود بدون عادل، خنثی و تهی می شود

شهرام اصغری نویسنده و روزنامه نگار
ادامه...

تجمع کنندگان که به مسائلی همچون عدم ارائه کارنامه‌ از سوی سازمان ثبت به آنها اعتراض داشتند خواستار برگزاری مجدد این آزمون بودند.


تجمع کنندگان با شعارهایی دارای مضامینی همچون "آزمون سردفتری ۹۷ ابطال گردد"،  "مصاحبه نابجا کارنامه‌های ما کجاست" و... اعتراض خود را نسبت به نحوه برگزاری و اعلام نتایج آزمون سردفتری 97 اعلام کردند.

معترضین پس از راهنمایی مسئولان به داخل سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راهنمایی شدند و هاشمی مقدم معاون امور اسناد سازمان ثبت در جمع معترضین حاضر شد.

 معترضین با طرح درخواست برگزاری مجدد آزمون سردفتری، سوالاتی همچون اینکه "چرا کارنامه ای برای آنها صادر نشده" ، "چرا دفترچه‌های آزمون پلمب نبود" ، "چرا ناظری برای آزمون وجود نداشت"، "چرا کلید سوالات در اختیار داوطلبان قرار نگرفت" و "چرا دفتریاران و وکلا و ...  حذف شدند" و... را مطرح کردند.

هاشمی مقدم معاون امور اسناد سازمان ثبت  در پاسخ به سوالات معترضین گفت باید تمامی موضوعاتی که شما گفتید باید بررسی شود و بعد پاسخ دهیم. قطعا اطلاع رسانی می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا قرار است هر سال آزمون برگزار شود؟ گفت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم.

معترضین پس از پاسخ هاشمی مقدم گفتند اگر به نتیجه نرسیم مجددا تجمع می کنیم که وی گفت: اشکالی ندارد.

هاشمی مقدم خطاب به خواسته معترضین که زمانی را برای پاسخ به خواسته ما مشخص کنید گفت ان‌شاءالله تا هفته آینده پاسخ اعتراضات شما را در سایت می‌دهیم.


بر اساس این گزارش نتایج آزمون سردفتران اسناد رسمی سال ۱۳۹۷ ، ۱۵ مهرماه از  سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام شد اما نحوه اعلام نتایج اعتراض برخی داوطلبان را به همراه داشت.

بعد از اعلام نتایج، برخی داوطلبان ضمن انتقاد از نحوه اعلام نتایج این آزمون گفتند که کارنامه‌ای به آنها ارائه نشده است و صرفا با وارد کردن شماره ملی، پیامی مبنی بر عدم موفقیت در آزمون برای آنها نمایش داده می‌شود بدون آنکه مشخصات و نمرات شرکت‌کنندگان نمایش داده شود.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top